K: Tiiva vahetus?

K: Tiiva vahetus?

Kust saab mis-iganes-asja? Kes teeb mis-iganes-tööd?
Vasta
m
mario987
Suletud kasutaja
Postitusi: 5
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

K: Tiiva vahetus?

Postitus Postitas mario987 »

palju läheks umbes maksma 2106 kahe esimese tiiva vahetus (mitte värvimine ja mu selline)?
Ja veel see et kui palju maksab umbkaudu 06 esitiib?pakuge hindasid ja töö teostajaid,huvi pärast uurin seda asja,
äkki tuleb tiiva vahetus plaan ettevõtta.:) ettetänades!
o
olaaf
Ladaklubi Auliige
Postitusi: 4924
Liitunud: 12 Juun 2002 09:16
Asukoht: nõmme
Autod: 2105 s1300, 1119

Postitus Postitas olaaf »

vahetus koos värvimisega olenevalt tegijast 500-2000 tiib ja värv juurde tavaliselt..
tiiva saad autokaupadega tegelevatest poodidest või autoturult. hinnad 300-700
Männiku laiali Garage
"90 percent of carb problems are ignition related.."
t
trim
Foorumi kasutaja
Postitusi: 133
Liitunud: 16 Apr 2004 06:56
Asukoht: kose
Autod: vaz 2106 sl
Kontakt:

Postitus Postitas trim »

veerenni vaz varuosad pakub tiiba 370 - krooni
h
hullmaks
Foorumi kasutaja
Postitusi: 112
Liitunud: 08 Jaan 2004 14:31
Asukoht: Tallinn, mustamäe
Autod: vaz2105
Kontakt:

Postitus Postitas hullmaks »

ainult vahetus ilma värvimiseta läheks maksma 1k
-
m
martvl
Foorumi kasutaja
Postitusi: 238
Liitunud: 15 Dets 2005 16:41
Asukoht: Karinu küla;Rakvere
Autod: Vaz 21051,Gaz 21R vw golf 2,Kawasaki ninja

Postitus Postitas martvl »

palju läheks maksma mõlema tagatiiva vahetus +pahtel ja värv nu umbes
endal mõlemad tagaitiivad pisikesi mölke täis ni et läheb vahetuseks
seega küsingi
palju tehalaskmine maksma läheb ?
sest arvatavasti tuleb ise ära teha
üks õige Ladafänn ehitab ka külmaga oma autot :D
v
versus
Foorumi kasutaja
Postitusi: 162
Liitunud: 19 Juul 2004 22:57
Asukoht: tallinn/haapsalu
Autod: =O=

Postitus Postitas versus »

Ma pakun et min materiali raha (tiivad +krundid +pahtel +liivapaber +värv) on 1000-1500 kui hästi saad. Vanade tiibade eemaldamine ja uute keevitamine on sisuliselt tasuta kui ise teed:lol aga ajakulu metsik, kui enne teind pole. Ma ise soovitaks sul need vanad tiivad alles jätta, kui aint mõlkides probleem, lööd plekti nii sirgeks kui saad ja pahteldad siledaks. Muidugi kui mingid ääred on rooste ära rottinud, siis tuleb ikka plekk ära vahetada, aga see ei päästa pahteldusest.

Värvimisega samamoodi, kui ise teed ei maksa midagi, kui lased teha, saad arvatavasti 1000ga värvitud, kui eeltööd tehtud.

Täiesti oleneb, kui pikka perspektiivi autole näed ja mis kvaliteeti nõuad. Saab ka nii, et ostad 3 purki aerosooli ja pool kilo pahtlit ja lased kätel käia, suve ikka vastu peab:D
m
martvl
Foorumi kasutaja
Postitusi: 238
Liitunud: 15 Dets 2005 16:41
Asukoht: Karinu küla;Rakvere
Autod: Vaz 21051,Gaz 21R vw golf 2,Kawasaki ninja

Postitus Postitas martvl »

need tagumised tiivad mis hetgel küljes on kellegil "made in garaas"ehk siis ise tehtud ma ei saagi aru mis seal tehtud on ja veel si**sti kinni keevitatud igaljuhul tuleb väljavahetada
sell juhul on mõttekas ikkagi auto kuhugile töökotta viia kes ta ära teeks sest pole mõtet teda ju üheks suveks teha
üks õige Ladafänn ehitab ka külmaga oma autot :D
d
djwar
Suletud kasutaja
Postitusi: 8
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas djwar »

mul siis sama laadne küsimus, et kes vahetaks mul esimese vasaku külje tiiva ära ja koos kruntimise ja värvimisega ise toon värvi ja tiiva ja krundi...:(
ja palju see maksma läheks autoks VAZ21011
a
amfiibinimene
Foorumi kasutaja
Postitusi: 108
Liitunud: 05 Sept 2002 19:20
Asukoht: Keila
Autod: 21011 80

Postitus Postitas amfiibinimene »

Algselt postitas: djwar
mul siis sama laadne küsimus, et kes vahetaks mul esimese vasaku külje tiiva ära ja koos kruntimise ja värvimisega ise toon värvi ja tiiva ja krundi...:(
ja palju see maksma läheks autoks VAZ21011
helista ardile 5280616 ning küll jõuate ka kaubale
z
znif
Foorumi kasutaja
Postitusi: 41
Liitunud: 16 Mär 2007 12:50
Asukoht: Valgamaa
Autod: 2106

Postitus Postitas znif »

Uurisin ka oma 06 remondivõimalusi. Vaja oli vahetada küljekarbid. Meistrimees vaatas üle ja arvas et esitiivad tuleb ka vahetada (ei tasu keevitada) + tagatiivad veidi keevitada. Karbid (sisemised + välimised) olemas. Hinnaks arvati kujunevat 5000 - see sisaldab siis esitiivad, karpide vahetuse, keevituse, eeltööd ja värvimise + kõik materjalid... Ja mees pole mingi **** pealt riibutud vaid asjalik tegija. Arvas et värviks sobib DuPont kuna ma väga head tulemust tahtsin. :lol Tööks kuluv aeg - umbes 2 nädalat.
d
djwar
Suletud kasutaja
Postitusi: 8
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas djwar »

mina leidsin kh endale töömehe kes teeb ära mina sain hinnaks 250.- + tiib + värv + krunt. :):):)
d
djwar
Suletud kasutaja
Postitusi: 8
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas djwar »

tartus raatuse kooli lähedal on külje tiibu siksale müüa mina sain oma 21011le esi vasaku tiiva 360.-
Kasutaja avatar
Suska
Foorumi kasutaja
Postitusi: 340
Liitunud: 25 Juul 2006 10:59
Asukoht: Eesti
Autod: 2103

Postitus Postitas Suska »

Selline küsimus, siin veidikene ühel vennil mure et tal siksil küljekarbid jumala mädad. Uued karbid olemas ja vaja ainult et keegi külge keevitaks (värvitööd ei oleks hinna sees ). Palju võiks küsida üks keevitaja selle eest? Praegu vist jäi 250kr karp. On see hind normaalne?
m
masuurik
Postitusi: 1711
Liitunud: 09 Juun 2006 10:56
Asukoht: MUUMIORG
Autod: 1.seeria LADA

Postitus Postitas masuurik »

siis oled küll hästi saand ju... endal vaja ainult garaazi minna ja aparaadid välja otsida
PILL TULEB PIKA EHITAMISE PEALE!
Kasutaja avatar
Suska
Foorumi kasutaja
Postitusi: 340
Liitunud: 25 Juul 2006 10:59
Asukoht: Eesti
Autod: 2103

Postitus Postitas Suska »

Sain siis auto oma valdustesse, 10a tagasi olevat kõik plekid vahetatud.
Tõesti, kõik on ilus, ei roosteta aga masendav on vasak tagumine pool. Tiib on pahteldatud, hakkasin haamriga toksima et sodi maha tuleks..vaatan varuratta alt kukub sodi. Lükkan näpud alt sisse, mingi tavotine kile. Tee luugi lahti võtan kile ära siuke mandariini suurune auk. Toksisin siis veel natukene haamriga ja nüüd võin pmst ütelda et varurattal pole enam põhja. :mad:
Tiib ise ka nii mõlgiline ja valgus paistab osadest kohtadest läbi. Nüüd peab uue koopa põhja(?) otsima ja tiiva ka. Aa- tiib on niimodi kinni et korra haamrit anda on tagumine ots täiesti lahti, tule alt jooksev vahe on täiesti lahti.

Tööriistad olemas, isal oskusi ka. Vahetab vist mõlemad ära, loodame, et väga üle jõu pole.

Tiib peaks maksma umbes 400kr ja see põhi umbes 100?
Vasta