Ladaklubi kodulehekülg

Ladaklubi kodulehekülg

Ettepanekud ja probleemid
Vasta
r
Reno
Foorumi kasutaja
Postitusi: 92
Liitunud: 24 Mär 2011 16:52
Asukoht: TARTU

Postitus Postitas Reno »

Algselt postitas: berg
väga viisakas leht... värvilahendus ja graafika idee
on viimasepeal:)
Millise lehe kohta see siis käib?
1) http://www.ladaklubi.com
2) http://lada.nabakaru.com
c
Critical
Foorumi kasutaja
Postitusi: 224
Liitunud: 11 Mär 2002 21:13

Postitus Postitas Critical »

Tekkis üleliigset vabaaega ja aretasin ka midagi http://www.ladaklubi.ee/
Sisu veel pole, aga selle vea parandamisele saate kõik kaasa aidata. Tahaks rõhuda just lehe sisule ja asja võimalikult informatiivse teha. Niiet kellel viitsimist ja aega võite valmis kirjutada kõikvõimalikke artikleid ja jutte kasvõi foorumi teemadest kokkunopitud terade abil. Tehke ka oma autodest väike presentatsioon ja paneme ka selle lehele üles.Kraam saatke mulle mailile silver@racing.ee

Üks idee mis veel seoses lehega tekkis: Nimelt võiks "turumajanduse" siit foorumist üldse ära elimineerida ja kogu kauplemise koliks üle weebilehele, siis jääks foorum tunduvalt puhtamaks igasugu läbust.
z
Ziil
Foorumi kasutaja
Postitusi: 115
Liitunud: 30 Juul 2003 09:52
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Ziil »

Autode numrid piltidel on valikuliselt kaetud. Ülemise foto all asuvad lingid ei tööta. Esilehel pole klubi logo.

Aga siiski... lehekülg:)
z
Zero
Foorumi kasutaja
Postitusi: 351
Liitunud: 09 Aug 2003 21:37
Asukoht: Viimsi
Autod: E46

Postitus Postitas Zero »

Väga hea lehekülg minuarust.Alustuseks, ikka väga normaalne.
Ikkagi parem, kui mitte midagi.
g
grimes
Foorumi kasutaja
Postitusi: 910
Liitunud: 14 Jaan 2005 15:15
Asukoht: Tallinn
Autod: Lada 2105 83a. Ford scorpio 4x4 2.8
Kontakt:

Postitus Postitas grimes »

Võiks leheküljele panna ladaklubi liikmete kasutajad ja kasutaja taha enda auto pildid mingi max pilte 6 näiteks ja lada info ja siis veel ka ladale tehtud juurdeehitused mida lisanud ja mille omad et rahval oleks huvitav lugeda.Ma aitaks kah midagi aga ei oska :( ja siis kasutaja lisainfo jne võiks kah olla eraldi külaliste nimekiri ja nende autode pildid ja samamoodi info ma ei tea kuidas se plaan meeldib aga ma lihtsalt pakkusin idee :rolleyes
m
mess
Ladaklubi Liige
Postitusi: 847
Liitunud: 22 Apr 2002 11:45
Asukoht: Tartu
Autod: '95 Audi A6
Kontakt:

Postitus Postitas mess »

Critical, kas sul sellele mingi admin ka taha on ehitatud?

Räägi palju sa php's progemisest tead? kas hobi korras harrastad või oled õppinud/töötad sellel alal?

Kodulehe teemat ning materjalide asja oleme mõnede "kaasvõitlejatega" pisut arutanud ning olen väheke plaani ka pidanud. Mul on võimalus saada tasuta päris hea ning meile sobiv sisuhaldustarkvara ning kui kusagilt korraliku kujunduse saame (html maketina juba), siis oleks ilmselt pisut abi vaja nende kahe asja kokku panemisel.
Kas kerenumbri ümber saab auto ehitada?
g
grimes
Foorumi kasutaja
Postitusi: 910
Liitunud: 14 Jaan 2005 15:15
Asukoht: Tallinn
Autod: Lada 2105 83a. Ford scorpio 4x4 2.8
Kontakt:

Postitus Postitas grimes »

Algselt postitas: mess
Veel üks kavand

PS! kodanikud ootaks ka juba teiepoolset tagasihoidlikku tagasisidet, milline kavand oleks kõige sobivam Ladaklubi veebi jaoks. Mul siin üksi iseendaga rääkimisest hakkab imelik juba...
minule meeldis väga kohe see (kodulehe avalehe)http://www.ladaklubi.ee/kavand1/avaleht.html
seal oli hästi tehtud ja ilus kohe vaadata :D
c
Critical
Foorumi kasutaja
Postitusi: 224
Liitunud: 11 Mär 2002 21:13

Postitus Postitas Critical »

Algselt postitas: mess
Critical, kas sul sellele mingi admin ka taha on ehitatud?

Räägi palju sa php's progemisest tead? kas hobi korras harrastad või oled õppinud/töötad sellel alal?

Kodulehe teemat ning materjalide asja oleme mõnede "kaasvõitlejatega" pisut arutanud ning olen väheke plaani ka pidanud. Mul on võimalus saada tasuta päris hea ning meile sobiv sisuhaldustarkvara ning kui kusagilt korraliku kujunduse saame (html maketina juba), siis oleks ilmselt pisut abi vaja nende kahe asja kokku panemisel.
Mõtlesin et ei hakka seekord eriti progema muidu kipub asi jälle soiku jääma, et suuremosa staatilise ja hädavajaliku PHP-s.

Rohkem jah hobikorras harrastan, oma tarbeks ja tutvusringkona kui kellelgi vaja.

Oleneb täitsa kuidas ülesehitatud on, muidu olen omaks tarbeks kohendanud ka CMSide välimust.
k
krysto
Foorumi kasutaja
Postitusi: 76
Liitunud: 12 Mär 2003 09:01
Asukoht: Kusagil
Autod: Sebring 2.7

Postitus Postitas krysto »

Algselt postitas: mess
Kodulehe teemat ning materjalide asja oleme mõnede "kaasvõitlejatega" pisut arutanud ning olen väheke plaani ka pidanud. Mul on võimalus saada tasuta päris hea ning meile sobiv sisuhaldustarkvara ning kui kusagilt korraliku kujunduse saame (html maketina juba), siis oleks ilmselt pisut abi vaja nende kahe asja kokku panemisel.
mess misugust tasuta tarkvara sa mõtled et nagu mis funktsioonid seal on.Ise tegin kah uue kavandi html versioonis SIIN
Kasutaja avatar
Landy
Foorumi kasutaja
Postitusi: 1053
Liitunud: 03 Mär 2003 22:56
Asukoht: Tallinn
Autod: Oli kunagi Niva 2121
Kontakt:

Postitus Postitas Landy »

Äkki paneks siiski üles korrektse ja töötava lehe, mis igale teisele lingile vajutuse peale PHP erroreid lehte täis ei tao.
Uuri ka Land Roveri klubi tegemisi!
Kristjan (+372)5010599
-----------------------------------------------------------
Oli kord Niva - http://www.landy.ee/niva/
c
Critical
Foorumi kasutaja
Postitusi: 224
Liitunud: 11 Mär 2002 21:13

Postitus Postitas Critical »

Algselt postitas: Landy
Äkki paneks siiski üles korrektse ja töötava lehe, mis igale teisele lingile vajutuse peale PHP erroreid lehte täis ei tao.
Ei tasu kohe nurisema hakata, asi saigi selleks üles pandud et asi jälle soiku ei jääks, kui ma omette vaikselt seda nokitsen kaob huvi üsna pea seda edasi teha. Erroritest olen täiesti teadlik ja kui neid tähelepanelikult lugeda siis saab ka aru milles asi on, nimelt ei ole neid faile üldse olemaski kuna ootan et keegi mind sisulise poolega aitaks. Tehnilise poolega tulen ise toime, kuid sisu loomisega jään hätta niiet pommitage mind kõikvõimalike materjalidega, esialgu võks keegi kirjutada klubist midagi tutvustavat, siis lada ajaloost ja mudelitest.
z
Ziil
Foorumi kasutaja
Postitusi: 115
Liitunud: 30 Juul 2003 09:52
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Ziil »

Mudelites asetseva info põhjal pole minu autot tegelikult olemaski:D
Lahe..
m
mess
Ladaklubi Liige
Postitusi: 847
Liitunud: 22 Apr 2002 11:45
Asukoht: Tartu
Autod: '95 Audi A6
Kontakt:

Postitus Postitas mess »

Algselt postitas: krysto
mess misugust tasuta tarkvara sa mõtled et nagu mis funktsioonid seal on.Ise tegin kah uue kavandi html versioonis SIIN
Tegemist pole tasuta sisuhaldustarkvaraga, vaid meie firmas praegu arendus järgus oleva tarkvaraga ning kuna olen selle juures projektijuht, siis leppisin ülemusega kokku, et minu üks tingimusi selle töö juures on see, et ma saan seda Ladaklubi loodava koduka juures kasutada. Funktsionaalsusest rääkides, siis seda on meie jaoks enam kui piisavalt.

PS! see viimane kavand täitsa sinnapoole juba. Pisut kohendada ning rohkem pildimaterjali kujundusse juurde panna ning sellest saaks asja. Räägi, kas sul mingid photoshopi vm kujundusprogrammi failid ka alles on. Kuna suurem kondikava on olemas, saaksin suhteliselt mõõduka tasu eest seda kujundust töö juures kunstnikul kõpitseda lasta ning html sisuhalduse jaoks sobivasse konditsiooni viija.
Algselt postitas: Landy
Äkki paneks siiski üles korrektse ja töötava lehe, mis igale teisele lingile vajutuse peale PHP erroreid lehte täis ei tao.
Ära jah väga pahaseks saa, ühtegi kodulehte ei arendata nii, et teda vahepeal poolikuna "tellijale" ei näidata. Minu meelest väga tänuväärne töö meeste poolt.

Samas Criti, äkki sa muudaksid oma variandil aadressi ära, sest otse ladaklubi.ee peal poolikut varianti promoda on pisut kohatu küll.
Kas kerenumbri ümber saab auto ehitada?
b
Boxer
Foorumi kasutaja
Postitusi: 125
Liitunud: 31 Aug 2003 20:23
Asukoht: Harju mk, Harku v, MUraste küla, Muraka 55
Autod: Vaz 2103 - 1974
Kontakt:

Postitus Postitas Boxer »

täitsa ülikõva :o
z
Zero
Foorumi kasutaja
Postitusi: 351
Liitunud: 09 Aug 2003 21:37
Asukoht: Viimsi
Autod: E46

Postitus Postitas Zero »

Leht on väga hea, aga ei tea, kas on mõtet seda üles panna, kuna siin tuleb nagunii ütlemist, et see leht on poolik ja ta ikka ei sobi jne....
c
Critical
Foorumi kasutaja
Postitusi: 224
Liitunud: 11 Mär 2002 21:13

Postitus Postitas Critical »

Panime ikkagi üles lehe http://www.ladaklubi.ee/index.php
Leht on täis dünaamiline ja artikleid saavad lisada kõik kellele on kasutajakonto tehtud. Esialgsete plaanide kohaselt saavad kasutajakonto seltsingu liikmeks võetud isikud. Et kontot saada tuleb sellest siin teada anda, või siis U2U vahendusel.
m
mess
Ladaklubi Liige
Postitusi: 847
Liitunud: 22 Apr 2002 11:45
Asukoht: Tartu
Autod: '95 Audi A6
Kontakt:

Postitus Postitas mess »

Ma usun, et kodulehe puhul oleks ka mõistlik läheneda siiski sedapidi, et on teatud seltskond nn. moderaatoreid või administraatoreid, kes asja kontrolli all hoiavad. Kui igaüks hakkab kodulehele midagi lisama ja tekitama, siis tuleb sellest varsti samasugune läbu nagu foorumis!
Kas kerenumbri ümber saab auto ehitada?
c
Critical
Foorumi kasutaja
Postitusi: 224
Liitunud: 11 Mär 2002 21:13

Postitus Postitas Critical »

Ei tahaks hästi uskuda, kuna seltsingu liikmeks nimekirja järgi ühtegi paadunud läbustajat sattunud ei ole. Tehniliselt ei ole seal võimalik tavakasutajatel teiste artikleid muuta, lisada on võimalik uusi artikleid ja neid muuta. Lõplik sõna jääb siiski administraatoritele.

Muidugi kui leidub entusiaste kes tahaksid päevast päeva lehega mütata siis palun väga andke ainult teada.
r
RG
Foorumi kasutaja
Postitusi: 209
Liitunud: 05 Sept 2004 14:41
Asukoht: viimsi
Autod: Bmw 750i
Kontakt:

Postitus Postitas RG »

õnnitlen klubi uue ja korraliku lodulehe valmisega.
Vanametalli,mööbli,vanatehnika ja kodukraami utiliseerimine
+ 372 50 51 300
Kasutaja avatar
IceStorm
Foorumi kasutaja
Postitusi: 254
Liitunud: 20 Nov 2004 21:03
Asukoht: Saaremaa
Autod: 2103 '74, 21063 '89, 21044 '96, VIS 23461-12 '02 & VIS 23464-10 '04

Postitus Postitas IceStorm »

Õnnitlused ka minu poolt, tõesti hästi välja kukkunud!
Klubi koduleht on juba praegu (10.02) igati tasemel, kuigi kõik teemad pole veel lisatud. Kujunduse poolest on isegi kõige kenam Lada leht, mida mina näinud olen.
Jätkake samas vaimus!:spin

Ma ei tea, kas see plaanis on, aga kui tegijatel viitsimist on võiks ju lisada iga mudeli kohta eraldi kõikvõimalikke andmeid, head pildimaterjali nii masina salongist kui ka välimusest.
Iga ilmaga aktsioonis!
Vasta