Liikmete autod & Üritused

Liikmete autod & Üritused

Ettepanekud ja probleemid
c
Critical
Foorumi kasutaja
Postitusi: 224
Liitunud: 11 Mär 2002 21:13

Liikmete autod & Üritused

Postitus Postitas Critical »

Nagu lubatud sai, on nüüd nendele kahele alateemale ligipääs ainult nendel isikutel kes on ladaklubi natuke sponsoreerinud. Tavakasutajatel kaob ka ära võimalus avatari kasutada! On kellelgi mingeid ideid mida spämmijatega peale hakata? Kas kohe karmilt ära bännida või piisab kui neile postitusse suure punase kirjaga juurde kirjutada mingi hoiatus?
m
Mel
Ladaklubi Liige
Postitusi: 1390
Liitunud: 15 Juun 2002 11:54
Asukoht: Tallinn
Autod: 3x fwd, 5x rwd

Postitus Postitas Mel »

Las algul olla hoiatus ja suunavad juhised ja kui edasi inimene ikka:sein siis bänn.
Kasutaja avatar
viaccess
Foorumi kasutaja
Postitusi: 1927
Liitunud: 19 Apr 2003 20:01
Asukoht: Valga
Autod: 2101, Izh Jupiter 5, Vis 23464
Kontakt:

Postitus Postitas viaccess »

Mingis foorumis nägin, et spämmijad said trahvipunkte, eraldi topicus need nimed olid kõigile nähtavad koos punktidega. Lõpuks kui oli 10p koos siis tehti bänni jäädavalt.
Näiteks mingi väikse reeglite rikkumise eest 1p (näitex uuele kasutajale) kui midagi raskemat siis 2 või 3 punkti. Arvan keegi ei tahaks sinna nimekirjasse sattuda.
Jupid Venemaalt!
s
Siim
Foorumi kasutaja
Postitusi: 179
Liitunud: 12 Mär 2002 09:54
Asukoht: Tartu
Autod: 1980 2101

Postitus Postitas Siim »

See oli küll liiga varajane ja rutakas otsus. Ma kujutan ette, et mõlema teema all on kõvasti postitusi - ja teemasid (nt oma auto kirjeldusi) - isikutelt, kes ei ole küll ühel või teisel põhjusel ladaklubi toetanud, kuid kes tahaks siiski ürituste koordineerimise/oma ja teiste autode kohta sõna võtta. Ja alvatari kasutusõiguse äravõtmine on sama niru mõte, kahjuks. See ladaklubi toetaja toimis motivaatorina piisavalt hästi ja piiranguteks pole mitte mingisuguseid põhjuseid. PS sai minumeelest ka ühes teises teemas sellistele järeldustele jõutud niiet, mis "nagu lubatud". Spämmmimine ja trahvipunktid on märksa parem mõte samas - kuid ka sellega ei maksa üle pingutada.

Üritused ja lugejate autod kõigile tagasi!
m
mp
Foorumi kasutaja
Postitusi: 12
Liitunud: 06 Jaan 2009 21:53
Asukoht: harjumaa
Autod: leiutis, mis jaeti lopetamata

Postitus Postitas mp »

sellisel kujul foorumi pidamine tähendab otseselt et asi on tasuline ju. ja kuidas ma saan teada mis klubis toimub, kui ma ei pääse ligi üritustele ? otsused, kas asja toetada või mitte teen ju selle järgi mida ma saan.
teiseks kuna jutt on olnud alati vabatahtlikust toetamisest siis ei tohiks ju tulla mittetoetajatele piiranguid vaid hoopis toetajatele mingid lisad. Ok nt. avatari võimalus jne.
m
M.I.R.
Foorumi kasutaja
Postitusi: 58
Liitunud: 10 Mai 2003 20:41
Asukoht: TALLINN
Autod: VW GOLF GL '94

Postitus Postitas M.I.R. »

Eeh... no see on kõik ju arusaadav ja ma ei oma praeguse süsteemi kohta mingeid pretensioone, sest see toetuse raha on ju nii väike, et selle maksmine on puhtalt tahtmise küsimus. Kui maksad, oled ka liige, kui ei, siis külaline- lihtne ja loogiline.
Aga ühest asjst ma ei saa aru:sein Ma olen maxnud selle maxu ja oman ka avatari kasutusõigust jne. Mix ma siis ei näe liikmete autosid ja yritusi:kuri:kuri:kuri
r
rs racing
Suletud kasutaja
Postitusi: 162
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas rs racing »

Mida siin vinguda, selle mõne krooni ikka leiab igaüks, kes tahab Ladaklubi liikmeks saada. Jäta üks pakk suitsu või üks pilku ostmata ja oledki klubis. Tegelikult tuleks kogu see üritus siin neile nolkidele ära keelata, kes mõttetut sitta siia postitavad. Kes jura ajab, selle konto kohe kustutada ja jutul lõpp. Tasuta lõunaid ei ole olemas, miks peaksid selle lehe tegijad seda omast taskust kinni taguma. Selline süsteem on väga hea, et iga jobu ei saa autosid näha. Näiteks Audiclub.ee-s on selle eelduseks, et üritusi ja autosid näeksid see, et profiilis su telefoninumber ja korralikud andmed on, samuti oma auto tutvustus. Siis saad ka teisi vaadata.
Seega mina olen poolt, et mõttetud vennad oma mõttetute postitustega ära keelataks ja Ladaklubi rohkem asjalikuks läheks. Ammu juba on ära tüüdanud need postitused stiilis: pane pilt, siis ostan, see ju täielik ront jne. Mõttetu. Rohkem peaks rõhuma autode tutvustusele, erinevatele üritustele, ajaloole, tehnilistele andmetele, kõikvõimalikule kasulikule infole, samuti mõni galerii ei teeks paha. ja miks mitte teha liikmete autode all kohustuslikuks ka üks pilt koos omanikuga, näeks nägupidi ära, kes siin liikmed on.

Vot sihuke arvamus :mad:
o
olaaf
Ladaklubi Auliige
Postitusi: 4924
Liitunud: 12 Juun 2002 09:16
Asukoht: nõmme
Autod: 2105 s1300, 1119

Postitus Postitas olaaf »

Nõustun pea täielikult RS-i arvamusega.. ainult kohe pole vaja bänni küll panna, muidu läheb asi ikka väga segaseks..

Trahvipunktide idee on väga hea, ja selle peaks kasutusele võtma, kuid see eeldab LADAKLUBI PORTAALI olemasolu!!! ja portaali pole, kuna üks inimene (Critical) pole kohustatud sellega jamama..
portaali eelduseks oleks see, et mingi õhtu saaks mingid lada klubi liikmed kokku ja arutaks seda kodulehe asja kohe põhjalikult.. võttes appi paberid jm abivahendid..
sellisel juhul saaks võibolla ka ladaklubi omale kodulehe..
:rolleyes


-----------------------
Ladaklubi portaali igatsev Olaaf
Männiku laiali Garage
"90 percent of carb problems are ignition related.."
z
zar
Foorumi kasutaja
Postitusi: 84
Liitunud: 18 Aug 2003 13:42
Asukoht: võru
Autod: fordiine
Kontakt:

Postitus Postitas zar »

Ma olen kah sellise "musta nimekirja" poolt
Korraga bännida ei ole vast mõtet, muidugi juhul kui keegi just väga roppusi kirjutab...
kui huvi on, siis miks ka mitte!?
c
Critical
Foorumi kasutaja
Postitusi: 224
Liitunud: 11 Mär 2002 21:13

Postitus Postitas Critical »

M.I.R kas sa ikka veel ei näe neid alateemasid? See võib olla seotud sinu nimega, ligipääsetavate isikute nimekiri näeb välja selline-> Mess,Olaaf,Motamees,Overspeed,Suur-M,Zigullivend,Valdz,Rahu,Boxer,Wax,Taavi,Aadu,enely111,Ardi Soovik,reo,jeejee,Viaccess,zero,Acid,Ziil,Zar,M.I.R,PVR,Jaakpoiss,Rocky,Marcuz,john,Wolkowitz,robi,Mel,Valdz,silver7,hellzix,Warik,trv,effekt,Kirves,2107,Kert,effekt,E.R.I.K,Timtahl,Ted,RedFox,Siim,Tuhajuhe,MUST KYTT,TantsivPilv,VFTS,Cozmonaut,Miq,Vilimo,RS Racing,pesl,Ron,Ciccero,Skahar,765AIX,Agur,kris1189,Marks,Kivimees,muf,prijuhin,zajets,papi,Vazza,taxpayer,Critical,Mauks,serbin,Priit467,reljo86,Lada6

Kõik nimed on eraldatud komadega, aga sinu nimes on punktid sees ehk võib olla see põhjuseks. Anna privaatsõnumiga teada kui ikka ei toimi, mõtlen midagi välja.

Muusse teemasse ei jõudnud eriti süveneda eks hiljem uurin, reede ju vaja välja sääred teha :)
Kasutaja avatar
motamees
Ladaklubi Auliige
Postitusi: 2860
Liitunud: 22 Juul 2003 23:43
Asukoht: Saar
Autod: MetsaNiva

Postitus Postitas motamees »

Mis siin pärast kaklust enam rusikatega vehkida.
Sellest oli ju pikalt arutlus teises teemas. Seal olid enamuses nende asjade poolt. Nüüd on nii ja ei ole enam vaja kaagutada.
Ka maksu koha pealt oli seal kõik selgelt kirjas. Kes ei viitsi lugeda --oma viga. Keegi ei pea SUNDKORRAS maksma. Aga keegi pole ka õelnud et "Liikmete autod" foorumit PEAB nägema. See ei ole ka mingi vabandus et keegi on seda harjunud vaatama. Palju asju ilmas muutub.

Bänni poole pealt nõustuks Viacessiga kui see ei paneks lisakohustusi teistele peale.
Miinuspunktid võiksid ka mingi aja kohta aeguda. Näiteks kolme kuu kohta üks. Aga ainult siis kui vahepeal pole juurde tulnd.
C
m
Mel
Ladaklubi Liige
Postitusi: 1390
Liitunud: 15 Juun 2002 11:54
Asukoht: Tallinn
Autod: 3x fwd, 5x rwd

Postitus Postitas Mel »

Üks ettepanek: kodusest arvutist sisenedes ei peagi ma sisse logima, sest arvuti "teab" kohe, kes ma olen. Aga tööl pean sisse logima. Täna esimest korda minnes pani väga imestama, et foorum väike ja alles hiljem märkasin, et Üritused JA Liikmete autod puudu. Samas see kiri, mis teavitab miks ja kuidas neid näeb on väga silmatorkamatu. Minu arvates seega väga suure tõenäosusega inimene, kes satub esimest korda lehele ei märkagi, et ta kõike ei näe. Võiks teha nii, et foorumi üldplaanis oleks alles teemad Üritused ja Liikmete autod. Inimene, aga kes klikkab nendele ja pole regand ja maksnud, talle avaneb kiri, mis teavitab, kuidas saab näha neid teemasid. Oleme ikkagi huvitatud, et tuleks uusi liikmeid ka juurde.
Võib olla on inimesel ülikorralik Lada, mida ta ei taha remontida või müüa, siis näeb ta ikkagi, et võib klubi rõõmudest osa saada;)
c
Critical
Foorumi kasutaja
Postitusi: 224
Liitunud: 11 Mär 2002 21:13

Postitus Postitas Critical »

Uurin asja idee on täiesti teostatav audiclubis on ka nii tehtud. Peab nende käest uurima kuidas see tehtud on.
r
reo
Suletud kasutaja
Postitusi: 2
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas reo »

iga kultuuurse teo eest +5 punkti ja iga ebakultuurse teo eest -5 punkti ;)
Kasutaja avatar
PuZuP
Ladaklubi Liige
Postitusi: 1734
Liitunud: 08 Aug 2002 23:52
Asukoht: Tallinn, Nõmme
Autod: 2106 '79
Kontakt:

Postitus Postitas PuZuP »

Esialgne postitaja reo
iga kultuuurse teo eest +5 punkti ja iga ebakultuurse teo eest -5 punkti ;)

No ja mida nende punktidega siis peale hakata?...Teeme kõik kultuurseid tegusid ja korjame punkte, ning siis räuskame ja vingume üksteise kallal kuni punktid lubavad või?
...parem kaotada üks minut oma elust, kui kaotada oma elu ühe minutiga...Pilt
j
john
Foorumi kasutaja
Postitusi: 28
Liitunud: 21 Jaan 2009 19:37
Asukoht: Tallinn
Autod: Subaru - Elcamino - Nissan

Postitus Postitas john »

okei mõte on päris hea aga yks muster näide on audiklubi kus viibin... lihtsalt paljusi asju keegi teine ei näe kui on oma auto ylesse pannud või siis klubi usalduse saanud. Minu arust on see mõttetu sest kui tuleb uus inimene/tulevane liige ja tahab infot saada siis on osa infi tema jaoks salastatud... see asi tuleb kuidagi lõbi mõelda, aga muidu pooldan.
Autoremont - Varuosad - Rehvitööd - Summuti keevitus
Kasutaja avatar
Landy
Foorumi kasutaja
Postitusi: 1053
Liitunud: 03 Mär 2003 22:56
Asukoht: Tallinn
Autod: Oli kunagi Niva 2121
Kontakt:

Postitus Postitas Landy »

Kui lähtuda praegu välja kuulutatud iseoloogiast, et Klubi liikmeks on maksnud liikmed ja ainult nemad näevad teemat "liikmete autod", siis teen ettepaneku mitteliikmete autod sealt maha korjata, sest:
*mitte liige ei saa seda ju enam ise teha
*mitte liige ei saa ka sinna postitada teadet, et antud teema on suletud
*mitte liige ei saa kirjutada vastu ühetegi sõnumit ega kommnetaari või vastata ühelegi esitatud küsimussele, mis tema autot puudutab.
Milleks jätta selliseid "elavaid surnuid" sinna rippima?

Landy - amtelik mitte liige, kuniks Lada Klubi juriidilise vormi omandab.
Uuri ka Land Roveri klubi tegemisi!
Kristjan (+372)5010599
-----------------------------------------------------------
Oli kord Niva - http://www.landy.ee/niva/
Kasutaja avatar
Kytt
Ladaklubi Juhatus
Postitusi: 2074
Liitunud: 29 Okt 2002 11:32
Asukoht: Tallinn
Autod: 2x2102,21013 & Toyota

Postitus Postitas Kytt »

minagi ei poolda seda et mitteliikmed ei saa autosid vaadata jne - mulje klubist võib esmakordselt siia lehele sattunule ypris närune jääda. Aga pakun välja sellise variandi(kui see muidugi võimalik on)et ta saab kyll kõike näha aga postitusi teha ei saa, niiet kui tahab miskit osta/myya, kommenteeida või ise oma auto üles panna peab ta maksma selle naeruväärselt väikse rahasumma ja oplaa! ongi olemas uus klubiliige
ps.need +ja - punktide saamine võib tekitada väga suurt segadust.seda juhul kui ei ole selgelt ja üksipulgi lahti seletatud mida võib/ei või öelda/teha.Näit. seadus:"foorumis ei tohi ropendada".seljuhul peab lahti seletama mis on/ei ole ropendamine; kas sõnad krt või f*ck või p***s on ropendamine või ei jne. Seega loodan ma et see +ja- teema jääb rakendamata(me võime poole ladaklubi.ee mahust reeglite alla panna aga ikkagi oleks keegi kellele tundub et talle on -punkt(e) pandud ebaausalt&seadustest kinni pidamata)
k
kassu
Suletud kasutaja
Postitusi: 33
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas kassu »

Tehke juurde rubriik "lugejate autod" , kuhu saavad ülejäänud kirjutada.
Kasutaja avatar
Landy
Foorumi kasutaja
Postitusi: 1053
Liitunud: 03 Mär 2003 22:56
Asukoht: Tallinn
Autod: Oli kunagi Niva 2121
Kontakt:

Postitus Postitas Landy »

Muide, Galeriide külastamine tuleks ka tasuliskes teha! :bounci
Muidu käivad siin igasugused ja vaatvad tasuta Lada meeste pilte. Sellega saaks ju julmalt pappi kokku jada!

Landy - amtelik mitte liige, kuniks Lada Klubi juriidilise vormi omandab.
Uuri ka Land Roveri klubi tegemisi!
Kristjan (+372)5010599
-----------------------------------------------------------
Oli kord Niva - http://www.landy.ee/niva/
Vasta