kasutajate profiilid

kasutajate profiilid

Ettepanekud ja probleemid
Vasta
Kasutaja avatar
Kytt
Ladaklubi Juhatus
Postitusi: 2075
Liitunud: 29 Okt 2002 11:32
Asukoht: Tallinn
Autod: 2x2102,21013 & Toyota

kasutajate profiilid

Postitus Postitas Kytt »

ma viimased veeran tundi lõbustanud end erinevate LK liikmete/kasutajate profiilide lugemisega

lahter, kuhu vanaste tuli kirjutada "elulugu"(vist oli see sõna seal kasutuses), peab nyyd kirjutama "miks tahad liituda".
viga poleks muidu midagi, aga uudne lahter on automaatselt asendatud ka varasemate registreerijate profiilidesse. neid profiile lugedes on kohati naljakas, kohati absurdne ja kohati totaalselt segadusseajav aga kindlasti mitte igav
iagathes lõbusalt veedetud veerandtund ;)


ühesõnaga, kõik kes te olete registreerinud end foorumisse varem kui 2007 lõpus või 2008 alguses, vaadake oma profiil üle :D

tervitustega,
Kytt

[Muudetud: 19-1-2008 MUST KYTT]
Kasutaja avatar
corrado
Foorumi kasutaja
Postitusi: 805
Liitunud: 27 Veebr 2006 08:28

Postitus Postitas corrado »

aga ma ei saa aru milleks see lahter vajalik?
sessuhtes et miks tahad liituda,kui ma ei taha liituda aga ikka kirjutan sinna midagi siis see ju ei tähenda midagi, pmtslt selgitage mulle milleks see lahter vajalik:P
a
ando
Ladaklubi Liige
Postitusi: 1166
Liitunud: 07 Dets 2005 22:12
Asukoht: Tartu
Autod: 2101, 2102, 2108, Niva; Skif

Postitus Postitas ando »

Lahter on liitujate jaoks aga see lahter on ka juba liitunutel märgitud. Registreerunute kontod vaadatakse üle.
Jõud taga, peab minema.
o
olaaf
Ladaklubi Auliige
Postitusi: 4924
Liitunud: 12 Juun 2002 09:16
Asukoht: nõmme
Autod: 2105 s1300, 1119

Postitus Postitas olaaf »

asi sai tehtud selle jaoks,et kui uus liituja sinna ikka mitte midagi ei kirjuta või paneb bla bla mis iganes siis seda kasutajat ei võetagi vastu foorumisse vaid kustutatakse ära.
enamus nn laiske liitujaid on sünniaastaga peale 1994 praegune liitumisrekord on vist 1999 :rolleyes
Männiku laiali Garage
"90 percent of carb problems are ignition related.."
Vasta