bensukadu seisu ajal

bensukadu seisu ajal

Mootoriga ja sisse/väljalaskega seonduvad teemad
Vasta
m
miq
Foorumi kasutaja
Postitusi: 122
Liitunud: 08 Dets 2002 19:24
Asukoht: Läänemaa
Autod: 2106&2121

bensukadu seisu ajal

Postitus Postitas miq »

selline jama on, et panin mõned päevad tagasi autosse u. 6-7 liitrit bena sisse.nüüd olen vahepeal sõitmas käinud ja bensukulu ja kõik on normis jne.aga juba pikemat aeg on nii, et kui sõidad ära, on bensunäidiku seier teatud koha peal.aga kui lähen järgmine kord uuesti käima panema, on seier nats alla vajunud.ära bena pole tõmmatud ja mingid loiku ka auto all maas pole.
et siis kuhu see bensiin kaob?
z
zikz
Foorumi kasutaja
Postitusi: 346
Liitunud: 08 Veebr 2003 22:12
Asukoht: Tallinn
Autod: citroen,fiat,renault

Postitus Postitas zikz »

keegi imeb paagist nats:lol kusjuures paar aastat tagasi kui auto linnas ühes hoovis seisis, siis võetigi nats bena ära ja üxkord oli isegi akut laenatud:mad:
m
miq
Foorumi kasutaja
Postitusi: 122
Liitunud: 08 Dets 2002 19:24
Asukoht: Läänemaa
Autod: 2106&2121

Postitus Postitas miq »

paagist tõmbamine on välistatud.
j
jeejee
Foorumi kasutaja
Postitusi: 371
Liitunud: 14 Jaan 2003 21:06
Asukoht: Tallinn
Autod: 21051

Postitus Postitas jeejee »

hehheee:D mul on nii, et kui auto käima paned, siis näitabki vähem aga kui natuke sõita, siis hakkab jälle õieti näitama. :spin
k
kopec
Foorumi kasutaja
Postitusi: 314
Liitunud: 17 Mai 2003 21:32
Asukoht: Kui kodus,siis Rakvere!
Autod: japs

Postitus Postitas kopec »

endal oli juhus nissaniga,kui käima panid ja sõidsid ubes 10km näitas korralikult,pärast seda hakkas kõvasti kukkuma.lõpuks jäi tunne,et paagist pole enam midagi võtta!kui jättsid aga max 10minutiks seisu,näitas jälle u.10km õieti!aga ega sul juhtumisi torustik või paak leki? kunagi oli mul analoogne juhus,päeval ei saanud nagu arugi,et ära kaob,aga öösiti oleks nagu pätsamas käidud.polekski vist niipea leket avastanud,kuid hakkasin lund(talvine aeg)porikoopast ja selle ümbert ära toksima ja siis viskas vinget bensu lebra kui paagi alla jõudsin.siis oli muidugi pilt selge!
Ära osta omale autot,mida sa lükata ei jaksa!-Al Bundy
o
olaaf
Ladaklubi Auliige
Postitusi: 4924
Liitunud: 12 Juun 2002 09:16
Asukoht: nõmme
Autod: 2105 s1300, 1119

Postitus Postitas olaaf »

see on näidikute väike viga.
endal on täpsed samad sümptomid.
näiteks eile võtsin 15l bentsu ja näidik oli üle poole.
hommikul kui käima panin oli näidik alla poole kuid veidi aega tühikäigul tuksumist ja jupp sõitu ning tase oli paagis jälle endine. tekkib tunne, et sõites tuleb bentsu juurde :lol
Männiku laiali Garage
"90 percent of carb problems are ignition related.."
Kasutaja avatar
PuZuP
Ladaklubi Liige
Postitusi: 1734
Liitunud: 08 Aug 2002 23:52
Asukoht: Tallinn, Nõmme
Autod: 2106 '79
Kontakt:

Postitus Postitas PuZuP »

Esialgne postitaja olaaf
see on näidikute väike viga.
endal on täpsed samad sümptomid.
näiteks eile võtsin 15l bentsu ja näidik oli üle poole.
hommikul kui käima panin oli näidik alla poole kuid veidi aega tühikäigul tuksumist ja jupp sõitu ning tase oli paagis jälle endine. tekkib tunne, et sõites tuleb bentsu juurde :lol

Sama ''dela'' oli ka mul terve eelmine suvi sai rõõmustatud, et kui sai jälle 15- litra bena võetud, siis paak poole peal...lõpuks oli õnnetus käes, kuid mitte suur õnneks - 50-meetrit enne sihtkohta jõudmist oli paak kuiv ning polnud muud miskit, kui pesipudel(1,5 liitrit) nahhaalselt tühjaks valada ja kondimootor käima ajad ning bensu järgi lipata...:lol
...parem kaotada üks minut oma elust, kui kaotada oma elu ühe minutiga...Pilt
m
Mel
Ladaklubi Liige
Postitusi: 1390
Liitunud: 15 Juun 2002 11:54
Asukoht: Tallinn
Autod: 3x fwd, 5x rwd

Postitus Postitas Mel »

Bensu näidikud jamavad jah. Minu 01-l on väga huvitav näidik - võtad 20l bensu on näidik natsa üle poole. Sõites natukene aega - sees umbes 14-15l kukub näidik nulli ja kui paagis umbes 10l, siis tõuseb uuesti poole paagi peale. Peale seda hakkab osuti nulli ja poole paagi näidu vahel edasi-tagasi tõmblema. Siis kukub näidik nulli ja mõneaja pärast hakkab põlema punane tuli, mis töötab täiesti õigesti.
Ma usun, et sellistele trikkidele pole ikka kellegi autol midagi vastu panna:lol
a
Andre
Foorumi kasutaja
Postitusi: 3
Liitunud: 22 Dets 2009 10:34
Asukoht: Kuressaare
Autod: On huvi LADAde vastu ja ka ise ehitan vaikset viisi :)

Postitus Postitas Andre »

Esialgne postitaja Mel
Bensu näidikud jamavad jah. Minu 01-l on väga huvitav näidik - võtad 20l bensu on näidik natsa üle poole. Sõites natukene aega - sees umbes 14-15l kukub näidik nulli ja kui paagis umbes 10l, siis tõuseb uuesti poole paagi peale. Peale seda hakkab osuti nulli ja poole paagi näidu vahel edasi-tagasi tõmblema. Siis kukub näidik nulli ja mõneaja pärast hakkab põlema punane tuli, mis töötab täiesti õigesti.
Ma usun, et sellistele trikkidele pole ikka kellegi autol midagi vastu panna:lol
paagis anduri reostaat on kulunud ju kui nii teeb. vahetad anduri ära ja peaks korras olema
Vasta