VAZ 2105 uksepolstri külge kinnituvad detailid + ukse sisemus

VAZ 2105 uksepolstri külge kinnituvad detailid + ukse sisemus

Välimusega ja salongiga seonduvad teemad
Vasta
e
endrik2500
Foorumi kasutaja
Postitusi: 10
Liitunud: 04 Mär 2018 00:40
Autod: VAZ 2105

VAZ 2105 uksepolstri külge kinnituvad detailid + ukse sisemus

Postitus Postitas endrik2500 »

Tere!

Siis selline mure, et mul on vaja vahetada ukse käepidemed. Selleks pean eemaldama selle aknaallarullimise jubina. Küsimus on, mismoodi see õigesti lahti käima peaks? Hetkel kiskusin ühe lihtsalt puruks, et ta lahti saada? Kui palju uus plastmassist asi maksma minna võib...?

Kuna ma akna sulgemiseks selle jubina/vända ülemisest/väljaulatuvast otsast pidin näpitsatega kruttima hakkama ja ta nata nüri- sakid on alles, aga kulunud peale intensiivset näpitsate kasutamist, siis kui palju see nagu vänt siis maksaks?

Siis pean eemaldama ka 05 käepideme enda. See on mingi väga imeliku kruviga sinna külge kruvitud. Mis asjaga ma selle kruvi lahti pean täpselt kruvima või siis spets kruvika puudumisel kui suure lapikkruvikaga seda kruvida tuleks?

Kuna mul parem tagumine uks ei käi kinni, siis on tal seespool midagi arvatavasti katki + ukselt on eemaldatud see nö lukuvastus, mis on siis kerepoolsel küljel. Kui palju see vastus ja ukse enda sees olev mehhaanika maksma võiksid minna(eeldades, et terve see tuleb välja vahetada)?

Tänud!
Vasta