Mis pahtlit kasutada?

Mis pahtlit kasutada?

Välimusega ja salongiga seonduvad teemad
Vasta
m
M.I.R.
Foorumi kasutaja
Postitusi: 58
Liitunud: 10 Mai 2003 20:41
Asukoht: TALLINN
Autod: VW GOLF GL '94

Mis pahtlit kasutada?

Postitus Postitas M.I.R. »

Minu autol on väheke mõlkis tagatiib ja veel paar pahtlit vajavat kohta. Eelmisel suvel kasutasin tavalist odavamat autopahtlit , kuid talvega lõi pahtel kohati pragunema. Nüüd vaja uuesti pahteldamine ette võtta.
Millist pahtlit soovitate?
s
serbin
Foorumi kasutaja
Postitusi: 194
Liitunud: 23 Sept 2002 09:25
Asukoht: haapsalu
Autod: krossi 01

Postitus Postitas serbin »

küsi poest (vaata et mees müüa oleks-need ehk vähe targemad) nemad oskavad üldjuhul soovitada ja eks ikka hind ütleb väga palju kvaliteedi kohta;)
k
Kristo
Foorumi kasutaja
Postitusi: 292
Liitunud: 22 Nov 2002 11:44
Asukoht: Tartu
Autod: Auto puudub

Postitus Postitas Kristo »

Ise olen kasutanud mingit 200 eegust pahtlit, nime kurask ei mäleta, homme ütlen.
Aga ega praod ole pahtlist tingitud, praod tähendavad ikka seda, et all on rooste. Mul endal sama asi. Krt hakkasin ukselinki ära kakkuma ja tuli 5x5cm mõõdus pahtlitükk ukseküljest ära :lol
h
hellzix
Foorumi kasutaja
Postitusi: 50
Liitunud: 16 Mai 2003 13:08
Asukoht: Lõuna Läänemaa
Autod: 85a. 21061

Postitus Postitas hellzix »

Soovitan soojalt "SOUDAL"Metal Plastik universaali.Olen ise mitmeid aastaid seda kasutanud ja pole probleeme olnud.Alus pind karesta muidugi ära (80se paberiga). Õli ning tolmu vaba peab ka pind olema.
Sinu jaoks on see ainult Ziguli.
NEEGER

http://www.isms.ee/in.php?id=sly
k
Kristo
Foorumi kasutaja
Postitusi: 292
Liitunud: 22 Nov 2002 11:44
Asukoht: Tartu
Autod: Auto puudub

Postitus Postitas Kristo »

Jah, vot varem tegime kah garaaziz "Soudal" pahtliga.
m
Marcuz
Foorumi kasutaja
Postitusi: 286
Liitunud: 05 Okt 2002 14:15
Asukoht: Tallinn/Harjumaa
Autod: Avensis 2.0i
Kontakt:

Postitus Postitas Marcuz »

Polüester pahtel on hea seepärast, et ta ei kahane nagu tavaline pahtel, ühest korrast piisab ja ei pea mitu korda panema.
Hüvasti Punane Nool :\'( ..jäänud on mälestus hea...
p
pikkpoiss
Suletud kasutaja
Postitusi: 81
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas pikkpoiss »

mina kasutasin mingit roberlo(või midagi sellist) pahtlit ma ei tea mis ta endast kujutab aga soovitati ja ostsin ää.
tegelt kasutan seni kuni keegoi paremat pakub kuna präegast enda auto eeltöö värvimiseks käimas ja püüan koikge paremat kasutada . Muide rafas pakkuge mis värvi auto värvida ei suuda päris ise ka otsustada.
k
Kristo
Foorumi kasutaja
Postitusi: 292
Liitunud: 22 Nov 2002 11:44
Asukoht: Tartu
Autod: Auto puudub

Postitus Postitas Kristo »

Vot, ise kasutan kah sedasama Roberlo pahtlit.
Auto värvi Ferrari punaseks :D
m
miq
Foorumi kasutaja
Postitusi: 122
Liitunud: 08 Dets 2002 19:24
Asukoht: Läänemaa
Autod: 2106&2121

Postitus Postitas miq »

äkki keski kommenteeriks dinitroli pahtelid kah.st. et mis plussid ja mis miinused.
Kasutaja avatar
Kert
Foorumi kasutaja
Postitusi: 118
Liitunud: 14 Mär 2002 07:50
Asukoht: Tallinn
Autod: 21013

Postitus Postitas Kert »

Mina kasutasin enda autol dinitroli pahtlit. Jube hea on töödelda, kuid vetruvatelt pindadelt kippus raibe lahti tulema. Sellepärast vahetasin kaasõitja esimese ukse uue vastu. No seda pahtlit läks mul sinna uksel ikka omajagu. Ei oleks seal ykski teine pahtel kauem vastu pidanud (1aasta). Hinna ja kvaliteedi suhe on paigas.
Kasutaja avatar
Pets
Foorumi kasutaja
Postitusi: 101
Liitunud: 10 Dets 2002 21:40
Asukoht: Haapsalu
Autod: 21011

Postitus Postitas Pets »

Tallinnas Vilde tee 150(trollide lõpp-peatuse taga, kus asub ka vaz varuosade kauplus), selline paik nagu :
Pintaväri Eesti, alates liivapaberist lõpetades värvitöökoja sisustusega, sealt leiab igat sorti pahtlit ja ka värvi. Teenindajad igati asjatundlikud
Vasta