2 karpa süsteem

2 karpa süsteem

Mootoriga ja sisse/väljalaskega seonduvad teemad
Vasta
f
FlammablE
Foorumi kasutaja
Postitusi: 45
Liitunud: 27 Mär 2007 00:07
Asukoht: Tallinn-Tartu
Autod: Auto puudub

2 karpa süsteem

Postitus Postitas FlammablE »

Üritan oma mosset jooksma saada ja tekkis idee aretada peale 2 karburaatorit. keegi webereid pole hea hinnaga pakkund. tekkis mõte, et ajada odavamalt läbi ja panna peale 2 siksi karpat. oskab keegi soovitada mõne teise vene auto karpasid, mida peale saaks aretada?
järgmine probleem on aga sisselaske kollektoris, niiet kui kellelgi on kuskil üle, siis ootan pakkumisi. palju umbes kollektori tegemine maksma võiks minna ja on kuskil mõni mees, kes sellise valmis teeb?
veel huvitaks, et millised on keerulised kohad, mis võivad 2 karburaatori aretamisel ette tulla. kui keegi on omale süsteemi teinud, ootaks seletusi.
praegu rohkem meelde ei tulnudki, praegult kogun infot, järgmine nädal hakkan ehitama. siia topikuse võiks panna kõik, mis seotud 2 karpa süsteemiga, sest siksi ja mossel see leiutamine on suhteliselt sarnane.
e
Erik
Foorumi kasutaja
Postitusi: 4
Liitunud: 30 Aug 2009 19:50
Asukoht: tallinn
Autod: lada 2101

Postitus Postitas Erik »

Ma kuulsin ühelt asjatundjalt sellist juttu et kaks GAZ 51 karpat pidid kõige parema effekti andma. Võrus olla se leiutatud ja nii kutsub rahvasuu seda "võru weberiks" Suurim probleem ongi selles sisselaskekollektoris. Selle peab laskma mõnel asjatundjal teha, aga kust mõnda leida seda ei oska küll öelda.
PS! Ja kui sa peaks sellise asjaga hakkama saama, siis bensuraha hakka juba varakult koguma..
f
FlammablE
Foorumi kasutaja
Postitusi: 45
Liitunud: 27 Mär 2007 00:07
Asukoht: Tallinn-Tartu
Autod: Auto puudub

Postitus Postitas FlammablE »

ma arvan, et mingi liiter kilomeetrile hakkab minema :spin
tegelt põhiline eesmärk hetkel on sidur ära vahetada ja siduri käik võimalikult lühikeseks ajada. järgmine nädal hakkan leiutama, siis jälle mandril tagasi.
t
tuhajuhe
Ladaklubi Auliige
Postitusi: 859
Liitunud: 11 Mai 2002 21:41
Asukoht: türi
Autod: Auto puudub

Postitus Postitas tuhajuhe »

Vaatasin suverallil mossede sõitu.Ja pakuks välja et mosse saab ka korralikult jooksma panna ja teepeal püsivust parandada.Muidugi et mitte rahakotti igasugu ära vaevata,saab ka mosse oma juppidega teha.
56506878
Kasutaja avatar
viaccess
Foorumi kasutaja
Postitusi: 1927
Liitunud: 19 Apr 2003 20:01
Asukoht: Valga
Autod: 2101, Izh Jupiter 5, Vis 23464
Kontakt:

Postitus Postitas viaccess »

Kui oskad vene keelt, siis loe siit ==>http://moskvichok.narod.ru/books/spolub/gl7.htm
Aga siin on minuarust täiuslik ülevaade forseerimisest ==> http://www.pilot.spb.su/books/rally/force.php
Jupid Venemaalt!
m
mess
Ladaklubi Liige
Postitusi: 847
Liitunud: 22 Apr 2002 11:45
Asukoht: Tartu
Autod: '95 Audi A6
Kontakt:

Postitus Postitas mess »

Esialgne postitaja viaccess
Kui oskad vene keelt, siis loe siit ==>http://moskvichok.narod.ru/books/spolub/gl7.htm
Aga siin on minuarust täiuslik ülevaade forseerimisest ==> http://www.pilot.spb.su/books/rally/force.php
Sehr gut Viaccess.

Kuna oled üks neist vähestest ladaklubi liikmetest, kes ka vene keelt hästi mõikab, siis äkki leiad mahti ja tõlgid kasvõi olulisemagi sest tekstist ära. Ma usun, et see oleks üsna suureks abiks nii mõnelegi, kas siis ehitamisel või lihtsalt masinate hingeelu mõistmisel.

Siinkohal üleskutse teistelegi. Kui leiate mõne teksti, mis võõramaa keeles, siis ärge kõhelge seda ära tõlkimast, sest palju on neid, kes just seda võõrkeelt ei valda aga oleksid samuti informatsioonist huvitatud. Ükskõik, kas tekst on siis vene, inglise, saksa, hiina, suahiili või mõnes muus keeles.
Kas kerenumbri ümber saab auto ehitada?
Kasutaja avatar
viaccess
Foorumi kasutaja
Postitusi: 1927
Liitunud: 19 Apr 2003 20:01
Asukoht: Valga
Autod: 2101, Izh Jupiter 5, Vis 23464
Kontakt:

Postitus Postitas viaccess »

Tapke ära, aga seda ma küll ei oska tõlkida ==>http://pilot.spb.su/tech/razgon.php

Muide jutt on kiirendusest.......aga liiga targalt.
Jupid Venemaalt!
o
olaaf
Ladaklubi Auliige
Postitusi: 4924
Liitunud: 12 Juun 2002 09:16
Asukoht: nõmme
Autod: 2105 s1300, 1119

Postitus Postitas olaaf »

Mul on pool sellest tõlgitud, aga seal mõned head nipid, ei tea kas neid siin avaldadagi :D
nali. kui tõlgitud saan siis panen ülesse, jutt muidu arvude ja numbrite ümber suht. paar vääriti arusaama siin meie foorumis lükatakse ka ümber.. aga eks te siis loe.. :D
Männiku laiali Garage
"90 percent of carb problems are ignition related.."
s
serbin
Foorumi kasutaja
Postitusi: 194
Liitunud: 23 Sept 2002 09:25
Asukoht: haapsalu
Autod: krossi 01

Postitus Postitas serbin »

Esialgne postitaja olaaf
Mul on pool sellest tõlgitud, aga seal mõned head nipid, ei tea kas neid siin avaldadagi :D
nali. kui tõlgitud saan siis panen ülesse, jutt muidu arvude ja numbrite ümber suht. paar vääriti arusaama siin meie foorumis lükatakse ka ümber.. aga eks te siis loe.. :D

vot tubli mees ja pane ikka kõik kirja mis teada saad :D
v
VFTS.
Foorumi kasutaja
Postitusi: 70
Liitunud: 28 Dets 2002 12:10
Asukoht: tallinn
Autod: Auto puudub

Postitus Postitas VFTS. »

hea jah...:spin
Kasutaja avatar
viaccess
Foorumi kasutaja
Postitusi: 1927
Liitunud: 19 Apr 2003 20:01
Asukoht: Valga
Autod: 2101, Izh Jupiter 5, Vis 23464
Kontakt:

Postitus Postitas viaccess »

To olaaf kui on raskusi mõne konkreetse lausega, siis äkki olen ka abiks, aga nael ka selles et olen Eesti keelt sõjaväes ära õppinud ja hetkel räägin heal juhul kolmele:(

Minuarust peaksid mõned programmid ka olema mis tõlgivad automaatselt, sõnastikud j.n.e.
Jupid Venemaalt!
o
olaaf
Ladaklubi Auliige
Postitusi: 4924
Liitunud: 12 Juun 2002 09:16
Asukoht: nõmme
Autod: 2105 s1300, 1119

Postitus Postitas olaaf »

2 Viaccess: minumeelest rääkisid cambil palju paremini kui mu mõned tuttavad.. tugev 4+

see tekst asub aadressil
http://www.hot.ee/ladacamp/tolge/Kiiren ... sekulu.htm

PS! Lõpetame selle teema risustamise!
Tegin Vaba Teema alla uue topicu tõlgitud artiklite jaoks, edaspidi kogu jutt sinna..
Männiku laiali Garage
"90 percent of carb problems are ignition related.."
Vasta