Lada 2101 arvele saamine

Lada 2101 arvele saamine

Jutud vabal teemal / huvitavad pildid ja viruaaltuuning
Vasta
h
hs32h
Foorumi kasutaja
Postitusi: 1
Liitunud: 18 Apr 2022 16:59
Autod: Lada 2101

Lada 2101 arvele saamine

Postitus Postitas hs32h »

Otsin abi targemate inimeste käest, kes ehk isegi midagi sarnast juba läbi on teinud.

Nimelt sai mõnda aega tagasi soetatud kopikas. Kuna hind oli hea siis dokumentide puudumisest vaatasin üle, õnneks aga ostu-müügi lepingu tegin ära ning sain ka eelneva lepingu kaasa.

Nüüd on aga soov numbreid ette saada, et suvele vastu astuda. Vin koodi otsides registrist tuleb ette, et auto on registrist kustutatud 2008, põhjuseks märgitud kasutusest loobumine.
Arki korduvalt helistanud ning üldine vastus olnud, et too eelkontrolli ja siis vaatame mis paberid sul on (ostu-müügi lepingud saadetud koos seletuskirjaga, et registris olev omanik surnud ning ostud ka osta.ee keskkonnas fikseeritud). Kuna korduvalt lugenud juba, et tihtipeale ei taheta sellist isendit arvele võtta siis tekib küsimus kas on mõtet see raha välja käia, et arkis vaidlema minna. Ehk hoopis osta sarnase isendi dokumendid?

Hea meelega läheks ametliku teed, kuid eelnevad kogemused ei ole kuigi head olnud ning päris raha tuulde ka visata ei tahaks. Seega uurin kas oleks ka alternatiivseid võimalusi või soovitusi mida teha/öelda?
k
kirikuisa
Foorumi kasutaja
Postitusi: 113
Liitunud: 12 Juul 2006 17:04
Asukoht: Altja kõrts
Autod: NONE

Re: Lada 2101 arvele saamine

Postitus Postitas kirikuisa »

Kui kord väikene olin, ostsin isegi suure hurraaga dokkideta sigulli. Hiljem olin sinna alla niipalju panustanud et tekkis isu legaalselt sõitma hakata. Sai teise auto sokid võetud ja vin kood relakaga vahetatud. Arki onkel käis vaatas Kodu hoovis üle ja kuigi natuke nina krimpsutas, siis järgmine päev oli pill nagu miska tänavatel ja ilma vahelevõtmise hirmuta! 🍻
Ainult kui nii teed, siis vaata et auto värv ühtiks doki auto värviga - säästad end ülevaatuse peavalust.
Elus on juhtunud ikka sedasamust...
b
Beavis
Foorumi kasutaja
Postitusi: 6
Liitunud: 16 Mai 2021 14:37
Autod: Kopikas

Re: Lada 2101 arvele saamine

Postitus Postitas Beavis »

hs32h kirjutas: 18 Apr 2022 17:24 Kuna korduvalt lugenud juba...
Ära loe teiste juttu. Küsi mnt-s, et kui leping registrist kustutatud autol olemas, aga dokid puudu, kas siis teoreetiliselt saab arvele. Kui jah, siis korras.

Mina olen alati ilusti suheldes kõik vastused saanud. Vastab tõele, et kustutatud auto tuleb ette näidata. Peatatud registrikandega, nö uute dokumentidega sõidukit näidata pole vaja.
Vasta