Talvine kokkusaamine TARTUS

Talvine kokkusaamine TARTUS

Juba toimunud üritused
r
Rahu
Foorumi kasutaja
Postitusi: 95
Liitunud: 05 Nov 2002 14:20
Asukoht: Ülenurme, Tartumaa
Autod: VW Bora

Talvine kokkusaamine TARTUS

Postitus Postitas Rahu »

Tallinnas kokku saadud!!! kenad pildid ja üritus missugune.

Teeks Tartus lõna-eesti raffaga ka mingi kogunemise, vaataks üle mida kellelgi on ja mis uut plaanis on. Tallinna kimamine iga kokkusaaamise pärast võib liiga kulukaks mina.

Ootan vastukaja ja pakkumisi.:)
Enne jõulu võiks asjaga ühele poole saada.
EDU UUENDUSTES!
m
mess
Ladaklubi Liige
Postitusi: 847
Liitunud: 22 Apr 2002 11:45
Asukoht: Tartu
Autod: '95 Audi A6
Kontakt:

Postitus Postitas mess »

Ei mina olen mõtte poolt iseasi kuis aega saab. Praegalt sess tulemas ja tööl ka nii kiire ja siis mingeid jõule kästakse ka tähistada, eks näis kuis ajaga on.

Aga koht võiks näiteks Lõunakeskuse parkla olla. Seal ruumi, ja suht valge ka, et massinaid uudistada.
Kas kerenumbri ümber saab auto ehitada?
s
skahar
Suletud kasutaja
Postitusi: 348
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas skahar »

Oleneb süsteemist, kuid hetkel pean seda päris tõenäoliseks...
niisama linnapeale jokerdama ei tahaks rallikaga tulla, et kui sis juba mingi ürituse pärast vms.
r
Rahu
Foorumi kasutaja
Postitusi: 95
Liitunud: 05 Nov 2002 14:20
Asukoht: Ülenurme, Tartumaa
Autod: VW Bora

Postitus Postitas Rahu »

Lõunakeskuse parkla oleks ok kuid ürituse sisu võiks mõelda.
Näiteks võiks mingi vigursõidu raja paika panna ehks skahar tooks oma rallika ka kohale saakas ehk isegi sinna rooli korraks. Kõike annaks korraldada kui oleks tulejaid ja osavõtjaid, ilma nendeta ei tahaks midagi teha,

Ehk ka mõni Tallinna mees tuleks kohale?
Võiksin ehk lõunakeskusega rääkida vigursõidust see tähendaks aga vähemalt 10-20 masina osavõttu.
EDU UUENDUSTES!
s
skahar
Suletud kasutaja
Postitusi: 348
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas skahar »

Aaaga tartus on ju see nn. libedaga kaetud sõidurada õppuritele, et kas seal ei oles võimalik midagi korraldada..
või raadil???? paneme rehvid oma tahtmise järgi ja teeme mõned "harjutused" vms. ???
s
Siim
Foorumi kasutaja
Postitusi: 179
Liitunud: 12 Mär 2002 09:54
Asukoht: Tartu
Autod: 1980 2101

Postitus Postitas Siim »

Kui see libedaga kaetud sõidurada õppuritele on see plats lauluväljaku taga, siis seal saaks üht teist korraldada küll. Aga ideaalne koht see ei ole (pime ja sõidutee jookseb keset platsi üle). Ses suhtes oleks Raadi oluliselt etem - seal on tegelikult kummid juba ilusti nii seatud, et moodustub ringrada ja krossi rada on seal ka. Probleem on seal selles, et nö tagumisi teid pidi viimati enam sisse ei saanud. Ilmselt esimesest väravast saaks kui läbirääkimisi veidi pidada. Lõunakeskuse puhul tulevad kõne alla ilmselt ainult hilised õhtutunnid (muidu plats autosid täis). Üldiselt oleks parem üritus ikka vagel ajal läbi viia - nt Raadil oleks masinate uudistamine pimedas pea võimatu. Mina olen ka igati mõtte poolt ja kui vähegi võimalik tulen kohale.
r
Rahu
Foorumi kasutaja
Postitusi: 95
Liitunud: 05 Nov 2002 14:20
Asukoht: Ülenurme, Tartumaa
Autod: VW Bora

Postitus Postitas Rahu »

Raadi oleks kindlasti võidu ajamiseks kõige parem kuid probleem võib tulla valge ajaga. Nimelt õhtul kipub juba kella 16 ajal pimenema see tähendab seda et parim aeg oleks nädalavahetus sest äripäeval olen mina kül hõivatud (alates 23.12 puhkusel siis ehk ka päeval), nädala vahetusel aga probleem see et raadil autoturg on. Võimalus oleks tagant peale minna kuid selle jaoks tuleb läbirääkimisi pidada. Üritan midagi korda ajada.

Realne aeg 29 või 30 dets. kell 12 päeval :puzzled:cool:
EDU UUENDUSTES!
l
Lauri
Foorumi kasutaja
Postitusi: 69
Liitunud: 09 Juun 2010 00:01
Asukoht: Tartu Viljandi vahel
Autod: Samara 16V

Postitus Postitas Lauri »

Tore.Tartusse tuleks vast isegi kohale kui aind papsiga sest endal lube pole ja enda auto kõlbab esialgu ka ainult lombil rallimiseks.Raadi on hea koht kuid kas need tagumised rajad pole mitte "eravaldus.Võõrastel keelatud"Mul igatahes oli jama kui seal sõita tahtsin.Papsi seletamine et poiss õpib jne päästis mudu oleks mingi maasturiga vend mendi ka kutsund.A äkki tuleks võrru kui nüüd mõni päev kylma veel siis kannab jää kindlasti(ise olen juba järvel käind)Ok andke teada kus mis toimub:)
s
skahar
Suletud kasutaja
Postitusi: 348
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas skahar »

Üritan midagi korda ajada.

Realne aeg 29 või 30 dets. kell 12 päeval


...Et tore oleks, kui raadile saaks, sest seal suht rahulik asju ajada. 12Päeval täitsa sobib.

Muidu ise sain nii aru, et see libeda rada on kusgil tallinna mnt. Tiksojal!?

No arvan, et kuskil ikka kokku saame, vaja aind tänavasõidu rehve kusagilt :)
g
germo
Suletud kasutaja
Postitusi: 11
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas germo »

Kui võimalik tuleks isegi kohale.
k
Kristo
Foorumi kasutaja
Postitusi: 292
Liitunud: 22 Nov 2002 11:44
Asukoht: Tartu
Autod: Auto puudub

Postitus Postitas Kristo »

Originaali postitas Rahu
Tallinnas kokku saadud!!! kenad pildid ja üritus missugune.
Oot aga kus need pildid ikagi üleval on???
Otsisin ja otsisin aga ikka ei leidnud.
f
fibo
Suletud kasutaja
Postitusi: 93
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

TA ACID

Postitus Postitas fibo »

Oot aga kus need pildid ikagi üleval on???

http://quaz.null.ee/cam/ladaklubi
k
Kristo
Foorumi kasutaja
Postitusi: 292
Liitunud: 22 Nov 2002 11:44
Asukoht: Tartu
Autod: Auto puudub

Postitus Postitas Kristo »

Thx fibo
Kenad Ladad küll, tahax enda oma kah töökorda saada siis saaks ise kah linnavahele vurama minna:D
s
skahar
Suletud kasutaja
Postitusi: 348
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas skahar »

no kas midagi selgunud?
Kasutaja avatar
berg
Foorumi kasutaja
Postitusi: 751
Liitunud: 31 Mär 2002 13:31
Asukoht: pealinnas
Autod: 210V8 - A6 - Chevy Van - Plymouth Valiant - Isuzu Trooper
Kontakt:

Postitus Postitas berg »

ma tuleks ka vist isegi, kui sponsori autosse suudan meelitada!!! Aga Kas siis 30 või?
CSG AUTOHOOLDUS www.csg.ee Autohooldus, keretööd ja modifitseerimine. 58 100 793
m
mati
Foorumi kasutaja
Postitusi: 12
Liitunud: 05 Apr 2008 23:37
Asukoht: Kehra
Autod: vaz 2121 niva

Postitus Postitas mati »

Tuleks ka oma massinat näitama ja teisi kaema aga pange lõpuks aeg ja koht paika.
s
skahar
Suletud kasutaja
Postitusi: 348
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas skahar »

Originaali postitas Mati
Tuleks ka oma massinat näitama ja teisi kaema aga pange lõpuks aeg ja koht paika.
...kui raadile, või mõne muu kinnise platsi peale sõitma saaks, oleks hea, linnapeale niisama ei ole eriti mõtet tulla....no mul vähemasti...kahjuks!
r
Rahu
Foorumi kasutaja
Postitusi: 95
Liitunud: 05 Nov 2002 14:20
Asukoht: Ülenurme, Tartumaa
Autod: VW Bora

UUS AEG

Postitus Postitas Rahu »

Ma hõivatud aasatavahetusega ja pole aega saanud uut kohta uurida kuid olen kuulnud et kuskil Kaberna kandis on mingi karjäär kus jäärada seal oleks päris hea sõita ja mine tea võiks isegi aega võtta. Üritame asja läbi viia 11,12 jaanuari kandis sest varem pole minul aega kui siis ainult korraks läbi supsata.

skahar ei tea kas nädal enne starti tahed ültse oma masinat proovida?


OOtan vastukaja

Olen rohkem foorumi lainel alates 6 jaan. UURIN VAHEPEAL SEDA KARJÄÄRI KA.
EDU UUENDUSTES!
s
skahar
Suletud kasutaja
Postitusi: 348
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas skahar »

...parakau on lood nii, et eksami sess ja tartu start, nii et ei mängi välja, aga kui massin terveks jääb, siis peale rallit - vabalt!
c
ciccero
Suletud kasutaja
Postitusi: 44
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas ciccero »

Kas nädalasees ei viici? Mul auto etkel Toilas ja kätte saan 1 ku pärast aga tahax vaatama tulla. Pühap-Reede olen tartus (Elan Võrus). Aga noh see ikkagi teie yritus
Suletud