Slovakkia Ladaklubi kokkutulek 2020

Slovakkia Ladaklubi kokkutulek 2020

Kokkutulekud jm liikmete organiseeritud ettevõtmised
Vasta
Kasutaja avatar
robi
Ladaklubi Liige
Postitusi: 494
Liitunud: 10 Sept 2003 21:43
Asukoht: Tallinn
Autod: 2107 1992
Kontakt:

Slovakkia Ladaklubi kokkutulek 2020

Postitus Postitas robi »

Ahoi!

Olen kaalumas mõtet sõita järgmisel suvel mõne lõunapoolse Ladaklubi üritusele. Hetkel leidsin netist Slovakkia Ladaklubi ürituse:


Mida kogenumad Ladarändurid kosta oskavad?

Kas oleks veel huvilisi?

üks ots on ca 1600km.
01.JPG
01.JPG (117.17 KiB) Vaadatud 3748 korda
Ise oleksin huvitatud pigem kõrvalmaanteede kaudu, mitte päris I klassi maanteedel uhama.
02.JPG
02.JPG (69.26 KiB) Vaadatud 3748 korda
Kuigi kohati paistab ka "kiirtee" päris kena:
03.JPG
03.JPG (81.56 KiB) Vaadatud 3748 korda

Samas, see oleks mulle esimene reis Ladaga kaugemale ja küsimus on, kas Leedus või Poolas ka midagi toimub?
m
Mel
Ladaklubi Liige
Postitusi: 1390
Liitunud: 15 Juun 2002 11:54
Asukoht: Tallinn
Autod: 3x fwd, 5x rwd

Re: Slovakkia Ladaklubi kokkutulek 2020

Postitus Postitas Mel »

Mul oleks järgmisel (2020) aastal kindlasti plaan käia vähemalt ühel välisüritusel. Ühildada see vast isegi veidi pikema turismireisiga (ajaliselt u 2 nädalat). Vähemalt ühe otsa või osa reisist võiks küll mõne teise autoga koos sõita. Pole veel eriti uurida jõudnud, kuid ühildaks võimalusel mingi muu vanatehnika üritusega (näitus, laat, kogunemine). Sõidupiirkond Baltikumist lõunasse.
Mul oleks ka mõttes sõita rohkem kõrvalteid, näeb rohkem kohalikku elu. Autona kasutaks Samarat. Lihtsalt minu pikkuse juures isteasend oluliselt mugavam ning salongis müra vähem.

Hiljuti sai kahe peale kaubikuga ekstreemi tehtud Tallinn-Bulgaaria Kjustendil - kaks päeva üks ots 2500 km sinna ja mõne päeva pärast teist sama kahe päevaga tagasi. Sellist asja ei soovita kellelegi. Endal aga kadusid vähemalt kõhklused pikema otsa sõitmiseks, sest sellest sõidust hullemat oleks ikka väga keeruline teha :)

Nö klassikalised kohad oleks Tšehhi ja Ungari kogunemised. Kas nende kuupäevadest on miskit teada või millal orienteeruvalt võiks need toimuda?
Kasutaja avatar
Kytt
Ladaklubi Juhatus
Postitusi: 2074
Liitunud: 29 Okt 2002 11:32
Asukoht: Tallinn
Autod: 2x2102,21013 & Toyota

Re: Slovakkia Ladaklubi kokkutulek 2020

Postitus Postitas Kytt »

Natuke arvestamiseks, juuli teisel poolel on eestis tõenäoliselt tulemas lada 50 sünnipäevaüritus
Kasutaja avatar
robi
Ladaklubi Liige
Postitusi: 494
Liitunud: 10 Sept 2003 21:43
Asukoht: Tallinn
Autod: 2107 1992
Kontakt:

Re: Slovakkia Ladaklubi kokkutulek 2020

Postitus Postitas robi »

Natuke täpsemalt paluks. Kuupäevad? Kes üritust korraldab?
Vasta