Ilma stangedetta ARK'i ülevaatusele??

Ilma stangedetta ARK'i ülevaatusele??

Välimusega ja salongiga seonduvad teemad
Suletud
Kasutaja avatar
berg
Foorumi kasutaja
Postitusi: 751
Liitunud: 31 Mär 2002 13:31
Asukoht: pealinnas
Autod: 210V8 - A6 - Chevy Van - Plymouth Valiant - Isuzu Trooper
Kontakt:

Ilma stangedetta ARK'i ülevaatusele??

Postitus Postitas berg »

Nagu tahaks ladal stanged ära kaotada, ja mingi spoila ette ja taha aretada! Aga kas ark'is tuleb probleeme kui stangesid ei ole? Ja juba küsin ette ära, et kas homemade spoilad ja laiendite pärast akkavad vinguma?:puzzled
CSG AUTOHOOLDUS www.csg.ee Autohooldus, keretööd ja modifitseerimine. 58 100 793
s
Siim
Foorumi kasutaja
Postitusi: 179
Liitunud: 12 Mär 2002 09:54
Asukoht: Tartu
Autod: 1980 2101

Postitus Postitas Siim »

Kunagi oli see teema ju juba päevakorral. Kui ma õigesti mäletan jõuti tookord ühiselt arusaamale, et ilma tehases ettenähtud juppideta auto ülevaatuselt läbi ei saa. Samas kui sa teed autole ise mingi põrkekamoodi asjanduse peaks asi õnnestuma. Fibo ehk teab täpsemalt rääkida, piltidelt näib, et tal mingi eriti isemoodi esipõrkekas 01-l.
t
Taavi
Foorumi kasutaja
Postitusi: 67
Liitunud: 13 Mär 2002 11:25
Asukoht: Tallinn
Autod: e39 523, e30 335

Postitus Postitas Taavi »

Fibo ehk teab täpsemalt rääkida, piltidelt näib, et tal mingi eriti isemoodi esipõrkekas 01-l.
Olen ka ise ylevaatusel k"inud samasuguse asjaga, (need on kyll vist juba pooltel ladadel Eestis) aga ei tehtud piuksugi selle kohapealt.
V~ibolla igalpool ei saa ka nii seda ma ei oska t~esti "elda.
14.077@159.20
w
wax
Foorumi kasutaja
Postitusi: 193
Liitunud: 13 Mär 2002 10:16
Asukoht: Tallinn/Võru
Autod: Ladasid enam pole
Kontakt:

Postitus Postitas wax »

Olen aru saanud et kui on tühi koht, siis kukutakse undama. Võid ju mingi ajutise asja ülevaatuse ajaks külge surada.
f
fibo
Suletud kasutaja
Postitusi: 93
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas fibo »

ei ole midagi isemoodi täitsa tavaline mazda oma :( see küll õige et midagi peab ees ja taga olema mul läks küll läbi ja ei öeldud midagi välja arvatud et sumps tuleks uus panna (originaal oli suht ussitand eks siis saigi uus tehtud):spin
s
Siim
Foorumi kasutaja
Postitusi: 179
Liitunud: 12 Mär 2002 09:54
Asukoht: Tartu
Autod: 1980 2101

Postitus Postitas Siim »

mazda oma on ziguliil siiski küllaltki isemoodi - mitte pahas tähenduses loomulikult. Põkekas näeb ülbe välja, võik aint kollaseks värvitud olla (plastikukrunt + kollane aerosool peaks sobima) :)

Tartus on tutikate põrkekate hinnad sellised
esimene 316 EEK
tagumine 360 EEK
Muide, iluliistud maksavad teist samapalju, aga on täiesti kasutud (lähevad ainult rooste).
[Edited on 3-4-2002 by Siim]

[Edited on 4-6-2002 by Siim]
Kasutaja avatar
berg
Foorumi kasutaja
Postitusi: 751
Liitunud: 31 Mär 2002 13:31
Asukoht: pealinnas
Autod: 210V8 - A6 - Chevy Van - Plymouth Valiant - Isuzu Trooper
Kontakt:

Postitus Postitas berg »

aga kas 07 stangesid on väga surm alla aretada? 07-l ju mingid torudega kuidagi kinnitub? o1-le siis keevitad 01-e kronsad ve?
CSG AUTOHOOLDUS www.csg.ee Autohooldus, keretööd ja modifitseerimine. 58 100 793
s
Siim
Foorumi kasutaja
Postitusi: 179
Liitunud: 12 Mär 2002 09:54
Asukoht: Tartu
Autod: 1980 2101

Postitus Postitas Siim »

Ei ole - mul nt 07 omad (punaseks ka ilusti värvitud). Külje pealt vanadesse aukudesse. Ette plastikust põrkekasse sobivatesse kohtadesse kaks lisamulku + hunnik polte mutreid ja olemas. Pilti näed VT all (kevad vs talv)
h
haaker
Suletud kasutaja
Postitusi: 4
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas haaker »

Muide 05 ja 07 ei pea olema stangesi olen kuulnud ees sest osad tulid välja tehasest ilma kuna augud olid ära kasutatud mootori jahutusex:cool: nii et nii palju kui ma kuulnud olen kindel ei ole ikkagi:puzzled
e
effekt
Foorumi kasutaja
Postitusi: 225
Liitunud: 26 Aug 2003 12:39
Asukoht: kristiine
Autod: 523i sedaan
Kontakt:

Postitus Postitas effekt »

sry, et ot:
ja mina lisaks siia ka ühe postituse, mille järgi võib selle teema kinni panna;
Küsimus:
17.02.2004 14:05:56 Marko Valge
Kas tohib paigaldada autole ise ehitatud stangesid ning kas sportstangedel on mingid kindlad nõuded ka ,et kui kõrge tohib olla maast või kui laialt tohib ulatuda välja?

Vastus:
17.02.2004 15:57:38 Alar Hansov
Esi- ja tagakaitseraud peab olema valmistaja nõuete kohane, kinnitatud ja korras. 1994. a või hiljem valmistatud M1 kategooria sõidukil peab esi- ja tagakaitseraud vastama E-reegli nr 42 nõuetele.

ma arvan, et siia ei ole enam midagi lisada.;)
jahil
Suletud