Missugused ilukilbid Ladale?

Missugused ilukilbid Ladale?

Välimusega ja salongiga seonduvad teemad
m
miq
Foorumi kasutaja
Postitusi: 122
Liitunud: 08 Dets 2002 19:24
Asukoht: Läänemaa
Autod: 2106&2121

Missugused ilukilbid Ladale?

Postitus Postitas miq »

niisiis.kuna suvi tuleb ja suvekad alla lähevad, siis tekkis küss, et kas sigullile kah miskeid ilukilpe leidub.ise arvasin, et igalpool müüdavad ei pruugi sobida, kuna sigulli velje äär on n.ö allapoole kaldus ja kilp ei jää sinna kinni.:P
m
marks
Foorumi kasutaja
Postitusi: 356
Liitunud: 15 Mär 2003 19:41
Asukoht: Kohila
Autod: Audi, BMW, Moškvitch

Postitus Postitas marks »

Mul olid suvel 13 tollised vana Passati ilukilbid, püsisid peal küll.:)
v
Valdz
Aasta Projekt
Postitusi: 612
Liitunud: 04 Mai 2002 17:33
Asukoht: Jüri
Autod: 1971 BA3-2101
Kontakt:

Postitus Postitas Valdz »

Mul 13" Opeli omad all. Pole ükski ära kukkunud. Peale pumpamist tuleb lihtsalt korralikult kinni lüüa.
m
Marcuz
Foorumi kasutaja
Postitusi: 286
Liitunud: 05 Okt 2002 14:15
Asukoht: Tallinn/Harjumaa
Autod: Avensis 2.0i
Kontakt:

Postitus Postitas Marcuz »

Kadaka autoturul päris normaalne valik, jah 13 tollised. ise ostsin sealt veic üle kuu tagasi. ette läxid lihtsalt aga tagumised velje ääred olid siuksed et tahtsid ikka punnitamist ja ühel kilbil lõhkusin ühe kinnituse ära, toppisin sinna kinnituse asemele traadi läbi velje aukude ja siiamaani on kõik 4 peal.
Hüvasti Punane Nool :\'( ..jäänud on mälestus hea...
s
sigle
Suletud kasutaja
Postitusi: 159
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas sigle »

Ilma randita velgedega oli selline jama, et esiratastel ei tahtnud kapslid peal püsida. Minu teoria on selline, et hooga kurvi võttes plekkvelg lihtsalt annab niipalju mängima, et lükkab ilukilbi maha.
m
Marcuz
Foorumi kasutaja
Postitusi: 286
Liitunud: 05 Okt 2002 14:15
Asukoht: Tallinn/Harjumaa
Autod: Avensis 2.0i
Kontakt:

Postitus Postitas Marcuz »

nendel mis ma ostsin läheb kinnituste tagant ringi metallrõngas mis surub kinnitused tugevasti harali velje külge, rõngas peal ei saand pealegi panna nii kõvasti punnitas see vastu et rõngas osaliselt külge ja kilp peale ja siis kruvikeerajaga kilbi vahelt kuidagi rõngas ka korralikult peale, mis üldse välja ei taha tulla
Hüvasti Punane Nool :\'( ..jäänud on mälestus hea...
m
marks
Foorumi kasutaja
Postitusi: 356
Liitunud: 15 Mär 2003 19:41
Asukoht: Kohila
Autod: Audi, BMW, Moškvitch

Postitus Postitas marks »

mul hakkasid ilma rõngata kilbid ära kaduma.:lol
j
jeejee
Foorumi kasutaja
Postitusi: 371
Liitunud: 14 Jaan 2003 21:06
Asukoht: Tallinn
Autod: 21051

Postitus Postitas jeejee »

ostsin ka kadakalt ja on all siiamaani
m
Mel
Ladaklubi Liige
Postitusi: 1389
Liitunud: 15 Juun 2002 11:54
Asukoht: Tallinn
Autod: 3x fwd, 5x rwd

Postitus Postitas Mel »

Minu meelest on kahesuguseid kilpe. Ühed on suurema läbimõõduga, ulatudes üle velje ääre vastu kummi, õigemini varjates ära ka velje kaardus serva osa, need tahavad ära kaduda. Teised aga lähevad täpselt sinna velje kaardus ääre sisse.
Kasutaja avatar
viaccess
Foorumi kasutaja
Postitusi: 1927
Liitunud: 19 Apr 2003 20:01
Asukoht: Valga
Autod: 2101, Izh Jupiter 5, Vis 23464
Kontakt:

Postitus Postitas viaccess »

Pole halb asi veljed panna BMW või Opeli omad. Seal iga ilukilp püsib hästi. Mul on taga 14'' opel rekordi veljed.:)
Jupid Venemaalt!
j
jeejee
Foorumi kasutaja
Postitusi: 371
Liitunud: 14 Jaan 2003 21:06
Asukoht: Tallinn
Autod: 21051

Postitus Postitas jeejee »

mul on suvekummide jaoks jooks 14" velgi, randiga ja puha aga suve jooksul suutsin ikka 2 ilukilpi ära kaotada. talvel all siksa originaalid ja kõik kilbid all :lol
r
rs racing
Suletud kasutaja
Postitusi: 162
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas rs racing »

Kel huvi, siis mul kodus 13" Honda ilukilbid, mis kinnitatavad poltide alla ja seega ära ei saa kaduda, mingi raha või vahetuskauba eest võiksid need ju omanikku vahetada :P

PS: kõik on terved ja ilusti värvisin üle ka - seega korralikud, tugevast plastikust :D
m
massa37
Suletud kasutaja
Postitusi: 4
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

kilbid???

Postitus Postitas massa37 »

Aga millex yldse kilbid??? Kui on tume auto, siis jääb sigakena välimus kui veljed lihtsalt lumivalgex värvida. Tänu sellele on nyyd mu auto ylelinna six:cool::cool::cool:
p
pazz
Suletud kasutaja
Postitusi: 57
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas pazz »

Mis sa nühid siis neid iga päev ve:puzzled:puzzled:puzzled Sest kui sitasex lähevad siis vist valge värv sitakihi all ei ole eriti ilus:lol:lol
t
Ted
Foorumi kasutaja
Postitusi: 22
Liitunud: 21 Juul 2002 01:16
Asukoht: Tallinn
Autod: seven replica

Postitus Postitas Ted »

kes sinna peale käsib pasandada? iga velg on kole kui mingi sodiga koos on.
r
Rahu
Foorumi kasutaja
Postitusi: 95
Liitunud: 05 Nov 2002 14:20
Asukoht: Ülenurme, Tartumaa
Autod: VW Bora

Postitus Postitas Rahu »

Jah olen sama meelt kes aravavad et tumeda masina all heledad veljed on viimasepeal.

Omal on suvel 05 veljed hõbedaseks tehtud ja on igal juhul shevimad kui mingid ilukilbid. Talvel aga kasutan 01 velge millel kilp peal ning mis on keskelt poldiga kinni tõmmatud, see tagab kilpide allesjäämise. Talvel tuleb ikka rohkem külge ees sõtmsit ning siis saavad veljed rohkem vatti. Eelpool juba mainitud mitmeid põhjuseid misk kilbid kaovad. Olen 100 % kindel et kui läbida 10 km kruusateel paremat pedaali ohtralt tallates on kõik 4 uut kilpi kadnud, seda muidugi juhul kui kasutad ilma randita velge.

Neile kes viitsivad tiba meisterdada:
Keeruline pole ka selle kinnituse meisterdamine. On 2 varjanti:
1. ostad endise 03 kinnitused
2. vaja läeheb 4 plekiriba 8 polti mutrit (8 läbimööt ja peitepeaga) ning painutusvahendeid.

Hiljem kui velg all, paned kilbi peale otsid tsentri, puurid plekikruvile sobiva ava kilbist ja kinnitusplekist läbi, keerad kruviga kinni (esimesed ilmselt peavad olema lühemad) ja ongi kilbikinnitus valmis.

Edu ja loogilist mõtlemist. ;)
EDU UUENDUSTES!
p
peegus
Suletud kasutaja
Postitusi: 4
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas peegus »

05-l kargas ilukilp maha. kuna need naisele nii hirmsasti meeldisid läksime seda otsima. ja vedas, kõigepealt leidsime 1 korraliku 14" ilukilbi ja siis oma 13" ilukilbi. aga jah, tagumistel velgedel on selline rant mille taha need ilukilbi "käpad" kenasti kinni jäävad. eesolevatel velgel aga libamisi äär. kuna aega midagi paremat aretada polnud lõin super attaci vahele :D
s
scratchy
Suletud kasutaja
Postitusi: 6
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas scratchy »

mina eelistaksin samuti värvida veljed valgeks või siis hoopis valukad panna (see on küll kallis)...
t
trv
Foorumi kasutaja
Postitusi: 73
Liitunud: 07 Aug 2003 20:16
Asukoht: Põltsamaa
Autod: lada 2101
Kontakt:

Postitus Postitas trv »

mul originaal (plastik) lada ilukilbid...sellised musta-punasega. tahavd veidi restaureerimist(värvimist) ja siis pildid ka yless siia :cool:
.:streetrace lada:.
Müüa palju lada juppe!!!
m
marks
Foorumi kasutaja
Postitusi: 356
Liitunud: 15 Mär 2003 19:41
Asukoht: Kohila
Autod: Audi, BMW, Moškvitch

Postitus Postitas marks »

Originaal kilbid on ju hoopis plekist (vms asjast)? Pole nagu näinud plastikust originaal kilpe
Vasta