LADA CAMP 2003

LADA CAMP 2003

Juba toimunud üritused
Suletud
o
olaaf
Ladaklubi Auliige
Postitusi: 4924
Liitunud: 12 Juun 2002 09:16
Asukoht: nõmme
Autod: 2105 s1300, 1119

Postitus Postitas olaaf »

tegelt võiks mingid inimesed pakkuda, et võtavad valve enda peale ja nn väe ja võimuga hoiavad purjus inimesed roolist eemal.

Vabatahtlikuna olen ma esimene selline inimene.. ei joo ja valvan :lol

Muide on mu autos peale Marcuz'e põhimõtteliselt veel paar vaba kohta (1 pikk või 2 lühikest venda) tallinnast liigun siis mina..

OOtan siis siia veel nn kaineid kontrolle..
pole ju vaja, et keset üritust sõidaks keegi ennast ümber posti või vajuksid mendid kohale ja paneksid pooled vennad kinni.. nii, et astugem ette ja olgem eeskujuks.
Männiku laiali Garage
"90 percent of carb problems are ignition related.."
m
Marcuz
Foorumi kasutaja
Postitusi: 286
Liitunud: 05 Okt 2002 14:15
Asukoht: Tallinn/Harjumaa
Autod: Avensis 2.0i
Kontakt:

Postitus Postitas Marcuz »

sai Olaafiga räägitud ja ma saan temaga tulla, loodetavasti ei tule midagi ootmatut ette, sest tundub et üritus tuleb kõva:cool:
Hüvasti Punane Nool :\'( ..jäänud on mälestus hea...
j
jeejee
Foorumi kasutaja
Postitusi: 371
Liitunud: 14 Jaan 2003 21:06
Asukoht: Tallinn
Autod: 21051

Postitus Postitas jeejee »

krt Eesti on ikka haige koht ürituste korraldamiseks. ükski ametkond ei tea midagi ja saadavad alati kellegi järgmise juurde, kes ka midagi sellest asjast ei tea jne. aga tänu Vihula Vallavalitsuse headele inimestele ja Kaitseliidu Viru malevale võib klubi üritus toimuda ilma igasuguste takistusteta (see on praegus seisuga).
n.ö peakorraldajana olen ma ka siis üks nendest kainetest, kes teisi taltsutab, kui keegi pahandust kipub tegema.

TO KOPEC---> kas sul see kohaliku konstaabli nõusolek on kirjalik???

TO LANDY---> äkki siis seletaksid need mängud lahti, ise ei ole nendest midagi kuulnud.

TO BERG---> küssa siis selline, et kas sa selle telgi ja geneka saaksid, mida sa siin kunagi mainisid??

TO MESS---> keep up the good work
:spin
Kasutaja avatar
Landy
Foorumi kasutaja
Postitusi: 1053
Liitunud: 03 Mär 2003 22:56
Asukoht: Tallinn
Autod: Oli kunagi Niva 2121
Kontakt:

Postitus Postitas Landy »

Esialgne postitaja jeejee
krt Eesti on ikka haige koht ürituste korraldamiseks. ükski ametkond ei tea midagi ja saadavad alati kellegi järgmise juurde, kes ka midagi sellest asjast ei tea jne.
:lol Vägagi tuttav tunne. Kuigi viimase 5-e aasta jooksul on olukord mõnes valdkonnas pranenud ja samas on teises kohas paberitööd juurde tulnud :(
TO LANDY---> äkki siis seletaksid need mängud lahti, ise ei ole nendest midagi kuulnud.
*Pimesik-> Juhil seotakse silmad kinni ja ta peab kaardilugeja seltuste järgi läbima takistusraja. (Näit tasku, box, paari punktiga slaalom,jne).
Reeglid on ise vabalt määratavad. Kriteeriumiteks siiki aeg ja täpsus. Eeledab juhi ja kaardilugeja head teineteisemõistmist ja meekonnavaimu.

*Pudelikorjaja-> Toigaste otsa on pandud plastpudelid põhjaga ülespoole, mis tuleb sõidupealt ära võtta ja teises kohas toika otsa tagasi panna. Peale ümber pööramist (kumm näiteks) võtab sama pudeli ja viib esilagse kaika otsa. Et ülesanne oleks keerukam, ei tohi toigas liiga peenike olla.
Reeglid: Toika otsast maha kukkunud pudel annab näiteks 10 lisa sekundit. Autoga(inc. uks) kaika riivamine lisab 1 sekundi.

*Tagurpidi slaalom-> Slaalom, nagu slaalom ikka,kuid sõidetakse autoga tagurpidi. Et ettevõtmine keerulisemks ja põnevamaks muuta ning kiiruseid all hoida on rajale kalahtist liiva raputatud. (tekitab libisemise ja paneb juhi oskused ning auto valitsemise võime paremini proovile.
Auto on stardijoonel tagumine ots ees. Ta peb postide(kummide) vahelt 2 korda aja pele läbi sõitma(vt pilti http://www.zone.ee/ymarlaud/varia/tagur ... alom.jpg?2) ja seejärel tagurdama boksi,kus auto tuleb parkida võimlikult lähedale "tagasinale" (selleks võib olla näitks latt).
Punktide(kummide) arv rajal on vabalt valitav. (optimaalne ca 5 tk)
Reeglid:Slaalomil posti/kummi riivamine annab 1 karistussekundi. Iga eemale jääv cm annab karistussekundi. Läbi "seina" sõitmine näiteks 10 karistussekundit.
Finaalis võib lisada reegli, et piduri kasutamine (mitte boksis) annab veel 1 lisasekundi (dlissiplineerib kiiruse valikul).



P.S. Viimast harjutust sai ise kunagi Raadi lennuväljal harjutatud. Pärast kahe (!) tunnist müdistamist, suutsin slaalomi järjest vigadeta 5 korda edasi-tagasi (ikka tagurpidi) läbi sõita.
Uuri ka Land Roveri klubi tegemisi!
Kristjan (+372)5010599
-----------------------------------------------------------
Oli kord Niva - http://www.landy.ee/niva/
j
jeejee
Foorumi kasutaja
Postitusi: 371
Liitunud: 14 Jaan 2003 21:06
Asukoht: Tallinn
Autod: 21051

Postitus Postitas jeejee »

oleneb kellaajast. mina ei saaks nagunii enne 7-8 minema hakata, sest 5 lõpeb tööpäev. :(
o
olaaf
Ladaklubi Auliige
Postitusi: 4924
Liitunud: 12 Juun 2002 09:16
Asukoht: nõmme
Autod: 2105 s1300, 1119

Postitus Postitas olaaf »

peab mõtlema, kuidas ja kust tallinna inimesed minema hakkavad.. võiks ju kopereeruda, seltsis segasem sõita..
sõitma võiks 18:00 samas ei juhtu ka midagi kui 19:00 stardi teeme.
Männiku laiali Garage
"90 percent of carb problems are ignition related.."
Kasutaja avatar
berg
Foorumi kasutaja
Postitusi: 751
Liitunud: 31 Mär 2002 13:31
Asukoht: pealinnas
Autod: 210V8 - A6 - Chevy Van - Plymouth Valiant - Isuzu Trooper
Kontakt:

Postitus Postitas berg »

nii jeejee... Telgi kohta räägin homme... see mees on muidu kose üksikpäästekompanii kapten ja tal ka siks(hobikorras muidugi). ta tuleb homme läbi ja siis arutab asja...
CSG AUTOHOOLDUS www.csg.ee Autohooldus, keretööd ja modifitseerimine. 58 100 793
m
Mel
Ladaklubi Liige
Postitusi: 1391
Liitunud: 15 Juun 2002 11:54
Asukoht: Tallinn
Autod: 3x fwd, 5x rwd

Postitus Postitas Mel »

Kui Tallinnas liiga suur liiklus, siis kipub ka kolonn lagunema. Seega võiks kõik siit poolt minevad autod kokku korjata Peterburi maanteel kuskil Maardu lähedal.
o
olaaf
Ladaklubi Auliige
Postitusi: 4924
Liitunud: 12 Juun 2002 09:16
Asukoht: nõmme
Autod: 2105 s1300, 1119

Postitus Postitas olaaf »

see on väga hea mõte
aga nüüd peaks täpsemalt mõtlema koha ja mis kõige tähtsam AJA mis kell täpselt seal kokku saada.

põhimõtteliselt võib kohtumispaigaks olla ju ka lihtsalt maantee ääres.

aruteluks aega veel on..
Männiku laiali Garage
"90 percent of carb problems are ignition related.."
k
kirves
Foorumi kasutaja
Postitusi: 38
Liitunud: 25 Juun 2003 13:24
Asukoht: Rakvere
Autod: 06,07,Niva

Postitus Postitas kirves »

Osalejaks registreerumine ebaõnnestus seetõttu panen andmed siia.

Tulen VAZ 06 või 07-ga oleneb kumb parajasti liigub.
Olen peaaegu kohalik kui mingisugust abi tarvis püüan aidata.
p
pikkpoiss
Suletud kasutaja
Postitusi: 81
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas pikkpoiss »

Küsimus kas keegi peale VÕRUST ka tuleb mul endal ei saa auto valmis selleks ajaks.Või võtab keegi tartust mu peale
m
mess
Ladaklubi Liige
Postitusi: 847
Liitunud: 22 Apr 2002 11:45
Asukoht: Tartu
Autod: '95 Audi A6
Kontakt:

Postitus Postitas mess »

Minuni info Võrust tulejate kohta pole veel jõudnud, küll aga Valgast ja Tartust, nii et emmast kummast saad ikka peale.

Pikkpoiss täida www.dcstiil.ee/camp peal vorm ära, siis on kontaktid värgid kõik olemas kellel masin tühi ja kellel autot pole, siis saab kopereeruda.
Kas kerenumbri ümber saab auto ehitada?
k
kopec
Foorumi kasutaja
Postitusi: 314
Liitunud: 17 Mai 2003 21:32
Asukoht: Kui kodus,siis Rakvere!
Autod: japs

Postitus Postitas kopec »

suusõnaline luba on olemas, kui vaja usun, et saab ka kirjaliku.käin nädala sees politseist läbi ja võtan tolle paberi.
Ära osta omale autot,mida sa lükata ei jaksa!-Al Bundy
j
jeejee
Foorumi kasutaja
Postitusi: 371
Liitunud: 14 Jaan 2003 21:06
Asukoht: Tallinn
Autod: 21051

Postitus Postitas jeejee »

nüüd siis kirjalik luba ka olemas:), ainukene jama värk on sellega, et Viru Malev kasutab ise ka seda lennuvälja samal ajal. ühesõnaga peame kohapeal kooskõlastama veel nedega selle asja.

aga keda huvitab, siis luba on selline http://www.hot.ee/ilvarvaz/Luba.doc
k
Kristo
Foorumi kasutaja
Postitusi: 292
Liitunud: 22 Nov 2002 11:44
Asukoht: Tartu
Autod: Auto puudub

Postitus Postitas Kristo »

Kui kellelgi Tartust autos veel ruumi on võiks minu kah peale võtta. Tahaksin kah nii väga tulla, aga auto ei saa selleks ajaks valmis :(

Telef. 055568833
a
Ardi Soovik
Foorumi kasutaja
Postitusi: 839
Liitunud: 16 Mär 2002 00:20
Asukoht: Raplamaa
Autod: LADAd ca 60tk+1
Kontakt:

Postitus Postitas Ardi Soovik »

Kas 3 päeva liiga pikk pole?Mina plaanin osaleda vaid 2-l päeval.Seega võiks näiteks pühapäevast loobuda(või reedest)
Müüa küttepuid,osutan veoteenust 3t kandevõimega kalluriga.
Osutan palgisaagimisteenust mobiilse lintsaekaatriga.
j
jeejee
Foorumi kasutaja
Postitusi: 371
Liitunud: 14 Jaan 2003 21:06
Asukoht: Tallinn
Autod: 21051

Postitus Postitas jeejee »

tegelikult mõtlesin, ma ka seda, et hakkaks siis pihta laupäeval, sest reede õhtul ei viitsiks küll enam kuhugi sõita. eriti kui raske tööpäev ka, siis tahaks ainult välja puhata. ja mis me seal ikka õhtul ära teeks, kui 19.00 saaks alles minema ( ma mõtlen Tallinna rahvast), mingi pool 9 oleks alles seal. parem läheks siis juba laupäeva hommikul (lõunaajal) ja oleks pühapäeval veits pikemalt.
no olgem ausad, mida me seal ikka nii pikalt teeme. ;)

OOTAN VASTUKAJA :rolleyes
a
Ardi Soovik
Foorumi kasutaja
Postitusi: 839
Liitunud: 16 Mär 2002 00:20
Asukoht: Raplamaa
Autod: LADAd ca 60tk+1
Kontakt:

Postitus Postitas Ardi Soovik »

Ma pakuks laupäeval kell 12.00.Siis jõuaksid kõik üle Eesti,kohale ilma liigvarajase liikumahakkamiseta.Pühapäeval kestaks üritus vastavalt tujule(ilmale jms.).
Müüa küttepuid,osutan veoteenust 3t kandevõimega kalluriga.
Osutan palgisaagimisteenust mobiilse lintsaekaatriga.
m
marks
Foorumi kasutaja
Postitusi: 356
Liitunud: 15 Mär 2003 19:41
Asukoht: Kohila
Autod: Audi, BMW, Moškvitch

Postitus Postitas marks »

Kas keegi võtaks minu ja mu sõbra peale? Enda autol pole nimelt veel dokumente:(
a
Ardi Soovik
Foorumi kasutaja
Postitusi: 839
Liitunud: 16 Mär 2002 00:20
Asukoht: Raplamaa
Autod: LADAd ca 60tk+1
Kontakt:

Postitus Postitas Ardi Soovik »

Muide,kohalikku lehte peaks ka mingi kuulutuse panema,et papid saaksid oma garaazides seisvaid jubinaid tulla müüma.
Müük võiks olla tasuline,sealt saaks kuulutamise raha tagasi.Kutsuda tuleks ka Lada varuosakaupmehi.Aga kuulutada tuleks kohe,kuna kuulutuse ilmumine võtab ka aega.Ühekordse kohalikus lehes lihtkuulutuse avaldamise arve võib esitada mulle.Lootes saada seda müüjatelt tagasi.Pakun,et küsiksin lihtmüüjalt 5kr ja kaupmehelt veidi enam.
Müüa küttepuid,osutan veoteenust 3t kandevõimega kalluriga.
Osutan palgisaagimisteenust mobiilse lintsaekaatriga.
Suletud