SUMMERCAMP 2004 HAAPSALU LENNUVÄLJAL 10-11 JUULI [VÄGA EDUKALT TOIMUNUD!!!]

SUMMERCAMP 2004 HAAPSALU LENNUVÄLJAL 10-11 JUULI [VÄGA EDUKALT TOIMUNUD!!!]

Juba toimunud üritused
Suletud
z
Ziil
Foorumi kasutaja
Postitusi: 115
Liitunud: 30 Juul 2003 09:52
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Ziil »

Väga vinge üritus oli.. Eriti üllatas kohaletulnute arv:) Üks parimaid hetki oli loomulikult paraad... Tänud korraldajatele
j
jeejee
Foorumi kasutaja
Postitusi: 371
Liitunud: 14 Jaan 2003 21:06
Asukoht: Tallinn
Autod: 21051

Postitus Postitas jeejee »

No nii, ma ka siis nüüdseks ennast välja maganud:D

Minu poolt suured tänud kõige pealt A.Juhansile Kaitseliidust ja VÄGA SUUR tänu Haapsalu politseile, kes olid abivalmid ja lahked. Ega just iga päev ei pane politsei liiklust kinni, et Ladaklubi saaks ronkkäigu rivi ilusti üle foori. :cool: Samuti tänud Mess“ile ja Puzup“ile, teiega oli tõesti lahe seda üritust läbi viia.

Auhindadest ka veel niipalju, et kahjuks jäi Landy eriauhind välja jagamatta, sest esikolmiku hõivasid kõik lubadega juhid. Kõik võistluste tulemused pannakse Cambi lehele mingi aja pärast üles.

Aga üldiselt oli tore näha, et meie klubis on ikka vahepeal ka arengut toimunud, sest kohal oli kaks korda rohkem autosid, kui eelmisel Cambil.


Ja lõpuks suured tänud kõigile, kes osa võtsid.
Kasutaja avatar
Landy
Foorumi kasutaja
Postitusi: 1053
Liitunud: 03 Mär 2003 22:56
Asukoht: Tallinn
Autod: Oli kunagi Niva 2121
Kontakt:

Postitus Postitas Landy »

Algselt postitas: jeejee

Auhindadest ka veel niipalju, et kahjuks jäi Landy eriauhind välja jagamatta, sest esikolmiku hõivasid kõik lubadega juhid. Kõik võistluste tulemused pannakse Cambi lehele mingi aja pärast üles.
Pole hullu, sama auhind jäägu siis Talvise Camp'i joks varusse.
Annan lubaduse, et ka tuleval SummerCamp'il saab olema Landy eriauhind ja samadel tingimustel.

Kui korraldajatel viitimist, siis võiks kirjutda ka miski kokkuvõtte toimunust.
Näide:
http://www.dcstiil.ee/camp/index.htm

Oleks olude sunnil kõrvale jääjatel ka mida lisaks piltide imetlemisele kommentaaridena juurde lugeda.
Uuri ka Land Roveri klubi tegemisi!
Kristjan (+372)5010599
-----------------------------------------------------------
Oli kord Niva - http://www.landy.ee/niva/
j
jeejee
Foorumi kasutaja
Postitusi: 371
Liitunud: 14 Jaan 2003 21:06
Asukoht: Tallinn
Autod: 21051

Postitus Postitas jeejee »

Mess lubas teha kokkuvõtva lehe ka, aga seda mingi aja pärast. Sinna pannakse siis üles ka kõik võistuluste ja mälumängu tulemused ning muud üldist möla :D
r
Raxo
Foorumi kasutaja
Postitusi: 853
Liitunud: 19 Juul 2002 18:45
Asukoht: Rakvere
Autod: 2101 '72 | Chevy '00 | Hornet '01 | Scania '97
Kontakt:

Postitus Postitas Raxo »

Suured tänud korraldajatele ja kohaltulijatele!

Väga lõbus üritus oli, millest poleks tahtnud küll mingi hinna eest ilma jääda :)
m
mess
Ladaklubi Liige
Postitusi: 847
Liitunud: 22 Apr 2002 11:45
Asukoht: Tartu
Autod: '95 Audi A6
Kontakt:

Postitus Postitas mess »

Jeah!

Üritus oli tõesti päris kena. Ilm oli, hea, probleeme polnud ning rahvast oli täitsa palju. See andis veelkord kinnitust, et klubi ei ähvarda kindlasti mitte väljasuremise oht, pigem tuleks hädasid otsida kusagilt mujalt.

Järelkajasid lugedes tundub, et senini kõige suurem kokkusaamine läks korda ning korraldajad olid oma mõtetes õigel teel. Kindlasti tuleb üritusest kokkuvõttev leht koos kõikide võistlustulemustega. Aga seda mõne aja pärast nii, et kannatust.

Igatahes kõigile sügav kummardus, kes oma osavõtuga ürituse just selliseks muutsid nagu ta välja tuli. Jääme ootama nii pilte kui videosid üritusest ning ka teiepoolseid muljeid ja arvamusi, kus ja mida veel huvitavat üritusel juhtus, mis korraldajatel kahe silma vahele võis jääda. Viimased võib saata aadressile mess@ladaklubi.ee

PS! üks mõru pill siiski ka, nimelt ürituselt lahkudes mil üks osa masinaid sõitis grupina koos veel Lukoili tanklasse, unustas (loodetavasti mitte tahtlikult) keegi 1. tankurist (kõige kassapoolsem) võetud 20 liitri bensiini 95 eest tasumata. Kui suutsin kellegi mälu värskendada, siis paluks unustajal minuga ühendust võtta.
Kas kerenumbri ümber saab auto ehitada?
Kasutaja avatar
PuZuP
Ladaklubi Liige
Postitusi: 1734
Liitunud: 08 Aug 2002 23:52
Asukoht: Tallinn, Nõmme
Autod: 2106 '79
Kontakt:

Postitus Postitas PuZuP »

Krt...vaadake kui kaua aega planeerisime...ja nüüd sai siis 2/3 päevaga otsa...kui Tallinnasse jõudsime, siis oli tunne, et tahaks tagasi...aga jah...argielu peksab jalaga P****E...

Mina isiklikult jäin üritusega väga-väga-väga rahule...Siim (ehk siis minu auto sangas olnud sohver :D (mitte ladaklubi Siim)) jäi samuti üritusega rahule...ütles, et jube hea, et ei pidanud bensiini peale mõtlema (loomulikult...mina ju maksin selle eest :D :D :D)...
Ilma eest tänan samuti Agurit, kes selle kohale tõi...mõnus...

Ühesõnaga...üritus oli suurepärane just tänu osavõtjatele - Aitäh teile kõigile...ilma teieta oleks üritus läbi kukkunud ;)...

Suured tänud ka Jeejee'le ja Mess'ile koostöö eest...

P.S. Messil on õigus...viga ei ole klubis...eks igaüks ise teab milles....
...parem kaotada üks minut oma elust, kui kaotada oma elu ühe minutiga...Pilt
o
olaaf
Ladaklubi Auliige
Postitusi: 4924
Liitunud: 12 Juun 2002 09:16
Asukoht: nõmme
Autod: 2105 s1300, 1119

Postitus Postitas olaaf »

Jõudsin siis ka eluga tagasi kämbilt... huvitaks palju keegi bentsu ära kärutas? mina sõitsin 420km ja võtsin 40L ja praegu on paagis veel 5l lambini.
tehnika lagunemisest ei räägi keegi...
kül kadus seal mõnel tühikäik, murdusid starteri poldid, sarniir, ja vial läks reaktiivvarras ning poole teepeal pärnu ka reduktor - ära murdusid mõned hammasrattad.

loodame et kõik said selgeks, et liiga varase süütega ei tekki klapilõbin vaid detonatsioon :D
turbode kohta tänud Mossile, karpade kohta Tuhale.

tore oli rääkida vanade olijatega, ja ka uute tulijatega :)
kiirendus jättis paljudele okka südamesse :P
järgmisel aastal läheb tartsil raskeks...
Männiku laiali Garage
"90 percent of carb problems are ignition related.."
r
Raxo
Foorumi kasutaja
Postitusi: 853
Liitunud: 19 Juul 2002 18:45
Asukoht: Rakvere
Autod: 2101 '72 | Chevy '00 | Hornet '01 | Scania '97
Kontakt:

Postitus Postitas Raxo »

Minul tuli nädalavahetusega üle 600 km ja läks loomulikult rohkem kui üks paagitäis.

Vahetasin välja vasaku esimese velje, mis Tallinnasse jõudes oli juba nii puru, et sõita ei kannatanud. Ehk saan ka kuskilt fotoka sebida ja pilti sellest teha.

Koju jõudes avastasin, et parem alumine zarniir on omadega õhtal....hea vähemalt, et ei läinud nii nagu Olaafil ;)
m
mess
Ladaklubi Liige
Postitusi: 847
Liitunud: 22 Apr 2002 11:45
Asukoht: Tartu
Autod: '95 Audi A6
Kontakt:

Postitus Postitas mess »

Nooh täpset kilometraa?i välja ei arvutanud aga Tartu Haapsalu ots ca 260 km + kohapeal tiirutamist nii et samuti ca 600 km kokku ja kütust paagitäis ning veidike peale.

Aga hea uudis on see, et ka Lukoili tanklaprobleem lahenes.
Kas kerenumbri ümber saab auto ehitada?
Kasutaja avatar
zajetz
Ladaklubi Liige
Postitusi: 1085
Liitunud: 14 Nov 2002 15:31
Asukoht: Tallinn, Nõmme(Pääsküla)
Autod: 4x 2101x ; 626 ; Auris hybrid

Postitus Postitas zajetz »

Nu min kütese kulu oli max 25 liitrit
m
Marcuz
Foorumi kasutaja
Postitusi: 286
Liitunud: 05 Okt 2002 14:15
Asukoht: Tallinn/Harjumaa
Autod: Avensis 2.0i
Kontakt:

Postitus Postitas Marcuz »

Ma võtsin paagi täis Tallinnas ja koju jõudes oli pool paaki alles, aga eks ka sellepärast, et ma ei kiirendanud, muidu Haapsalusse, seal kohapeal ja tagasi Tallinnase on see suht hästi läinud. Muidu oli jah üritus igati lahe - mendi eskort Haapsalus, võsatuuning jnejne!!!
Hüvasti Punane Nool :\'( ..jäänud on mälestus hea...
m
mess
Ladaklubi Liige
Postitusi: 847
Liitunud: 22 Apr 2002 11:45
Asukoht: Tartu
Autod: '95 Audi A6
Kontakt:

Postitus Postitas mess »

Niih nüüd kokkuvõttev leht ka camp kohta olemas http://www.ladaklubi.ee/ladacamp
Kas kerenumbri ümber saab auto ehitada?
r
revolutsionäär
Foorumi kasutaja
Postitusi: 511
Liitunud: 19 Mai 2003 19:40
Asukoht: -
Kontakt:

Postitus Postitas revolutsionäär »

suur resp. korraldajatele ning ka kõigile kes innukalt kohale läksid.
endast ma parem ei räägi :puzzled

kindlasti tuleb ka järgmine kämp väga edukas . on ju iga järgmine kämp toonud kohale aina enam huvilisi ja ladasõpru.

ja kokkuvõttev leht on väga asjalik, big up Mess!

kuid isegi kõrvaltvaatajana häirib mind lippude ja jaki kadumise teema.:rolleyes


Revo
d
doris
Postitusi: 588
Liitunud: 18 Nov 2003 14:51
Asukoht: Nõmme
Autod: 2105, 21083
Kontakt:

Postitus Postitas doris »

Ma ka siis tagasi tallinnas cambilt. Panin laupäeva ommikul kiirelt pärnu poole kui enamus magasid veel. Muidu oli üritus mega lahe , aga kahjuks jah jäi pühapäev mul olemata seal. Ommikul sain puugi ja siis põrutasime olaafiga kohe kiirabisse:p ja siis pidin olude sunnil kohe pärnu sõitma ära. Eks järgmine suvi siis saan ka vigursõidust ja mälumängust jm osa võtta.
Roolin nii kuis jaksan
d
dasf
Postitusi: 1057
Liitunud: 12 Veebr 2003 15:05
Asukoht: järvamaa-Tallinn
Autod: 2x2105 2xBMW
Kontakt:

Postitus Postitas dasf »

mina tegin sama õhtu koos põletajaga ja hr haagisega oma autole esisilla pukside vahetuse tänan neid hr ja ka teisi klubiliikmeid kes mind nii soojalt vastu võtsid
Kasutaja avatar
Ronn
Ladaklubi Juhatus
Postitusi: 570
Liitunud: 22 Jaan 2003 22:41
Asukoht: Tallinn
Autod: 21043 - 2.0L
Kontakt:

Postitus Postitas Ronn »

Väga kift üritus oli. kahetsen, et ei ole varem käinud. Millal järgmise suurema kogunemise teeme? Tõesti ei viitsi oodada talveni, et kõik jälle kokku saaks. Mõni loodusretk äkki?
r
Rahu
Foorumi kasutaja
Postitusi: 95
Liitunud: 05 Nov 2002 14:20
Asukoht: Ülenurme, Tartumaa
Autod: VW Bora

Postitus Postitas Rahu »

EI SAA MITTE VAIKI OLLA!!!!

Tänud korraldajatele;)

Kene üritus oli teil.

Olen kade ja vihane et ise kohal ei olnud, kuid mis teha alati ei klapi kõik nii nagu tahaks.:puzzled

EDU

Ootab uut Camp'i :cool:
EDU UUENDUSTES!
Suletud