K: Valged rehviääred

K: Valged rehviääred

Välimusega ja salongiga seonduvad teemad
Vasta
Kasutaja avatar
Psycho
Foorumi kasutaja
Postitusi: 25
Liitunud: 16 Okt 2013 20:18
Asukoht: Jõgeva
Autod: VAZ 2106 (1980) , BMW 524TD (1995)

K: Valged rehviääred

Postitus Postitas Psycho »

Tere.
Plaanis siis enda autole varsti sellised asjad muretseda, aga uurin enne, et kuidas on teistel kogemused. Püsivad hästi peal? Olen kuulnud, et tuleb liimida, samas mõni väidab, et kui hästi külge panna, pole vaja liimidagi ja kui liimida, siis millega oleks kõige parem? Ilmselt ostan ebayst, sest seal on see hind kõige odavam olnud seni. Või oskab ehk keegi soovitada mõnda paremat kohta?
Tänud ette ära :)
Kasutaja avatar
Kytt
Ladaklubi Juhatus
Postitusi: 2075
Liitunud: 29 Okt 2002 11:32
Asukoht: Tallinn
Autod: 2x2102,21013 & Toyota

Postitus Postitas Kytt »

Minu punasel pole whitewallid küljest lennanud ja kiirused on ulatunud kohati kõvasti üle Eestis lubatud maksimumi, seega võib öelda et püsivad probleemideta peal.
Liimimise kohapealt, kui kasutad omavahel sobiva laiusega rehve ja velgi siis pole seda vaja, mul esimestel velgedel ettenähtust kitsamad rehvid ja nende puhul kipuvad whitewallid rehvist eemale jääma. Proovisin neid Moment liimiga liimida, kuid kinni ei jäänud.
Kui mina omale whitewalle otsisin, siis kõige soodsamalt pakuti neid Tagadi laadal, nüüd kui nende nõudlus on Eestis viimaste aastatega hüppeliselt kasvanud, võivad ka Tagadil äritsejad võibolla hinda tõstnud olla.
Kasutaja avatar
Psycho
Foorumi kasutaja
Postitusi: 25
Liitunud: 16 Okt 2013 20:18
Asukoht: Jõgeva
Autod: VAZ 2106 (1980) , BMW 524TD (1995)

Postitus Postitas Psycho »

Mis hinnaga enda omad said? Ebays on terve jooks kusagil 40-60€. Mu meelest kuidagi kallis nelja kummirõnga eest selline summa välja käia.
Kasutaja avatar
Kytt
Ladaklubi Juhatus
Postitusi: 2075
Liitunud: 29 Okt 2002 11:32
Asukoht: Tallinn
Autod: 2x2102,21013 & Toyota

Postitus Postitas Kytt »

Ma küll täpselt enam ei mäleta, kuid kui e-bayst 40 euriga kätte saad, siis on ikka väga soodsalt saadud.
i
indrek1000
Foorumi kasutaja
Postitusi: 25
Liitunud: 07 Veebr 2012 11:28

Postitus Postitas indrek1000 »

Ostsin just 54€ - ga. Ja ei võtnud seda kõige odavamat. Ikka top rated seller jne.
Aga veel pole kätte saanud ja ei oska kvaliteeti kommenteerida. Olid vist firma Atlas toodang.
Kasutaja avatar
Psycho
Foorumi kasutaja
Postitusi: 25
Liitunud: 16 Okt 2013 20:18
Asukoht: Jõgeva
Autod: VAZ 2106 (1980) , BMW 524TD (1995)

Postitus Postitas Psycho »

Atlas paistab jah see tüüpiline olema, mis pakutakse. Kaalun veel väheke, aga ilmselt tellin ka varsti.
i
indrek1000
Foorumi kasutaja
Postitusi: 25
Liitunud: 07 Veebr 2012 11:28

Postitus Postitas indrek1000 »

Sain kätte ja sellised kummist lätakad on. Ajab asja ära küll. Õige lähedalt ja treenitud silmaga saad aru millega tegemist.
Kasutaja avatar
motamees
Ladaklubi Auliige
Postitusi: 2860
Liitunud: 22 Juul 2003 23:43
Asukoht: Saar
Autod: MetsaNiva

Postitus Postitas motamees »

Kunagi olid mu mossel sellised valged randid peal. Sõidukiirust nad ei karda. Kardavad aga kõnniteeääri ja muidu külgpuuteid. Liiva sisse sõitma ei tohi minna. Lõpuks hakkasid nad millegipärast lainetama ja siis viskasin minema.
C
Vasta