Pardakompuuter samarale/ 112

Pardakompuuter samarale/ 112

Teemad, mis puudutavad uuemaid esiveolisi Ladasid - 08/09; 110/111/112 ja teised.
Vasta
m
mihkelmajori
Foorumi kasutaja
Postitusi: 54
Liitunud: 27 Veebr 2007 21:42
Asukoht: Paide
Autod: Vaz 2108 16v
Kontakt:

Pardakompuuter samarale/ 112

Postitus Postitas mihkelmajori »

Jäi silma vanematest teemadest, et uuemale pritsega mootorile annab pardakompuutrit külge sobitada. Sellist mis suudaks ka vigulugeda. Ja et igal endast lugupidaval pritsungiga lada omanikul peaks olemas olema. Kuid ei suutnud täpsemat infot enam tuvastada, kust saada, mis täpsemalt jne.
Ootaks arvamusi ja infot sellise vidina kohta. Ning kust ma selle eurode eest omandada saaksin.
Hobirallikale oleks päris popp ja kasulik jupp. Kuna lada andurid pole just kõige asjalikumad ja jama nendega pidevalt. Olemas olev diagnoosi aparaat selle ajuhaktisega ka ei suhtle.
Igastahes oleks tarvis 2002a 16v mootorile sellist asja. Ehk kellegil vedeleb ja on nõus loobuma, või siis oskate suunata mind mu otsingutel.
Uue teema tegin kuna ehk saab kasuliku info kokku ja äkki teistelgi vaja.
Kasutaja avatar
vasepoiss
Foorumi kasutaja
Postitusi: 66
Liitunud: 19 Juul 2015 21:19
Asukoht: Tamsalu
Autod: 21051

Re: Pardakompuuter samarale/ 112

Postitus Postitas vasepoiss »

Vigade lugemisega sai hakkama minul selline jublakas 2003 aasta niva mootoril:
OBD reader
See siis suhtles sinihamba kaudu telefoniga ja sai lugeda veakoode ning kuvada erinevaid parameetreid ja kellasid ekraanile reaalajas.
Rakendust mida kasutasin oli Torque, tasuline versioon juttude järgi asjalikum.
See jutt siis pigem sihitud sinna vigade otsimise suunas, pardakompuutri teostuse või olemuse mõte jäi hetkel väga segaseks.
m
mihkelmajori
Foorumi kasutaja
Postitusi: 54
Liitunud: 27 Veebr 2007 21:42
Asukoht: Paide
Autod: Vaz 2108 16v
Kontakt:

Re: Pardakompuuter samarale/ 112

Postitus Postitas mihkelmajori »

Okei, katsetan ära. Ühel sõbral peaks selline vidin olemas olema. Ise arvasin et need junnid mingid nalja asjad rohkem ja ei näita suurt sittagi. Ehk suudab 2002a 16klapilisega suhelda. Väga mugav oleks küll see. Selle junni saakski obd-sse jätta ja vajadusel siis mis iganes parameetreid vaadata.

Delphi ja launch ei suutnud selle autoga midagi peale hakata. Või on minu masinas asi? (pistikus, juhtmestikus?)
g
germpz
Foorumi kasutaja
Postitusi: 55
Liitunud: 16 Mai 2016 22:37
Asukoht: Soinaste
Autod: Lada Samara 21099

Re: Pardakompuuter samarale/ 112

Postitus Postitas germpz »

Samuti olen vasepoisi pakutud aliexpressi jublaka kasutaja ja toimib väga hästi. Püsivalt OBD pistiku otsa jätmisega on see jama, et toide on pidevalt peal sellel (ka siis kui süüde väljas). Iseasi kas see on probleemiks. Lahendus oleks pistiku toide pisut ümber teha.
PS. minu kaheksa klapilisele deplhi suutis küll ligi minna.
Vasta