VT Võistlus #6 [LÕPPENUD]

VT Võistlus #6 [LÕPPENUD]

Virtuaalselt tuunitud ladade pildid
Suletud
v
VeilSide
Foorumi kasutaja
Postitusi: 257
Liitunud: 15 Aug 2003 20:14
Asukoht: Tallinn <-> Kohila
Autod: Wannabe Kaubalift
Kontakt:

VT Võistlus #6 [LÕPPENUD]

Postitus Postitas VeilSide »

REEGLID:
*Panen siia üles pildi, mille kõik kopeerivad oma arvutisse.
* 9 päeva on aega saata minule valmis võistlustööd, , mis peab jääma originaalsuuruseks, aadressile streetrace@hot.ee
* igal osavõtjal on võimalus saata ainult üks pilt. kui saadetakse mitu, võtan vastu vaid selle, mis laekus kõige esimesena.
* pilt palun saata .JPG formaadis
* pildil ei tohi olla mingit vihjet töö autorile (nimi vms.)
* Pilti saates pange kindlasti kirja oma Foorumi kasutajanimi.
* peale kahe nädala möödumist riputan kõik võistlustööd avalikule hindamisele. iga kasutaja saab hinnata ühe korra. igal kasutajal on kolm häält. ( kõige parem - 3punkti sellest järgmine - 2punkti ja teie arust kolmanda koha vääriline pilt - 1punkt.) NB!!!! kui töid laekub üle kümne, saavad edasi 10 parimat.
* hääletada ei saa võistlusel osalejad.
* Peale hääletamise lõppu loen hääled kokku ja kuulutan võitja, teise koha ja kolmanda.Võitja saab järgmise võistluse lõpuni nime alla tiitli "VT meister"
* sellega lõpeb ka võistlus. otsin järgmise pildi ning trall hakkab otsast peale.
* kuna olen korraldaja, ei osale mina võistlusel.
Pilt on siis selline :
Pilt
Jään ootama aktiivset osavõttu ja soovin kõigile osalejatele EDU!
Kasutaja avatar
motamees
Ladaklubi Auliige
Postitusi: 2860
Liitunud: 22 Juul 2003 23:43
Asukoht: Saar
Autod: MetsaNiva

Postitus Postitas motamees »

Vaatan, et tuuning nagu seisneks ainult klaaside tumendamises ja laiade kummide allapanekus.
Mina annaks ka mõne punkti mehele, kes teeks midagi praktilisemat, millega ka tänaval liikuda võiks. Näiteks pick-up.
Ka oleks teretulnud erinevad värvilahendused. Siis on asjast ka praktilist kasu. Ehk veereb tulevikus mõni virtuaalist nähtud masin ka tänaval ringi.
C
Kasutaja avatar
motamees
Ladaklubi Auliige
Postitusi: 2860
Liitunud: 22 Juul 2003 23:43
Asukoht: Saar
Autod: MetsaNiva

Postitus Postitas motamees »

Muutsin siis pildil kohta/aega/ruumi/nurka (vat nii kõva mees olen:P).
VT-s ei ole kogemusi, tegelikus elus rohkem.
Minu mitteametlik "võistlustöö".Pilt
C
v
visible
Foorumi kasutaja
Postitusi: 251
Liitunud: 19 Jaan 2005 20:30
Asukoht: Haapsalu
Autod: 2101 '72

Postitus Postitas visible »

Algselt postitas: motamees
Vaatan, et tuuning nagu seisneks ainult klaaside tumendamises ja laiade kummide allapanekus.
Mina annaks ka mõne punkti mehele, kes teeks midagi praktilisemat, millega ka tänaval liikuda võiks. Näiteks pick-up.
Ka oleks teretulnud erinevad värvilahendused. Siis on asjast ka praktilist kasu. Ehk veereb tulevikus mõni virtuaalist nähtud masin ka tänaval ringi.
No selle pildi puhul ei tasu loota, et keegi hakkaks kere väga ümber tegema ( just selle mõttes, et jääb ebareaalne).
Kui oleks 2D vaade siis veel.
Ise vaatan proovin ka sellel võistlusel osaleda.
Suletud