2101, viaccess, 1972

2101, viaccess, 1972

Eesti Ladaklubi liikmete autod
Vasta
a
allah
Foorumi kasutaja
Postitusi: 282
Liitunud: 23 Okt 2003 18:48
Asukoht: Tallinn
Autod: 02, 013, 083

Postitus Postitas allah »

Ma loodan, et viaccess ei pahanda väga kui siin jälle targutan.

Originaalis peaks minu arusaamise järgi iluvõre vertikaalsed ribid olema esimeselt küljelt musta värvi (kui autot otse eest vaadata siis säraks vastu ainult horisontaalsete ribide kroom). See must värv aga ei taha seal eriti püsida ja on tavaliselt maha kulunud. See värv (kui ta on ikka värv?) on minu meelest samasugune nagu tagapaneelil oleva ?iguli kirja taust on. Seal ta püsib aga paremini kuna aluspind on krobeline.

Postituse all on pilt minu auto iluvõrest kus on vähesel määral seda musta värvi säilinud (seda küll peamiselt märgi taga).


Antenni kohta: Minul näiteks võtab FM raadio paremini kui antenn ei ole täispikkuses välja tõmmatud , vaid on täispikkusest natuke lühem.
See seletatav sellega, et ta on konstrueeritud teiste lainepikkuste vastuvõtmiseks.

Esitulede kohta ka küsimus: Kas nendel tuledel on ikka pirnide kattevarjud sees? Pildi pealt igatahes ei paista.
Ilma kateteta variant on mõeldud ju halogeenpirnidele?
Neid kattevajusid on ka erinevaid: Näiteks kunagi Haapsalu nostalgiapäevadel olnud 01 -l olid kolme vardaga kinnituvad, kuid üldlevinud on kumera kopsikuga ja kahe vardaga variant. On olemas ka veel kahe varda ja sileda plekitükiga variant (vist uuem versioon). Milline õige seda ma kahjuks ei tea. Neid on reeglina vanematel autodel mitmeid kordi juba vahetatud.

Edu uunikumi hoidmisel!

[Muudetud: 1-9-2008 allah]Pilt
Kasutaja avatar
viaccess
Foorumi kasutaja
Postitusi: 1927
Liitunud: 19 Apr 2003 20:01
Asukoht: Valga
Autod: 2101, Izh Jupiter 5, Vis 23464
Kontakt:

Postitus Postitas viaccess »

Algselt postitas: logman
Millal ikkagi seda päris õiget reg.numbrit on võimalik näha?
Vaevalt et näeme seda :( aga ikkagi üritan......
Septembri lõpus on Motoshow (on plaan koos Valdzuga ennast näitama minna) ja sinna kutsun komisjoni liikmeid..... nii et kui on mu kopikas 95% originaalne, siis saab kui mitte siis ei kaota midagi, auto ikkagi enda jaoks...

Nimelt sinna paigaldame vaatamiseks oma masinaid http://motoshow.ee/?act=6

[Muudetud: 1/9/2008 viaccess]
Jupid Venemaalt!
t
tuhajuhe
Ladaklubi Auliige
Postitusi: 859
Liitunud: 11 Mai 2002 21:41
Asukoht: türi
Autod: Auto puudub

Postitus Postitas tuhajuhe »

Via,see käigukangi ümber olev kast ei ole enam originaal.See on juba tuuning.Tahaks seda kapotialust näha,kas on juhtmed ka nii nagu originaalis.Jube kena ,kiitus selle ehitamise kannatustel.
56506878
Kasutaja avatar
viaccess
Foorumi kasutaja
Postitusi: 1927
Liitunud: 19 Apr 2003 20:01
Asukoht: Valga
Autod: 2101, Izh Jupiter 5, Vis 23464
Kontakt:

Postitus Postitas viaccess »

Allah: Tuled vana omaniku sõnade järgi(sorry aga seda ülimõnusat inimest enam pole meiega) on küljes sellest ajast kui autot Volga poest välja lükati... Vastuseid pole ja ka olemas tuledel gabariit pirnide auk.... Mingi eksport tuuning???
Säilinud ka originaal iluvõre (100%) vertikaal ribid ikkagi kroomitud!!!
Ja antenni kohta on nii et hetkel autol peal originaal sisuga CB/DB vastuvõtja peal, ja töötab jube hästi: Majak, rossija, Junost ja mõned euroopa jaamad töötavad laitmatult isegi sõidu ajal...
Tuha: Lubasin ju et autol saab ka väheke NSVLi tuuningut näha ;) Kapotialust ei näita praegu, hetkel pole selles korras et uhkeldada sellega... Samuti otsin uusi sildade juppe et oleks asi ilus ja puhas... praegu ainult kere ideaalses korras...



[Muudetud: 1/9/2008 viaccess]
Jupid Venemaalt!
t
tuhajuhe
Ladaklubi Auliige
Postitusi: 859
Liitunud: 11 Mai 2002 21:41
Asukoht: türi
Autod: Auto puudub

Postitus Postitas tuhajuhe »

Vabandan,et ei lugenud eelmisi postitusi hoolikalt.

[Muudetud: 9-2-2008 tuhajuhe]
56506878
k
krister
Foorumi kasutaja
Postitusi: 249
Liitunud: 09 Aug 2004 12:53
Asukoht: Tallinn, Lilleküla
Autod: 2101 '80

Postitus Postitas krister »

Tere!

Tulede kohapealt toetan kod. Allahi väidet, et reflektoritel peavad pirnide ees olema metall kopsikud. Samuti ei tohi olla gabariit pirni auku. Kolme kinnitusega pirnikattega reflektorit nägin oma autot ostes vana omaniku garaa?is. Sisukord oli väga roostes. Meie peres olnud kahel 72. a. autol on olnud tavalised, kahe kinnitusega kopsikud.

Iluvõre juures ei ole mul kindlat seisukohta. Kuid alati on vanu 01-si vaadates tunne, et see iluvõre on kitsam, kui 21011 oma. Kuskilt tuleb optiline efekt, kuigi tegelikult mõõtmetelt on nad ju samad vaid vertikaalseid ribisid on 011 poole rohkem.

[Muudetud: 2-9-2008 krister]
Kasutaja avatar
viaccess
Foorumi kasutaja
Postitusi: 1927
Liitunud: 19 Apr 2003 20:01
Asukoht: Valga
Autod: 2101, Izh Jupiter 5, Vis 23464
Kontakt:

Postitus Postitas viaccess »

3 iluvõre polti mul praegu erinevad kaks - ja üks + peaga. Kumb õige on?
- peaga polt pildil näha.

Tulede poolest: vahetan siis ära, olemas 4 uut tuld (2xcccp ja 2xrossija) kõigil vastused olemas ja kahe kinnitusega....

[Muudetud: 2/9/2008 viaccess]
Jupid Venemaalt!
v
Varblane
Foorumi kasutaja
Postitusi: 217
Liitunud: 12 Nov 2007 23:06
Asukoht: Tallinn,Nõmme
Autod: 2103

Postitus Postitas Varblane »

Mina olen ainult + polti seal näinud aga kindel ei ole ja see allahi poolt näidatud vertikaalsed mustad võre kohad peaksid kah õiged olema kuna see võre mis visibelile saatsin oli samast kohast musta värvi.Muidugi oli kulunud see värv seal.Pärit oli 72 aasta autolt ja kindel,et pole omalooming vaid tehasest selline!Edu uunikumiga:cool:tõesti väga kena on see.:o

Edit:Need võre kinnituspoldid peaksid samad/sarnased olema Lähi,kaug ja laadimisrelee kinnituskruvidega.

Edit2: siin näha võre millel vertikaalsed ribid mustad: [img=http://img262.imageshack.us/img262/6017/1970igulivaz2101003xv7uy8.th.jpg]

[Muudetud: 2-9-2008 Varblane]
h
hautz
Postitusi: 2276
Liitunud: 08 Jaan 2007 22:55
Asukoht: elva
Autod: 2x lada2101

Postitus Postitas hautz »

Mul on täitsa uus 01 esivõre olemas ja sellel ei paista mingeid jälgi mustast värvist:puzzled.Selle aastarvu ei tea:puzzled


Vanematel kopikatel peaksid ikka enamus polte - olema;)


Aga kuidas on ukselukustite vastused kinnitatud?
Ma nägin ühel 72a omal + peadega kruvisid:puzzled
Ja vastused ja need väiksemad ja ukselingid kandilised.

[Muudetud: 2-9-2008 hautz]
.._____
./_____\ -KOPIKAS :)
(OIIIIIIO)
.U........U
k
krister
Foorumi kasutaja
Postitusi: 249
Liitunud: 09 Aug 2004 12:53
Asukoht: Tallinn, Lilleküla
Autod: 2101 '80

Postitus Postitas krister »

Esivõre kinnitus ristpea kruvidega.
vt. SexSix saadetud pilti su oma auto teemast. Selle pildi järgi on esivõretagune sinu autol ka "liiga ilusti" värvitud.

Pildil tundub võrekinnitus polt ka musta värvi all olevat, kuid see nii ei olnud.

http://www.ladaklubi.ee/foorum/viewthre ... pid=109477


Imelik on sellise iluduse kallal "irisemist" jätkata, kuid salongis sigaretisüütel ei ole ka õige. Selle nupp peaks olema sileda musta pinnaga, ilma suitsetamisele viitava pildita.

Ja veljed on ka valet värvi..

Ei nüüd aitab! Ma ei julge küll rohkem kritiseerida!

[Muudetud: 2-9-2008 krister]
Kasutaja avatar
viaccess
Foorumi kasutaja
Postitusi: 1927
Liitunud: 19 Apr 2003 20:01
Asukoht: Valga
Autod: 2101, Izh Jupiter 5, Vis 23464
Kontakt:

Postitus Postitas viaccess »

Veljedele ootan siis pakkumisi, äkki on kellegil UUED 01le mõeldud veljed!
Orfiginaal sigareti süütaja lõpetas töölepingu, kuigi ise ka enam suitsu ei tee, parem ikka töötav asi kui kasutu makett.
Aga mida ma oleks ilma kriitikata teinud, nii see projekt liigubki edasi :cool:
Jupid Venemaalt!
Kasutaja avatar
corrado
Foorumi kasutaja
Postitusi: 805
Liitunud: 27 Veebr 2006 08:28

Postitus Postitas corrado »

velgede kohta niipalju et kunagi eelmine aasta kui sai klassiga venemaal käidud siis ühes poes olid hunnikutes tutikad sigulli veljed, kahjuks ei oska öelda kas olid 01 või mingi teise mudeli omad, ilmselt oli neid seal erinevate mudelite omi
hind oli kuskil 1000 rubla ringis ja natu peale...
muidugi ma ei tea nende seisukorda, lihtsalt vaatasin neid, olukorda hinnata ei osanud et kui kvaliteetsed jne...
kopikas on sul ikka väga ilus...
h
hautz
Postitusi: 2276
Liitunud: 08 Jaan 2007 22:55
Asukoht: elva
Autod: 2x lada2101

Postitus Postitas hautz »

Tartus ülo äris on ka uusi velgi ja kaks uut 011 tagastanget(viimased ei puutu siia teemasse)

Kunagi võin uurida.Aga huvi hallide vastu?
.._____
./_____\ -KOPIKAS :)
(OIIIIIIO)
.U........U
v
VAZ
Foorumi kasutaja
Postitusi: 517
Liitunud: 22 Nov 2006 20:21
Asukoht: pole paikne
Autod: 21063

Postitus Postitas VAZ »

hautz: kas nendel uutel 01 velgedel on olemas ka ilukilpide kinnitusnagad ?
Uutest CCCP aegsetest BA3-i varuosadest huvitatud.
Kasutaja avatar
viaccess
Foorumi kasutaja
Postitusi: 1927
Liitunud: 19 Apr 2003 20:01
Asukoht: Valga
Autod: 2101, Izh Jupiter 5, Vis 23464
Kontakt:

Postitus Postitas viaccess »

Algselt postitas: VAZ
hautz: kas nendel uutel 01 velgedel on olemas ka ilukilpide kinnitusnagad ?
Vaevalt kui inimene ei pea vahet 01 ja 011 vahel saab sellisele küsimusele vastata :puzzled
Olen näinud ka Toreros hunnik velgi, kuid enamik on 05/08 omad ka olemas sarnased 03/06 omadega, kuid kinnitus nagad puudu. Uuri Nymmiku auto pilte, ta soetas sellised.
Jupid Venemaalt!
v
VAZ
Foorumi kasutaja
Postitusi: 517
Liitunud: 22 Nov 2006 20:21
Asukoht: pole paikne
Autod: 21063

Postitus Postitas VAZ »

Jah, Rakvere Mindoras ka 05/07 ja 03/06 veljed uued olemas aga kilbi kinnitusnagad puuduvad ning on kuulda olnud et pidid olema ka väga nõrgad ( ruttu lähevad kõveraks).
Via, miks sa otsid tutikaid velgi, sa saad olemasolevad ju taastada korralikult ära ning siis peaks jääma tulemus hea.
Uutest CCCP aegsetest BA3-i varuosadest huvitatud.
s
Siim105
Foorumi kasutaja
Postitusi: 60
Liitunud: 21 Apr 2008 15:55
Asukoht: Räpina
Autod: Vw JettaTX mk1 83a. korda tegemisel

Postitus Postitas Siim105 »

sellel 01 72a mida meie teeme oli ka iluvõre ribididetagant ja ribide juurest musta värgi või mingi värgiga ... arvasin et mingi kodu tuuning ja kraapisin maha selle musta ..

Muidu täitsa kena masin . Hoia ikka seda kenadust .
a
allah
Foorumi kasutaja
Postitusi: 282
Liitunud: 23 Okt 2003 18:48
Asukoht: Tallinn
Autod: 02, 013, 083

Postitus Postitas allah »

Algselt postitas: viaccess
Septembri lõpus on Motoshow ja sinna kutsun komisjoni liikmeid.....
Nii, kuidas läks siis?

Mis puudused olid?
Kasutaja avatar
SexSix
Foorumi kasutaja
Postitusi: 2501
Liitunud: 22 Juul 2007 17:18
Asukoht: Viljandimaa
Autod: 013

Tegelikult.

Postitus Postitas SexSix »

Nagu loeme siinsest foorumi teisest teemast pandi autosi algusaastatel kokku nendest osadest mis hetkel riiulis olid.Kodumaine varuosade tööstus ei suutnud varustada tehast osadega või koguni ei olnud neid üldse võimeline tootma:kummid,iluvõre jne.
Esi pool-ja täistule reflektoris kolme sillaga kinnitatud pirni kate oli Itaalias toodetud reflektor.Hiljuti Tartus müüdud VAZ-2102-72 (tegelikult 1971) omas ühte Itaalia reflektorit.(huvitav kes selle ära ostis,mul jäi see tegematta,andke andeks).Kindlasti ei tohi olla reflektoris gabariittule jaoks auku!See tekkis alles Vaz 21011-ga 1974 aastal.Reflektor on kindlasti kaetud üleni kroomiga (vist on kroomitud?) tuleklaasi alt.Mingid reflektorid on äärest katmatta.Mingi NSVL-du tüübikinnitus "gost" number peaks olema reflektorile sisse pressitud.Selles numbris olevad kaks viimast numbrit(peale sidekriipsu) tähendavad "gost"-i kinnituse numbrit.74 on näiteks 1974-al aastal kinnitatud "gost".Järelikult ei saa vastav ese olla toodetud enne 1974 aastat.
Iluvõre püstiste triipude mustaks värvitud olemine:küsitav.Eelkäial FIAT 124 oli ka terve võre must?!Aga kas NSVL ütles ära üleni kroomitud iluvõrest?(mustaks võõpamine-lisatöö).Vaevalt.Iluvõrel tagapool on osa number,valmistaja embleem ja vahel ka valmistamise kuupäev.
Motikamehed!Vist JAWA reflektorid autol küljes?

[Muudetud: 29-9-2008 SexSix]
s
sten
Foorumi kasutaja
Postitusi: 151
Liitunud: 08 Sept 2008 14:31
Asukoht: Abja
Autod: -

Postitus Postitas sten »

Ülkena kopikas ikka,

Aga jh mis puudused su autol siis olid?




[Muudetud: 6-2-2009 Juku]
Vasta