Eesti Ladaklubi sümboolika kasutamise kord

Eesti Ladaklubi sümboolika kasutamise kord

Ettepanekud ja probleemid
Kasutaja avatar
Kytt
Ladaklubi Juhatus
Postitusi: 2028
Liitunud: 29 Okt 2002 11:32
Asukoht: Tallinn
Autod: 2x2102, 2106 & Toyota

Eesti Ladaklubi sümboolika kasutamise kord

#1

Postitus Postitas Kytt » 07 Okt 2013 15:51

1. Sümboolika

Eesti Ladaklubi Sümboolikaks käesoleva Eeskirja mõistes on Eesti Ladaklubi logo või sõnaühend "Eesti Ladaklubi". Samuti loetakse käesoleva Eeskirja mõistes Sümboolikaks kõik esemed, mis kannavad ülalnimetatud sümboleid, näiteks kleebised, riietusemed, lipp jms.

2. Sümboolika tootmine

Sümboolika tootmist korraldab Eesti Ladaklubi juhatus või juhatuse poolt volitatud klubiliige. Juhatus on kohustatud kaaluma klubiliikmete ettepanekuid erinevat tüüpi sümboolika tootmiseks, samuti klubiliikmete ettepanekuid sümboolikaga esemete hinnapakkumiste ja kujustuse osas. Juhatusega kooskõlastamata sümboolika (sümboolikat kandvate esemete) tootmine on rangelt keelatud!

3. Sümboolika väljastamine

Sümboolika väljastamist teostab juhatus või juhatuse poolt volitatud klubiliige. Sümboolikaga riietus ja klubikleeps väljastatakse ainult Eesti Ladaklubi liikmetele. Kõiki ülejäänud meeneid (helkurid, kaelapaelad, kleepsud tekstiga "www.ladaklubi.ee" ) on võimalik soetada ka huvilistel. Juhatusel on õigus keelduda igasuguse sümboolika väljastamisest liikmetele, kelle suhtes eksisteerib põhjendatud kahtlus, et nad ei järgi käesoleva eeskirja punktis 4. sätestatud sümboolika kasutamise reegleid, millest tulenevalt võidakse kahjustada Eesti Ladaklubi või selle liikmete mainet ja huvisid

3.1 Auto külge kinnitatav sümboolika

Auto külge kinnitatavat sümboolikat võib paigaldada ainult klubi liikmele kuuluvale sõidukile.

3.1.1. Kleebised

Klubiliige on kohustatud temale väljastatud sümboolikaga kleebise autolt eemaldama, kui auto võõrandatakse isikule, kes ei ole Eesti Ladaklubi liige.

3.2 Sümboolikaga riided

Klubi sümboolikaga riided on mõeldud ainult klubilistele ja isikutele kes on paarisuhtes või lähisuguluses Eesti Ladaklubisse pikaajaliselt kuulunud liikmega. Klubilistel on keelatud müüa või ära anda klubi sümboolikaga riideid väljaspool klubi tegutsevale inimesele.

4. Sümboolika kasutamine

Klubiliikmel kellele on väljastatud sümboolikat mistahes vormis on keelatud sümboolika juuresolekul rikkuda avalikku korda ning ühiskonna hea käitumistava üldpõhimõtteid, samuti toimida viisil, mis võib avaldada negatiivset mõju Eesti Ladaklubi või selle liikmete mainele.

Kasutaja avatar
Kytt
Ladaklubi Juhatus
Postitusi: 2028
Liitunud: 29 Okt 2002 11:32
Asukoht: Tallinn
Autod: 2x2102, 2106 & Toyota

Administreeriv toiming

#2

Postitus Postitas Kytt » 07 Okt 2013 15:51

 ! Sõnum kasutajalt: Kytt
Teemat on tõstetud.


Mine “Foorum, veeb & klubi”

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline