Ladaklubi kodulehekülg

Ladaklubi kodulehekülg

Ettepanekud ja probleemid
Vasta
Kasutaja avatar
Landy
Foorumi kasutaja
Postitusi: 1053
Liitunud: 03 Mär 2003 22:56
Asukoht: Tallinn
Autod: Oli kunagi Niva 2121
Kontakt:

Postitus Postitas Landy »

Jõudu ja edu ning pealehakkmist tegijatele!
Kui Niva teemalise lõigu sisutamisel abi vaja, siis võib minu poole ka pöörduda-proovin jõudui mööda abiks olla.
Uuri ka Land Roveri klubi tegemisi!
Kristjan (+372)5010599
-----------------------------------------------------------
Oli kord Niva - http://www.landy.ee/niva/
b
Boxer
Foorumi kasutaja
Postitusi: 125
Liitunud: 31 Aug 2003 20:23
Asukoht: Harju mk, Harku v, MUraste küla, Muraka 55
Autod: Vaz 2103 - 1974
Kontakt:

Postitus Postitas Boxer »

Minu poolt ka õnnitlused :)
l
laizk
Suletud kasutaja
Postitusi: 173
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas laizk »

kena ja tore leht:)
veidi häirivad need pildid, mis lehe ülaservas vahetuvad. need võiksid olla veidi teises stiilis, aga see ainult minu arvamus.

PS! miks leht nii aeglane on?
c
Critical
Foorumi kasutaja
Postitusi: 224
Liitunud: 11 Mär 2002 21:13

Postitus Postitas Critical »

Algselt postitas: laizk
kena ja tore leht:)
veidi häirivad need pildid, mis lehe ülaservas vahetuvad. need võiksid olla veidi teises stiilis, aga see ainult minu arvamus.

PS! miks leht nii aeglane on?
Pilte on võimalik juurde lisada, kui disaini peale käppa on laske aga käia, aga pildid võiksid olla siiski lada teemalised ;)

Uurisin vaatasin lehte minuarust küll aeglane ei ole, võibolla sattusid just sellel ajal vaatama kui server pange pani? Foorum ja leht olid natuke aega tagasi tõesti täitsa maas
b
Boxer
Foorumi kasutaja
Postitusi: 125
Liitunud: 31 Aug 2003 20:23
Asukoht: Harju mk, Harku v, MUraste küla, Muraka 55
Autod: Vaz 2103 - 1974
Kontakt:

Postitus Postitas Boxer »

Vaatasin ka lehte ja minu meelest ka kiirus täiesti normaalne, pildid ülaservas on ka omamoodi huvitavad
:)
k
kopec
Foorumi kasutaja
Postitusi: 314
Liitunud: 17 Mai 2003 21:32
Asukoht: Kui kodus,siis Rakvere!
Autod: japs

Postitus Postitas kopec »

Tubli töö-mulle meeldib!
Ära osta omale autot,mida sa lükata ei jaksa!-Al Bundy
e
erki92
Suletud kasutaja
Postitusi: 38
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas erki92 »

täiesti normaalne!

aga tähendab, te võiksite ju teha ka nii, et kui oled siin foorumis ning kui klikid seda ladaklubi logo, siis lähed tagasi sinna ladaklubi leheküljele mitte ei tule uuesti see foorumi esilehekülg lahti.
c
Critical
Foorumi kasutaja
Postitusi: 224
Liitunud: 11 Mär 2002 21:13

Postitus Postitas Critical »

Algselt postitas: erki92
täiesti normaalne!

aga tähendab, te võiksite ju teha ka nii, et kui oled siin foorumis ning kui klikid seda ladaklubi logo, siis lähed tagasi sinna ladaklubi leheküljele mitte ei tule uuesti see foorumi esilehekülg lahti.
Selle jaoks on nupp: TagasiPilt
m
Mel
Ladaklubi Liige
Postitusi: 1390
Liitunud: 15 Juun 2002 11:54
Asukoht: Tallinn
Autod: 3x fwd, 5x rwd

Postitus Postitas Mel »

Vaatasin, et kodulehel Lada mudelite osa sisuliselt puudu. Kas keegi tegeleb sellega juba??
Endal on ajajooksul kogunenud küllaltki palju infot, kui keegi sellega ei tegele võiksin hakata koostama mudelite kohta tutvustusi. Hakkaks siis pihta 01-st ja nii edasi.
d
doris
Postitusi: 588
Liitunud: 18 Nov 2003 14:51
Asukoht: Nõmme
Autod: 2105, 21083
Kontakt:

Postitus Postitas doris »

ma saatsin critile kõik ladamudelite pildid - 57 oli neid kokku. Juttu pole juurde veel kirjutand, aga tegelen sellega järgmine näda - siis aega.
Roolin nii kuis jaksan
Kasutaja avatar
Landy
Foorumi kasutaja
Postitusi: 1053
Liitunud: 03 Mär 2003 22:56
Asukoht: Tallinn
Autod: Oli kunagi Niva 2121
Kontakt:

Postitus Postitas Landy »

Algselt postitas: doris
ma saatsin critile kõik ladamudelite pildid - 57 oli neid kokku. Juttu pole juurde veel kirjutand, aga tegelen sellega järgmine näda - siis aega.
Niva puhul sisuliselt kakskalssikalist baas(kere)mudleit 2121 ja 21213. Ülejäänud alam modifikatsioonid võib nende alla ära paigutada. (21214, 21215, 21215-02)

Lisaks VIS seeria kastikad ning ainult SRÜ-s müüdvad imelised keremudelid
Uuri ka Land Roveri klubi tegemisi!
Kristjan (+372)5010599
-----------------------------------------------------------
Oli kord Niva - http://www.landy.ee/niva/
k
karx
Suletud kasutaja
Postitusi: 1
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas karx »

ma usun, et kodukat teeks nägusamaks, kui sinna lisada selline väike scriptijupp:

----------
topmargin="0"
----------

see kaotaks vahe banneri ja kuvari ülemise otsa vahel:o
v
VeilSide
Foorumi kasutaja
Postitusi: 257
Liitunud: 15 Aug 2003 20:14
Asukoht: Tallinn <-> Kohila
Autod: Wannabe Kaubalift
Kontakt:

Postitus Postitas VeilSide »

õnnitlused ka minu poolt! uus avaleht on vägagi normaalselt kujundatud ja kõik mis vaja leiab yles..

jõudu ja jaksu edaspidisel arendamisel
s
sass85
Foorumi kasutaja
Postitusi: 88
Liitunud: 19 Mai 2004 19:00
Asukoht: tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas sass85 »

ma ei teadnutki vahepeal et saite selle kodukaga lõpuks hakkama,sattusin suht juhuslikult sinna.
midagi erilist ta pole,täiseti tavaline,menyy vasakus ääres jne.
norm ja lihtne.
c
Critical
Foorumi kasutaja
Postitusi: 224
Liitunud: 11 Mär 2002 21:13

Postitus Postitas Critical »

Mnjah kodukas on küll aga sisu pole, kuhu nüüd kõik kõvad aktivistid on kadunud? Ainuke artikkel mille olen saanud saatis kasutaja GTA. Tehke kasvõi foorumist mingite teemade kohta kokkuvõtted ja saatke mulle mailile riputan lehele üles.
m
Mel
Ladaklubi Liige
Postitusi: 1390
Liitunud: 15 Juun 2002 11:54
Asukoht: Tallinn
Autod: 3x fwd, 5x rwd

Postitus Postitas Mel »

Kiidame siis tegijaid ka vähe:spin Uus kodulehe kujundus on igati kena, tundub kuidagi kompaktsem ja mõnusam.

Nüüd mõned ettepanekud ka.
Sinna artiklite osasse võiks lisada näiteks ka motamehe tehtud testid roostetõrjevahendite ja Xado kasutamisest. Foorumites need pikalt ja põhjalikult kirjas, vaja vaid kokku kirjutada. Tegemist ju väga kasulike õpetustega, mida saavad kasutada kõik autodega tegelavad inimesed, mitte ainult Ladade omanikud.

Auto esitluste osas võiks heaks näiteks tuua tqhq-kodulehel olevad. Pikad, põhjalikud, mis toovad ilusti välja auto arengu.
Hästi sobiksid sinna näiteks motamehe, overspeedi, dasfi ja landy, valdzi projektid. Kindlasti on neid veelgi, kuid need lihtsalt esimesed, mis meenusid.

Kunagi võiks korraldada autode võrdluse/testi. Näiteks võrrelda täis-originaalset ja tuunitud Ladat. Hea oleks võrdluse aluseks võtta näiteks Tartsi 011 ja kellegi originaalne 011 (esimeseks meenub ziili oma). Võrdlevalt võiks tuua välimuse, sisemuse, tehnilise poole, mõõta kiirendust ja teha slaalomit. Aluseks saaks põhimõtteliselt võtta autoajakirjade testide ülesehituse.
Kui sellise asja vastu huvi on, siis ajame sobilikud autod välja ja teeme testi ära, selle võrdluse võib ühildada ka näiteks mõne teise klubi üritusega. Kuna ise olen selle asja välja pakkuja, siis olen valmis nn. ajakirjaniku kohustused enda kanda võtma, ehk jutu kokku kirjutama koos pildimaterjaliga;) Saaks kodulehel uut ja omapärast materjali juurde.
z
Zero
Foorumi kasutaja
Postitusi: 351
Liitunud: 09 Aug 2003 21:37
Asukoht: Viimsi
Autod: E46

Postitus Postitas Zero »

Mina jälle arvan, et eelmine kodukas oli parem. Oli kuidagi hubasem vms. Praegu kogu pilt lehe keskel väiksena, enne oli aga ikka üle lehe korralikult jne.

Ok, poh, see ainult minu arvamus, tehke, mis tahate.
z
Ziil
Foorumi kasutaja
Postitusi: 115
Liitunud: 30 Juul 2003 09:52
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Ziil »

Reklaami on juba pääris palju.. Tuled ja viled. Kas need toovad midagi sisse ka klubile või on tegemist rohkem heategevusega?
c
Critical
Foorumi kasutaja
Postitusi: 224
Liitunud: 11 Mär 2002 21:13

Postitus Postitas Critical »

Algselt postitas: Ziil
Reklaami on juba pääris palju.. Tuled ja viled. Kas need toovad midagi sisse ka klubile või on tegemist rohkem heategevusega?

Ma teenin õlleraha omale selle reklaamiga. Ja see toob õlut sisse minu kõhtu.
e
erki92
Suletud kasutaja
Postitusi: 38
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas erki92 »

Algselt postitas: Critical
Algselt postitas: erki92
täiesti normaalne!

aga tähendab, te võiksite ju teha ka nii, et kui oled siin foorumis ning kui klikid seda ladaklubi logo, siis lähed tagasi sinna ladaklubi leheküljele mitte ei tule uuesti see foorumi esilehekülg lahti.
Selle jaoks on nupp: TagasiPilt

igatahes minul see kodulehekülje nupp tagasi koduleheküljele küll ei vii. :puzzled
Vasta