Kontaktivaba Autoseiklus Keila-Paldiski-Vasalemma

Kontaktivaba Autoseiklus Keila-Paldiski-Vasalemma

Juba toimunud üritused
Vasta
Kasutaja avatar
Jonx
Foorumi kasutaja
Postitusi: 1399
Liitunud: 06 Nov 2003 21:53
Asukoht: Kärdla
Autod: 2101
Kontakt:

Kontaktivaba Autoseiklus Keila-Paldiski-Vasalemma

Postitus Postitas Jonx »

Täpselt aasta tagasi sai alguse autoseikluste sari nimega Hajutus! Esimene seiklusrada viis osalejad Keila-Paldiski-Vasalemma põnevaid paiku avastama. Aasta hiljem avaneb sama rada uuesti ja kõigil huvilistel on võimalus minna rajale kuni pühapäeva 04.04 õhtuni.

Seikluse rada on sama mis eelmisel aastal. Kui sa osalesid eelmisel aastal Hajutus 1 autoseiklusel, siis sinu jaoks seiklus uusi kohti avastamiseks ei paku. Samas võib leida palju nostalgiat ja äratundmisrõõmu.

Parima emotsiooni saamiseks võiks rada läbida valges. Rajal on 40 põnevat ja harivat kontrollpunkti, mis on toodud A3 formaadis kaardil(Kaardi link koos punktidega saadetakse registreerimisel kasutatud e-mailile). Iga kontrollpunkti kohta on äpis-s küsimus, millele leiab vastuse kohapealt. Vastus tuleb sisestada seikluse äppi.

Seikluse kontrollaeg on 6 tundi, millest 4 tundi on normaalaeg ja sellele järgneb kaks 1-tunnist lisaaega. Esimene lisaaeg võtab osalejalt maha 1 punkti iga kolme minuti tagant. Teine lisaaeg võtab osalejalt maha 1 punkti iga kahe minuti tagant.

Iga osaleja saab valida endale sobiva aja ja päeva seiklemiseks. Seikluse saad käima panna endale sobivas kohas kaardil ja lõpetada saad samuti endale sobivas kohas. Lõpetamiseks tuleb äpis valida Finish ja F tähega saab oma aja panna lukku. Punktide väärtus võrdub punktinumbri esimese numbriga.

Seikleme ühes seiklusklassis ja seikluse pingerea avalikustan 04 aprilli õhtul. Seiklus on jõukohane kõigile!

Osalustasu 15 eurot tiimi kohta palun kanda: AUTOORIENTEERUMINE OÜ arvele Swedbank: EE852200221070817154. Selgitusse märkige ära üritus ja tiimi nimi.

Vajalik varustus seiklusel osalemiseks: Hea tuju, ilmale vastav riietus, võimekas tasku- või pealamp(Kui lähed rajale pimedas) ja nutitelefon punktide fikseerimiseks.

Liikluseeskirjade järgmine on kohustuslik ja sõidame märkide järgi. Kiiruste alad on märgitud Maanteeameti kaardirakenduse järgi. Iga fikseeritud rikkumine -5 punkti.

NB! Seigeldes palun järgida Terviseameti antud soovitusi ja seigelda võib vaid oma perega!

Info ja registreerimine: https://www.seiklusministeerium.ee/hajutus2021

Pilt
Autoorienteerumine, Linnaseiklused, Seikluskoolitused, Suvepäevad - http://www.seiklusministeerium.ee
Vasta