21061, nymmik, 1982 /myydud2022/ :(

21061, nymmik, 1982 /myydud2022/ :(

Võimalus foorumi külastajatel oma Ladat lähemalt tutvustada
Foorumi reeglid
Autoteema pealkirja vormistamine:
Auto mudel, kasutajanimi, väljalaskeaasta n: 2107, Revolutsionäär, 1989
Tasuks lisada ka märgend kujul projekt-MUDEL n: projekt-2107

Teemasse palun lisada juttu oma masinast ja lisaks ka pildimaterjali.

Pildimaterjali üleslaadimisel kasutada võimalusel foorumi pakutud funktsionaalsust, sest välistelt saitidelt viidatud pildid kipuvad ajaga kaduma.
Vasta
c
CozmonauT
Foorumi kasutaja
Postitusi: 644
Liitunud: 20 Okt 2003 21:14
Asukoht: Saku/Haapsalu
Autod: BMW V8, Pontiac V8
Kontakt:

Postitus Postitas CozmonauT »

Lada mudeleid olen kohanud Baltijaama turul, Tallinna Kaubamajas, ning sadamas seal mingis keskuses on kah.
Kasutaja avatar
nymmik
Foorumi kasutaja
Postitusi: 559
Liitunud: 26 Dets 2006 00:04
Asukoht: Hüüru
Autod: Zaz965
Kontakt:

Postitus Postitas nymmik »

Aadress oli vist Punane56. Maxima kauplusega samas majas II korrus vasakut kätt on mänguasjade pood, sealt sain. Maksis 106.- krooni
Kasutaja avatar
nymmik
Foorumi kasutaja
Postitusi: 559
Liitunud: 26 Dets 2006 00:04
Asukoht: Hüüru
Autod: Zaz965
Kontakt:

Postitus Postitas nymmik »

Nonii, tundub täna, et minu 06 projekt lükkub kõvasti edasi.
MIKS?
Aga selleks, et laupäeval soetasin >> SELLE << :spin

Alguses mõtlesin et loobun üldse 06-st ja jääb jupidoonoriks aga EI, teen ka kuue valmis aga kõvasti hiljem.
o
omega
Foorumi kasutaja
Postitusi: 233
Liitunud: 23 Jaan 2005 19:48
Asukoht: Tallinn
Autod: bemmid
Kontakt:

Postitus Postitas omega »

Algselt postitas: nymmik
Nonii, tundub täna, et minu 06 projekt lükkub kõvasti edasi.
MIKS?
Aga selleks, et laupäeval soetasin >> SELLE << :spin

Alguses mõtlesin et loobun üldse 06-st ja jääb jupidoonoriks aga EI, teen ka kuue valmis aga kõvasti hiljem.
Kurat, see 02 on kuidagi tuttav mulle, ma olen vist seda kuskil varem näinud :D .
Igatahes kui seda 02-te kunagi aktiivselt ehitama hakkad, siis tee siia ka eraldi teema selle auto kohta, et oleks huvitav jälgida töö käiku ;) . Edu!
Kasutaja avatar
nymmik
Foorumi kasutaja
Postitusi: 559
Liitunud: 26 Dets 2006 00:04
Asukoht: Hüüru
Autod: Zaz965
Kontakt:

Postitus Postitas nymmik »

Algselt postitas: omega
Igatahes kui seda 02-te kunagi aktiivselt ehitama hakkad, siis tee siia ka eraldi teema selle auto kohta, et oleks huvitav jälgida töö käiku ;) . Edu!
Kindlasti, Loodetavasti saan Volga suvealgul uue värvi peale ja lähebki "kahe" tegemiseks.
Kasutaja avatar
nymmik
Foorumi kasutaja
Postitusi: 559
Liitunud: 26 Dets 2006 00:04
Asukoht: Hüüru
Autod: Zaz965
Kontakt:

Postitus Postitas nymmik »

Volga ei ole veel valmis, napilt ales värvitud. Aga täna käivitasin 06-e, sõitsin treilerile ning viisin plekksepa juurde. Õhtuks oli juba sisu välja roogitud.
Sai veel teinegi otsus vastu võetud.
Keretööd tulevad korralikumad kui alguses plaanitud st. ei vaheta ntx ukse ääri vaid terved uksed.

Sellega seoses võib mulle pakkuda uusi (nimelt uusi mitte kasutatud):

kõik 4 ust
mõlemad esiporitiivad, renniga
tagapõll
Kasutaja avatar
viaccess
Foorumi kasutaja
Postitusi: 1927
Liitunud: 19 Apr 2003 20:01
Asukoht: Valga
Autod: 2101, Izh Jupiter 5, Vis 23464
Kontakt:

Postitus Postitas viaccess »

Üks küsimus su kollase 02 kohta, kas auto on tehase värvi all, või kunagi saanud värvkate värskendust. Nimelt huvitab esivõre tagune, su autol paistab et on kerevärvi, kuid siin Ladaklubis paljud väidavad et originaalis peab olema must...
Sorry OT eest....
Jupid Venemaalt!
Kasutaja avatar
nymmik
Foorumi kasutaja
Postitusi: 559
Liitunud: 26 Dets 2006 00:04
Asukoht: Hüüru
Autod: Zaz965
Kontakt:

Postitus Postitas nymmik »

Algselt postitas: viaccess
Üks küsimus su kollase 02 kohta, kas auto on tehase värvi all, või kunagi saanud värvkate värskendust. Nimelt huvitab esivõre tagune, su autol paistab et on kerevärvi, kuid siin Ladaklubis paljud väidavad et originaalis peab olema must...
Sorry OT eest....
02 on 80% tehase värvi all. vahetatd on esitiivad mõnel uksel alt ääred ja tagaluugi alumine äär, need on üle värvitud luuk ja uksed poolenisti). Võre tagust võin uurida mingi päev, see peaks olema silmaga tuvastatav kui üle värvitud
Kasutaja avatar
nymmik
Foorumi kasutaja
Postitusi: 559
Liitunud: 26 Dets 2006 00:04
Asukoht: Hüüru
Autod: Zaz965
Kontakt:

Postitus Postitas nymmik »

Natuke siis autost ja tegemistest. Kerel läheb vahetusse ja uute asjadega asendatakse:
*esipõll
*mõlemad esimesed poritiivad
*mõlemad küljekarbid
*mõlemad sisekarbid
*kõik uksed
*mõlemad tagatiivad
*välimised tagumised koopad
*varuratta alune plekk
*paagi alune plekk
*tagapõll
*tagaistujate jalgealune

tööd jätkub küllaga :P
Kasutaja avatar
nymmik
Foorumi kasutaja
Postitusi: 559
Liitunud: 26 Dets 2006 00:04
Asukoht: Hüüru
Autod: Zaz965
Kontakt:

Postitus Postitas nymmik »

Hetkel on auto suht luukere.
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
k
krister
Foorumi kasutaja
Postitusi: 249
Liitunud: 09 Aug 2004 12:53
Asukoht: Tallinn, Lilleküla
Autod: 2101 '80

Postitus Postitas krister »

Vaatan, et siin mehed putitavad ikka päris roostes keresid üles.

Mul garaa?is üks varuosadoonoriks mõeldud kopikas aastast 73, mis sõitnud vaid 69000 km, tehnika briljantses korras, kuid kere välised plekid suurte aukudega - auto seisis õues ~20 aastat. Samas põhi, lansekad, vedrupesad jne on korras, istmed põrandaküljes kinni, pagaasniku põhi olemas, jne.

Mõtlesin, et eemaldan tehnika ning salongi sisustuse ning kere pärib Kuusakoski, kuid vaadates siinseid teemasid tundub, et teen valesti...

Ei tore on lugeda heas mõttes "hullude" meeste tegudest.


Mul tuli üks küsimus ka keelele. Kas pagasiruumi luuk on küljes seetõttu, et pärast saaks tagumised tiivad ja paneeli õigesti tagasi keevitada?


[Muudetud: 1-11-2007 krister]
a
AsjaPulk
Foorumi kasutaja
Postitusi: 274
Liitunud: 25 Mär 2007 20:59
Asukoht: Saue vald, Vanamõisa küla
Autod: [b]BMW 728iA[/b]
Kontakt:

Postitus Postitas AsjaPulk »

Nüüd ma tean, mis mind ees ootab! :D

Kuigi ma tagapõlle ja karpe ei vaheta. Vahetan tiivad ja ühe tagumise välimise koopa. Ahjaa, varuratta aluse pleki ka!

Aga edu, loodame, et siit tuleb üks ilus 061! :)

[Muudetud: 1-11-2007 AsjaPulk]
Kasutaja avatar
nymmik
Foorumi kasutaja
Postitusi: 559
Liitunud: 26 Dets 2006 00:04
Asukoht: Hüüru
Autod: Zaz965
Kontakt:

Postitus Postitas nymmik »

Algselt postitas: krister
Vaatan, et siin mehed putitavad päris ikka päris roostes keresid üles.

Mul garaa?is üks varuosadoonoriks mõeldud kopikas aastast 73, mis sõitnud vaid 69000 km, tehnika briljantses korras, kuid kere välised plekid suurte aukudega - auto seisis õues ~20 aastat. Samas põhi, lansekad, vedrupesad jne on korras, istmed põrandaküljes kinni, pagaasniku põhi olemas, jne.

Mõtlesin, et eemaldan tehnika ning salongi sisustuse ning kere pärib Kuusakoski, kuid vaadates siinseid teemasid tundub, et teen valesti...

Ei tore on lugeda heas mõttes "hullude" meeste tegudest.
Ega auto väga hull ei olnudki, kuid kuna on endale tegemine ja rohkem kollektsiooni, siis tasub juba kõik uued plekid panna, vähemalt mina arvan nii.
Kasutaja avatar
pedrox
Foorumi kasutaja
Postitusi: 586
Liitunud: 04 Sept 2005 15:07
Asukoht: Pärnu
Autod: Vaz 21061, Vaz 21063, Audi A2 1.4, Audi A6 Allroad 2.7 Biturbo

Postitus Postitas pedrox »

Teil vähemalt asi liigub, see on väga tore. Ma saan oma plekid järgmine nädal, saan siis alles lõikama hakata.

Edu!
Kasutaja avatar
nymmik
Foorumi kasutaja
Postitusi: 559
Liitunud: 26 Dets 2006 00:04
Asukoht: Hüüru
Autod: Zaz965
Kontakt:

Postitus Postitas nymmik »

29.detsembril tõin auto koju, nüüd veel eeltöö ja värv ning siis hakkab see kõige mõnusam osa.

Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Kasutaja avatar
GTA
Foorumi kasutaja
Postitusi: 1316
Liitunud: 03 Dets 2003 21:37

Postitus Postitas GTA »

Kus ja mis hinnaga antud tööd tehti? On kvaliteet ka asjakohane? Miks jätsid selle töö teiste hooleks, kas ise tehes oleks tunduvalt viletsam välja kukkunud? Kui palju oli probleeme uute plekkide sobitamisega, nii, et montaa?ipilud ilusti sirgelt jooksma jääksid. Plekid on nõukaaegsed originaalid või mingid tänapäevasemad kooperatiivitoodanguna valminud?

Küsin nii palju (ja natuke lolle küsimusi vist), sest et oma ?iguli peaks kah samasuguse uuenduskuuri üle elama. Kuivõrd raske oleks esimese tööna midagi sellist ette võtta, ma ei kujuta ise veel projekti suurust omale hästi ettegi, millesse end mässin:rolleyes
Meskimeni seadus - Kunagi pole aega teha midagi korralikult aga alati on aega ümber teha
VAZ 2105 - "kopika" värskem teised, millele vaid ühe pika joonlauaga varustatud disainerite meeskond püüdis anda veidi nooruslikuma välisilme
Kasutaja avatar
nymmik
Foorumi kasutaja
Postitusi: 559
Liitunud: 26 Dets 2006 00:04
Asukoht: Hüüru
Autod: Zaz965
Kontakt:

Postitus Postitas nymmik »

Algselt postitas: GTA
Kus ja mis hinnaga antud tööd tehti? On kvaliteet ka asjakohane? Miks jätsid selle töö teiste hooleks, kas ise tehes oleks tunduvalt viletsam välja kukkunud? Kui palju oli probleeme uute plekkide sobitamisega, nii, et montaa?ipilud ilusti sirgelt jooksma jääksid. Plekid on nõukaaegsed originaalid või mingid tänapäevasemad kooperatiivitoodanguna valminud?

Küsin nii palju (ja natuke lolle küsimusi vist), sest et oma ?iguli peaks kah samasuguse uuenduskuuri üle elama. Kuivõrd raske oleks esimese tööna midagi sellist ette võtta, ma ei kujuta ise veel projekti suurust omale hästi ettegi, millesse end mässin:rolleyes
- Tuttav tegi, kes igapäeva leiba ka plekuna teenib.
- kvaliteet on 5+
- hind on sõbrahind, turuhinnana oleks olnud see vast 15-20 tuhande ringis.
- ise ei teinud kuna pole sellist kohta, aega ega ka oskusi.
- sobitamisega oli omajagu vaeva, sest osasid oli nii originaale kui nõuka koperatiivi omasid + tänapäevaseid jubinaid.
c
cartrive
Foorumi kasutaja
Postitusi: 96
Liitunud: 09 Okt 2006 22:39
Asukoht: Põlvamaa
Autod: Lada 2105 ;)

Postitus Postitas cartrive »

kust sa sellise inimese leiad, kes käib nii palju välja pleki vahetuse eest.(jutt käib 15-20k?) see oleks nii lihtne töö..:) kas värvimine on ka hinna sees?
nymmik edu sulle edasises töös.
Kasutaja avatar
nymmik
Foorumi kasutaja
Postitusi: 559
Liitunud: 26 Dets 2006 00:04
Asukoht: Hüüru
Autod: Zaz965
Kontakt:

Postitus Postitas nymmik »

Algselt postitas: cartrive
kust sa sellise inimese leiad, kes käib nii palju välja pleki vahetuse eest.(jutt käib 15-20k?) see oleks nii lihtne töö..:) kas värvimine on ka hinna sees?
nymmik edu sulle edasises töös.
Sa pole vist hindadega kursis?.? Kui sa teed mulle 2102 plekitöö, eeltöö ja värvi 20K eest ja kvaliteet on 5+, siis palkan sind kasvõi hommepäev endale.
Mul ainult Volga värvimise eest (mustaks) küsiti Tallinnas alates 60K, sain pleki+ värv kokku 40ga Tallinast eemal.
Kodu pottsepp ehk jah teeb odavalt, kuid kas see auto siis ka kollektsiooni kõlbab?
k
krister
Foorumi kasutaja
Postitusi: 249
Liitunud: 09 Aug 2004 12:53
Asukoht: Tallinn, Lilleküla
Autod: 2101 '80

Postitus Postitas krister »

Algselt postitas: nymmik
... Kui sa teed mulle 2102 plekitöö, eeltöö ja värvi 20K eest ja kvaliteet on 5+, siis palkan sind kasvõi hommepäev endale.
...
Ja selle palkamisega on ka nii, et töö kvaliteet selgub PEALE plekkide külge säristamist...

edukat uut aastat!

PS. Sedaan kerega ?iguli värvimine Märjamaa EPT-s maksis 25000 kr, hind sisaldas ka materjale. Kvaliteedi kategooria - kõrge.
Selle eest värviti auto üleni, pluss mootoriruum, pagasiruum ning lisaks teostati väikesed keevitustööd akukinnituse ja esitiiva juures. Tõmmati välja mõni olmemõlk. Remonti viimisel olid autolt eemaldadtud kõik detailid, mida ei soovitud värvida.
Vasta