küsimus uksekarpide kohta

küsimus uksekarpide kohta

Välimusega ja salongiga seonduvad teemad
Vasta
k
kuvalda
Suletud kasutaja
Postitusi: 45
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

küsimus uksekarpide kohta

Postitus Postitas kuvalda »

on siuke küssa et millega uksekarpe seest täis lastakse,kas makroflexiga,kui lastakse kas siis uks ei peaks paisuma?vaja uksed seda möginat täis lasta,et uxed kauem kestaksid,mu paaril tuttaval on ka uksed seda täis
k
kuvalda
Suletud kasutaja
Postitusi: 45
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas kuvalda »

noh kas keegi ei tea mulle nõu anda?:o
l
Laada
Foorumi kasutaja
Postitusi: 260
Liitunud: 08 Juul 2003 10:18
Asukoht: Tallinn
Autod: Nokia, Nolada.

Postitus Postitas Laada »

Makrofleks jms autode lappimiseks ei kõlba. Jube hästi koguneb sellise poorse materjali vahele pori ja niiskus ning "rebane" teeb oma närimistööd seda usinamalt. Kasutada oleks mõistlik ikka spetsiaalselt korrosioonitõrjeks ettenähtud möginaid. Neid paraku igasuguseid erinevaid.
k
kuvalda
Suletud kasutaja
Postitusi: 45
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas kuvalda »

jah sest minumeelest see makrofleks paisub ka seal uxe sees,a ja mis see rebane on?
a
ats007
Suletud kasutaja
Postitusi: 22
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas ats007 »

Laada mõtles "rebase" all ma arvan, et "roosteussi" (korrosioon, rooste).
Kasutaja avatar
GTA
Foorumi kasutaja
Postitusi: 1316
Liitunud: 03 Dets 2003 21:37

Postitus Postitas GTA »

no makroflexi võiks lasta ikka ainult viimases hädas, karpide lappimiseks on ikka keevitus, pahtel, mastiks ja värv, või siis uued karbid panna.

muidugi on müügiks mõeldud autodele lastud karpidesse (ja igale poole mujale) igasuguseid möginaid, tuttavalt autolukksepalt kuulasin suu ammuli kuidas nad venemaale müügiks läinud ladadel karbid tsementi täis lasid:D ja siis veel mis kõige rabavam: tuli remonti selline lada millele vankad olid peale üle katuse käimist katuse silumiseks 200 kilo tina katusele valanud:rolleyes
Meskimeni seadus - Kunagi pole aega teha midagi korralikult aga alati on aega ümber teha
VAZ 2105 - "kopika" värskem teised, millele vaid ühe pika joonlauaga varustatud disainerite meeskond püüdis anda veidi nooruslikuma välisilme
Vasta