Foorum peab taas kolima!!!

Foorum peab taas kolima!!!

Ettepanekud ja probleemid
m
mess
Ladaklubi Liige
Postitusi: 847
Liitunud: 22 Apr 2002 11:45
Asukoht: Tartu
Autod: '95 Audi A6
Kontakt:

Foorum peab taas kolima!!!

Postitus Postitas mess »

Järjekordse ebameeldiva üllatusena saime teada, et firma kelle kattevarjus me oma foorumit serveris hoiame, tahab serverit vahetada.
Kuna see firma ISE ei tea, et meie tema kaasavara oleme, siis ei tule temaga kaasa kolimisest midagi välja, seega on vältimatu, et kaob aadress fast.serve.ee ja ühes selles kõik sellega seotud lingid siin foorumis ja mujal.

Välja on pakkuda kaks alternatiivi:

1. Saaksime samas serveris pugeda mõne teise firma naha vahele. Kuna serverit ei vahetata, siis õnneks andmebaase vahetama ei pea, piisab failide ümber tõstmisest, aga aadress muutub sellegipoolest. (www.ladaklubi.ee jääb alles, aga see ju reaalselt ei toimi, ainult suunab praegu ja jääks ka sel puhul suunama.)

2. Alternatiiv on rentida samas serveris päris oma ruum ja panna sinna oma asjad püsti. Aadressiks jääks siis pidevalt ja kogu aeg www.ladaklubi.ee ja igasugused fast.served jms kaoksid igaveseks. Mõistagi lähevad ka sel juhul foorumisisesed viitamised, fast.serve aadressile kaduma, aga vähemalt oleme kaitstud edaspidiste samalaadsete muudatuste eest.

See võimalus maksab 100 EEK kuus, kui mul õnnestub, siis annab ehk madalamalegi kaubelda.

Viimase alternatiivi juures on ainult üks häda, SEE MAKSAB RAHA ja kulla klubiliikmed meil on foorumis 600!!!!!!!! kasutajat.
see teeb iga liikme kohta 2 EEK aastas!!!!!!! et klubi foorum saaks normaalselt ja häireteta töötada. Mõni peab seda kindlasti ÄÄRETULT kalliks :flaming:sein:kuri aga ehk oleks see investeering siiski lõppude lõpuks otstarbekas teha!!! Sest ei mina, ega ilmselt ka keegi teine klubiliikmetest ei taha seda kõike OMAST TASKUST üksinda kinni maksta.
Kas kerenumbri ümber saab auto ehitada?
k
krysto
Foorumi kasutaja
Postitusi: 76
Liitunud: 12 Mär 2003 09:01
Asukoht: Kusagil
Autod: Sebring 2.7

Postitus Postitas krysto »

kui see server ära kolib siis ajutiselt võin ma ladaklubile anda osa oma interneti ruumist mis toetab php-d ja mysqli ja võibolla kui ma saan teise arvuti siis võin pühendada enamus kettaruumist ladaklubile.:D
v
Valdz
Aasta Projekt
Postitusi: 612
Liitunud: 04 Mai 2002 17:33
Asukoht: Jüri
Autod: 1971 BA3-2101
Kontakt:

Postitus Postitas Valdz »

Ma arvan et see kolimine võiks lõppeda:( ja mina isiklikult olen nõus maksma ka 10.-/kuus mis on väike raha, aga meid on AINULT 10tk vaja et saaksime oma serveri ruumi ja asi oleks korras. :cool:


PS: Võtame näiteks ühe ajakirja mille loed läbi 1-2 päevaga ja maksad selle eest 15-30eeq kuus! Foorumit loeme ju iga päev!!

Võtame teise varandi. Mõtleme välja kuhu/millal/kellele ja kui palju maksab. Andke konto nr ja ma võin esimese kuu raha (100eeq) üle kanda.

Saame kell 19.00 täna (22.sept) chatis kokku ja arutame seda asja.
k
krysto
Foorumi kasutaja
Postitusi: 76
Liitunud: 12 Mär 2003 09:01
Asukoht: Kusagil
Autod: Sebring 2.7

Postitus Postitas krysto »

Valdz selles on sul kah õigus aga kui meid on klubis 600 tk nagu keegi märkis siis on see rahavahe nagu väga väike nii et mina nõustun Valdziga et telldia domeen koos kettaruumiga!:)
k
krysto
Foorumi kasutaja
Postitusi: 76
Liitunud: 12 Mär 2003 09:01
Asukoht: Kusagil
Autod: Sebring 2.7

Postitus Postitas krysto »

nunii tegin siis teistele klubiliikmetele valmis cgi kellel ei avane java cgi asub adressil http://explor.rulex.net
o
olaaf
Ladaklubi Auliige
Postitusi: 4924
Liitunud: 12 Juun 2002 09:16
Asukoht: nõmme
Autod: 2105 s1300, 1119

Postitus Postitas olaaf »

mina olen ka nõus 10-20 krooni kuus ilma mingi kõhkluseta välja käima, et foorumiga kolimised lõpetada :)

pealegi pole klubiliikmete poolt viisakas nõuda Mess'ilt, et ta ise serveriruumi probleemid lahendaks..

see on meie kõigi mure, seega tuleb ka vastavalt käituda!
Männiku laiali Garage
"90 percent of carb problems are ignition related.."
Kasutaja avatar
viaccess
Foorumi kasutaja
Postitusi: 1927
Liitunud: 19 Apr 2003 20:01
Asukoht: Valga
Autod: 2101, Izh Jupiter 5, Vis 23464
Kontakt:

Postitus Postitas viaccess »

Hiljuti Vectraclubi ka kolis ära. Siit saab vaadata kuidas nad seda tegid ===> http://www.kemotex.ee/vectraclub/foorum ... php?tid=27

Aga rahas probleemi ei ole, saab ikka kui vaja on :cool:
Jupid Venemaalt!
z
zar
Foorumi kasutaja
Postitusi: 84
Liitunud: 18 Aug 2003 13:42
Asukoht: võru
Autod: fordiine
Kontakt:

Postitus Postitas zar »

ma oleks nõus selle variandiga et kokkutulekul igaüks annab mingi summa :D
kui huvi on, siis miks ka mitte!?
z
zigullivend
Suletud kasutaja
Postitusi: 20
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas zigullivend »

www.net.ee on ju ka päris hea asi
c
Critical
Foorumi kasutaja
Postitusi: 224
Liitunud: 11 Mär 2002 21:13

Postitus Postitas Critical »

Mina paneks ka kohe 100eeku et rentida lõpks oma virtuaalserver. Pakun välja et ajada kohe aasta raha kokku, siis ei ole igakuu vaja kopikaid taga ajada. Tegin foorumi failidest ja andmebaasist backupi ära niiet midagi kaotsi ei lähe.
m
marks
Foorumi kasutaja
Postitusi: 356
Liitunud: 15 Mär 2003 19:41
Asukoht: Kohila
Autod: Audi, BMW, Moškvitch

Postitus Postitas marks »

Aga palju selle ruumi väljaostmine maksaks? Rent läheb kokku ju kallimaks
c
Critical
Foorumi kasutaja
Postitusi: 224
Liitunud: 11 Mär 2002 21:13

Postitus Postitas Critical »

Esialgne postitaja marks
Aga palju selle ruumi väljaostmine maksaks? Rent läheb kokku ju kallimaks
Välja ostmine? Siukest asja polegi nagu, Igal juhul tuleb maksta. Isegi kui oma server kuhugi püsti panna siis serveri majutus maksab ka midagi. Niiet virtuaalserveri rent on ideaalne. Mõtleks nüüd selle kiirelt valma kuidas raha kokku saada.
k
krysto
Foorumi kasutaja
Postitusi: 76
Liitunud: 12 Mär 2003 09:01
Asukoht: Kusagil
Autod: Sebring 2.7

Postitus Postitas krysto »

Mess millal meid välja visatakse siis??
z
zikz
Foorumi kasutaja
Postitusi: 346
Liitunud: 08 Veebr 2003 22:12
Asukoht: Tallinn
Autod: citroen,fiat,renault

Postitus Postitas zikz »

kui te mingit head süsteemi kudas raha kokku saab ei leia, sest see pole ka normaalne et osad maxavad ja teised mitte, ja kõikidele see 2 eeki aastas on ka vähe kahtlane, te võix miski arve numbri siia foorumisse üles panna ja igaüks kannab sinna nii palju raha üle kui ta tahab/võimalik on, vähemalt mina küll panex oma väixe panuse sinna ja loodan et ka teised inimesed mõtlevad niimoodi, siis ju saax rohkem raha kokku, muidugi ega see ettepanek ple ka õiglane kõikide suhtes, aga võibolla tõuseb sealt siiski mingit tulu
j
jeejee
Foorumi kasutaja
Postitusi: 371
Liitunud: 14 Jaan 2003 21:06
Asukoht: Tallinn
Autod: 21051

Postitus Postitas jeejee »

mina oleks nõus ka maksma, öelge, ainult kuhu. :cool:
z
zigullivend
Suletud kasutaja
Postitusi: 20
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas zigullivend »

ja siis võiks listi üles panna, kes on maksnud :bouncing
e
effekt
Foorumi kasutaja
Postitusi: 225
Liitunud: 26 Aug 2003 12:39
Asukoht: kristiine
Autod: 523i sedaan
Kontakt:

Postitus Postitas effekt »

öelge koht kuhu maksta ja olen kahe käega nõus seda tegema. arvasin, et summa on suurem, aga :yllatunud . loodan ka kokkutulekule tulla. ehak saan selleks ajaks omal ka lada valmis. andke infot. tahan maksta:cool:
jahil
p
Priidic
Ladaklubi Liige
Postitusi: 614
Liitunud: 14 Mär 2002 00:25
Asukoht: Tallinn
Autod: Samara Baltic

Postitus Postitas Priidic »

variant 2. päris mõeldav ju.

igaüks kannab mingi 10.- x arvele, (näitex messile) ja asi ants

tõelised ladasõbrad ju www.ladaklubi.ee-d käest ikka ei anna!:D
9x mõtle, 1x postita!!! :cool:
z
zikz
Foorumi kasutaja
Postitusi: 346
Liitunud: 08 Veebr 2003 22:12
Asukoht: Tallinn
Autod: citroen,fiat,renault

Postitus Postitas zikz »

see et nimekiri nimekirjaks kes maxnud on, aga scorpioklubis on asi ästi korraldatud et ses suhtes et nime all on kui on maxnud siis on et klubiliige, teistel on mingi kasutja või muud säärast, et tesied vist saavad ka kõike asju teha aga eks igalühel meeldix et nad on ikka nn ametlikud klubiliikmed, see võib inimesi keelitada maxma
lihtsalt üx mõtte välgatus
p
pazz
Suletud kasutaja
Postitusi: 57
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas pazz »

Zikz-i idee on jummalast hea:)
Suletud