Ladaklubi kodulehekülg

Ladaklubi kodulehekülg

Ettepanekud ja probleemid
Vasta
g
GhostRider
Foorumi kasutaja
Postitusi: 404
Liitunud: 17 Aug 2005 20:37

Postitus Postitas GhostRider »

Avalehte polegi we (PEALE FOORUMI OMA)?

Võiks olla avaleht kus oleks suurelt lada logo kus oleks välja võtted uutest teemadest foorumis
uudised võiks olla
mingi nali võiks ka olla mis muutub peale refresh....:P
et ladaklubi.ee oleks portaal mitte ainult foorum:
avalehel võiks olla lingid näieks lada mootor/kere/elektri/... skeemidele(mis ikka töötaks :flaming )
mingi pildi album
jms...

ja disaini võiks ka rohkem olla:P :yllatunud
c
CozmonauT
Foorumi kasutaja
Postitusi: 644
Liitunud: 20 Okt 2003 21:14
Asukoht: Saku/Haapsalu
Autod: BMW V8, Pontiac V8
Kontakt:

Postitus Postitas CozmonauT »

r
Reno
Foorumi kasutaja
Postitusi: 92
Liitunud: 24 Mär 2011 16:52
Asukoht: TARTU

Postitus Postitas Reno »

Olen nõus CozmonauT'i poolt väljapakutud kujundusele süsteemid tegema ja ka sisu lisama. Mis arvate? Oleks veel tegelasi kes tahaks uusi artikleid ja asju lisada? :cul
Kasutaja avatar
logman
Ladaklubi Liige
Postitusi: 3998
Liitunud: 29 Nov 2004 23:46
Asukoht: Mulgi ja Sakala vahel vibreerin
Autod: 1,3 "vasmjorka", 1,2 "kopeika", 1,4d vollwaagen
Kontakt:

Postitus Postitas logman »

A miks siia keegi ei lisa? Asi ammu tehtud ja ootab ,ootab ,ootab.......
http://www.ladaklubi.ee/cms/index.php

Ei taha sellega öelda ,et Cozmonaut'i lehel midagi viga oleks.... ,aga seda teemat nämmutatud juba pea poolteist aastat ,täpsemalt alates 11. maist 2004.
Nagu Lahemaal kuulda oli ,on Critile aeg saanud vaenlaseks ning muu töö lihtsalt ei võimalda selle lehega majandamist. Arusaadav ,et ei jõua. On ta ju isegi öelnud:

postitati 10-2-2005 22:55
Algselt postitas: Critical
.....Muidugi kui leidub entusiaste kes tahaksid päevast päeva lehega mütata siis palun väga andke ainult teada.
Võib-olla on tõesti targem ,kui mõni mees ,kel kogu see krempel kõrvade vahele mahub ja kes asja tüdinemata entusiasmiga edasi oleks võimeline arendama ,kontakteeruks juhatusega ning saaks täpsemad juhised ,kuidas edasi toimetada.
Siinkohal soovitan seda teha väljaspool nähtavat foorumi ,sest kellelegi ei meeldi teiste pilgu all musta pesu pesemine. On olemas U2U ,mail ,telefonid ning tont võtaks - üritused ,kus saab iga mees suu lahti teha ja arvamust avaldada. Fakt on see ,et kelle nägu pole nähtud ,selle vastu ka usaldus tõrges tekkima.

Kui nüüd mõni arvab ,et "kae kus Logman kah sõna võtnud!" ,siis jah ,olen siia foorumisse maandumisest saati tahtnud ,et sellest suurest ladahuviliste seltskonnast saaks ükskord ka Klubi ,millel lipp ,logo ,arveldusarve ,korralik koduleht jne.... ning et saaks ükskord ka ise Klubi juhatusele sisseastumisavalduse postitada.
c
CozmonauT
Foorumi kasutaja
Postitusi: 644
Liitunud: 20 Okt 2003 21:14
Asukoht: Saku/Haapsalu
Autod: BMW V8, Pontiac V8
Kontakt:

Postitus Postitas CozmonauT »

kuna mul on viimaselajal vägapalju passimist ja igavlemist oleksin nõus mingi osa ka enda kaenlasse võtma..
logman, ma saan aru jah et sait ja asjad olemas, ma oleksin nõus ka tegelikult seda haldaba, uuendama kui vaja jne. loomulikult mitte päris üksi.

selle minu kujundusega on nagu ta on, päeval oli igav ja sain õhtuks valmis, arvestades et tegin igavusest ja endamaitse järgi, kusjuures ma olen ideevaene inimene, et paljudele seal üht-test ei meeldi jne..ahh okei sellega..

idee tuligi Lahemaalt, võiks lõpuks ometi klubile teha lipu, vapi, korraliku kodulehe jne, nagu logman mainis. saaks "klubist" ikka klubi, mitte ainult www.ladaklubi.ee nimeline ladahuvilisi ühendav foorum, vaid tõsisem ettevõtmine, sest Lada mainet tuleb ikka üleval hoida jne..

piis :)
r
rotu
Suletud kasutaja
Postitusi: 51
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas rotu »

Algselt postitas: CozmonauT
selle minu kujundusega on nagu ta on, päeval oli igav ja sain õhtuks valmis, arvestades et tegin igavusest ja endamaitse järgi, kusjuures ma olen ideevaene inimene, et paljudele seal üht-test ei meeldi jne..ahh okei sellega..
mulle kyll su kujundus väga meeldis;) see olex minuarust ilusam, kui see, mis olemas on
Kasutaja avatar
Kytt
Ladaklubi Juhatus
Postitusi: 2075
Liitunud: 29 Okt 2002 11:32
Asukoht: Tallinn
Autod: 2x2102,21013 & Toyota

Postitus Postitas Kytt »

NII, MEIL OLI JUBA M6NDA AEGA YLEVAL KODULEHT - MIS SELLEST SAI, KUHU TA KADUS, MIS SEL VIGA OLI
MEIL ON KA PÄRIS MITU MUSTANDIT JA IDEED + VEEL YKS TÖÖTAV KODUKAS, MIS ASUB AADRESSIL, MIDA MA SIIN FOORUMIS SURMA- JA BÄNNIÄHVARDUSEL NIMETADA EI TOHI(kytt @ r66msalt jagab selle lehe aadressi meili, telefoni ja U2U vahendusel k6igile soovi avaldanutele), MIS NEIL VIGA ON

LUGUPEETUD JUHATUS, TEID VALITI(vabandust, te valisite end ise) SELLE YHENDUSE ETTEOTSA. JUBA AINUYKSI TEIE INSTANTSI NIMI "JUHATUS" NÄITAB, ET TEIE YLESANNE POLE MITTE K6IK TÖÖ ISE ÄRA TEHA, VAID JUHATADA/SUUNATA/TOETADA/SELETADA.

niipalju olen ma siin aru saanud, et kui mingi asi arutluse alla panna, siis läheb kogu asi rappa. seega andke teada kellegile abipakkujaist et ta abi on ka tegelikult vaja, et me(ma va häbematu julgen rääkida k6igi foorumikasutajate nimel) oleme väga tänulikud sellele mehele/naisele, kui ta koduka valmis teeks ja seda ka hallata viitsiks.

Me oleme juba liiga pikaealine yhendus et niisama ainult foorumi toel edasi eksisteerida. Klubi on vaja, mitte s6pruskonda ja praeguses infoyhiskonnas on yks klubi väga tähtis tegur muuhulgas ka korralikult funktsioneeriv koduleht.

Juhtkonna puhul ei kehti vanas6na "rääkimine h6be, vaikimine kuld"


ikka veel vigisen,
Kytt
z
zikz
Foorumi kasutaja
Postitusi: 346
Liitunud: 08 Veebr 2003 22:12
Asukoht: Tallinn
Autod: citroen,fiat,renault

Postitus Postitas zikz »

ma ka aru ei saa miks enam criti leht ei tööta? mis tal viga siis et maha võeti?ennem oli vähemalt midagigi
m
mess
Ladaklubi Liige
Postitusi: 847
Liitunud: 22 Apr 2002 11:45
Asukoht: Tartu
Autod: '95 Audi A6
Kontakt:

Postitus Postitas mess »

Ennem, kui juhatust sõimama hakkate, uurige välja, mis sai sellest kodulehest mis üleval oli! Meie pole seda maha võtnud!
Kas kerenumbri ümber saab auto ehitada?
z
zikz
Foorumi kasutaja
Postitusi: 346
Liitunud: 08 Veebr 2003 22:12
Asukoht: Tallinn
Autod: citroen,fiat,renault

Postitus Postitas zikz »

Algselt postitas: mess
Ennem, kui juhatust sõimama hakkate, uurige välja, mis sai sellest kodulehest mis üleval oli! Meie pole seda maha võtnud!
mina ei sõimagi, seda ju küsisingi mis tast sai siis?
m
mess
Ladaklubi Liige
Postitusi: 847
Liitunud: 22 Apr 2002 11:45
Asukoht: Tartu
Autod: '95 Audi A6
Kontakt:

Postitus Postitas mess »

seda tahaks minagi teada!
Kas kerenumbri ümber saab auto ehitada?
Kasutaja avatar
Kytt
Ladaklubi Juhatus
Postitusi: 2075
Liitunud: 29 Okt 2002 11:32
Asukoht: Tallinn
Autod: 2x2102,21013 & Toyota

Postitus Postitas Kytt »

pisike väljav6te tsätis läbikäinud jutust:

[12:51] <MustKytt> criti, miks koduka maha v6tsid?
[12:51] <@Criti> pole aega tegeleda sellega


seega, ehk keegi, kes vähegi asja tunneb ning arvab et suudab kodukat vedada, v6taks yhendust critiga v6i juhtkonnaga v6i annaks siin teemas teada oma soovist.
kaua v6ib selline pull kesta:sein
sest nagu yhes eelpool kirjutet postis näha v6is, pole juhtkonnal aimugi, mis nende juhitavas yhenduses toimub
o
olaaf
Ladaklubi Auliige
Postitusi: 4924
Liitunud: 12 Juun 2002 09:16
Asukoht: nõmme
Autod: 2105 s1300, 1119

Postitus Postitas olaaf »

ma usun et juhtkond teab täpselt kuidas lood on ja mis toimub
Männiku laiali Garage
"90 percent of carb problems are ignition related.."
Kasutaja avatar
Kytt
Ladaklubi Juhatus
Postitusi: 2075
Liitunud: 29 Okt 2002 11:32
Asukoht: Tallinn
Autod: 2x2102,21013 & Toyota

Postitus Postitas Kytt »

nu ma ei tea, aga ma hakkan kahtlema m6ne mehe lugemisoskuses
paar postitust eespool on mustvalgelt kirjas, et vähemalt kolmandik juhtkonnast ei teadnud asjast midagi
o
olaaf
Ladaklubi Auliige
Postitusi: 4924
Liitunud: 12 Juun 2002 09:16
Asukoht: nõmme
Autod: 2105 s1300, 1119

Postitus Postitas olaaf »

kodukas on seal kus ta alati olnud on kuid index.php -s on tehtud suunang otse foorumile..
kodukas asub cms kataloogis.
suunang otse foorumile jääb niikauaks kuni kogutakse kokku piisavalt materjale et oleks mõtet seda kodukat üleval hoida..

paistab, et kütil palju aega varuks :)
ehk ta siis investeerib osa oma aega foorumi vanade tehnikateemade katalogiseerimisse ja erinevateks teemadeks kokkukirjutamisse.



olku
Männiku laiali Garage
"90 percent of carb problems are ignition related.."
Kasutaja avatar
Kytt
Ladaklubi Juhatus
Postitusi: 2075
Liitunud: 29 Okt 2002 11:32
Asukoht: Tallinn
Autod: 2x2102,21013 & Toyota

Postitus Postitas Kytt »

Algselt postitas: olaaf
paistab, et kütil palju aega varuks :)
ehk ta siis investeerib osa oma aega foorumi vanade tehnikateemade katalogiseerimisse ja erinevateks teemadeks kokkukirjutamisse.



olku


tsitaat teemast asukohaga: Ladaklubi.ee » Foorum, veeb & chat » Ettepanekud klubi, foorumi ja koduka paremaks funktsioneerimiseks
Algselt postitas: MUST KYTT
nagu ma korduvalt maininud, siis mu autodealane taip on sama kehv kui mu vene keel(kui mitte hullem), seega minupoolt rohkem täiendusi kodukale ei tule, sest inglise keelseid, tehnilistest terminitest mitte pungil olevaid netilehekylgi pole ma rohkem leidnud.
ma arvan, et siin pole enam midagi täiendada, kui siis vaid niipalju, et yhe lausega kokku v6ttes:
hea meelega v6taks asja käsile(kui aus olla, siis oleks juba ammu v6tnud ja ka ära teinud), aga ma ei tea autode tehnilisest poolest mitte halligi





ahjaa, niipaljukest veel, et juhatus lähtub siiski aasta-poolteist tagasi yhe ylemuse poolt välja öeldud ideest, et pigem ilma kodukata, kui mingigi infoga kodukas. kui nyyd hästi meelde tuletada, siis olid täpsed sõnad sellised: "milleks meile keskpärane, me tahama ju parimat"
niiet, kui hakata m6tlema, et koduka loomisest hakati rääkima 2002/2003 vahetusel ja koduka alge sai ylesse 2004/2005 vahel(ja sedagi suuresti tänu sellele, et yks teine seltskond sai koduka ideest kuni valmimiseni yles nädalaga), siis v6ib "sobivat" kodukat k6igile näidata(lähtuvalt eelpool toodud aastaarvudest) nii umbes aastatel 2006/2007
igatahes - j6udu siis sinilinnu otsingul/ideaali koostamisel



Kytt,
ikka veel pinnuks silmas



Edit: katalogiseerimisel pakkus aastake tagasi oma abi, kui ma nyyd ei eksi, klubiliige laizk, aga ju siis selhetkel polnud ta abi kellegil vaja
Kasutaja avatar
Pikk
Postitusi: 59
Liitunud: 08 Okt 2005 20:57
Asukoht: Tallinn,Pääsküla
Autod: otsimisel
Kontakt:

Postitus Postitas Pikk »

Djah... kuna siin oli vahepeal krystoga teema et hakkaks ise kodulehte wedama... pakuks siis omaltpoolt välja ka väikese disainijupi... (NB! Kuna eip tea, milline võix meeldida siis vabandan et eip pannud ylesse neid html kujul aga hoopis piltidena....)

1. töö
2. töö
3. töö
4. töö
5. töö
Isiklik lemmik :)
-------
Siis krysto versioon asjast

Need kujundused peaks olema siis kooskõlas foorumi default skinni - summereditioniga.... Ootan pos. ja negatiivset kommentaare! :puzzled
I'm not a rassist - I just hate people!!!
NB! Minult raha kätte saada on sama raske, nagu metsikule kassile rehaga sulavõid p***** lükata!!!
t
tuuqer
Foorumi kasutaja
Postitusi: 40
Liitunud: 10 Mai 2005 19:58
Asukoht: Saaremaa
Autod: LUAZ 969m '89; 21063 '83

Postitus Postitas tuuqer »

küsiks siis et mis programmiga need kodukate versioonid tehtud on?
Lähen minagi, tühjad on paagid
Läbi sudu bensiinimaik suus...
Kasutaja avatar
Pikk
Postitusi: 59
Liitunud: 08 Okt 2005 20:57
Asukoht: Tallinn,Pääsküla
Autod: otsimisel
Kontakt:

...

Postitus Postitas Pikk »

gimp 2.2 ga minu omad ja krystol peaks olema phoyoshopis tehtud...
I'm not a rassist - I just hate people!!!
NB! Minult raha kätte saada on sama raske, nagu metsikule kassile rehaga sulavõid p***** lükata!!!
t
tuuqer
Foorumi kasutaja
Postitusi: 40
Liitunud: 10 Mai 2005 19:58
Asukoht: Saaremaa
Autod: LUAZ 969m '89; 21063 '83

Postitus Postitas tuuqer »

Algselt postitas: Pikk
gimp 2.2 ga minu omad ja krystol peaks olema phoyoshopis tehtud...
pole vähemalt wordi või mõne muu selllise crapiga tehtud (Y)
muidu päris asjalikud, kuigi värvilahendus pole just minu maitse;)
Lähen minagi, tühjad on paagid
Läbi sudu bensiinimaik suus...
Vasta