Kandideeriksin moderaatoriks

Kandideeriksin moderaatoriks

Ettepanekud ja probleemid
Vasta
Kasutaja avatar
Suska
Foorumi kasutaja
Postitusi: 340
Liitunud: 25 Juul 2006 10:59
Asukoht: Eesti
Autod: 2103

Kandideeriksin moderaatoriks

Postitus Postitas Suska »

Tere,

Ma sooviksin pakkuda ennast Ladaklubi foorumisse moderaatoriks. On inimesi kes tegelevad sellega täies tuhinas, kuid vahel tundub nagu jääks kätest puudu. Ma aitaksin panna piltide suuruseid paika, lisaksin postitustesse inimeste pilte kes sellega ei saa hakkama jne.

Lugesin ka seda, et Ladaklubi fotogalerii ei taha eriti uueneda inimeste aja nappuse tõttu. Pakuksin ka ennast sellega appi, inimesed saadaksid oma pildid mulle, kes ei oska seda aitan ja mina sorteeriksin ja lisaksin. (Sealhulgas paneksin ka suurused paika)

Foorumis käin tavaliselt päevas 1-5 korda, regulaarselt. Arvutitega saan hästi läbi ja olen hästi dreseeritav. :spin

Vastukaja oodates,
Suska

[Muudetud: 1-5-2007 Suska]
m
moosmoosik
Foorumi kasutaja
Postitusi: 636
Liitunud: 25 Okt 2003 16:00
Asukoht: Tallinn/Mustamäe
Autod: ei ainsatki ladat enam !

Postitus Postitas moosmoosik »

vb alustad sellest et näitad oma lojaalsust üles klubi vastu astudes klubi (noor)liikmeks ?!
arvan et siis ei tohiks ka ülejäänud asjad väga kaugeks jääda.
Kasutaja avatar
Suska
Foorumi kasutaja
Postitusi: 340
Liitunud: 25 Juul 2006 10:59
Asukoht: Eesti
Autod: 2103

Postitus Postitas Suska »

Nii need mõtted on, kuid kuna ise veel nii noor ja ise autoga aktiivselt kohal käija ei saa siis pole sellist sammu veel ette võtnud. Saaks küll ennast kellegi teise auto peale vahel sokutada, kuid pole kindel, et ladaklubiga liituda saaks, mis siin salatada 400kr pole niisama- saaks nii mõne viguri osta. Samas see pole palju kui olla aktiivne, klubi peab üleval püsima. See ei välista seda et ma kohale ei tuleks kui saab siis tulen. :)
Kuid kuna väga tore on iga päev vaadata foorumis ringi pakuksin lihtsalt oma abi selle säilimisel. :)

[Muudetud: 1-5-2007 Suska]
v
Valdz
Aasta Projekt
Postitusi: 612
Liitunud: 04 Mai 2002 17:33
Asukoht: Jüri
Autod: 1971 BA3-2101
Kontakt:

Postitus Postitas Valdz »

Tere Suska.

Mul on hea meel et pakud oma abi. Kuna moderaatori amet seisneb mitte ainult piltide väiksemaks tegemisel ja mõne pealkirja muutmisel, peame olema kindlad et sellega hästi ja mõistlikult hakkama saadakse.

Ma positiivse näitena tooksin Ando, kes on meil hetkel ainuke noorliige. Ta mitte ainult ei käi üritustel vaid on neid ka korraldanud ja aidanud korraldada. Ma ei ütle et sa pead olema liige, aga tule üritustele, anna teemasse teada et sooviksid kellegi auto peale. Liikmed saavad sinuga ja sina teistega tuttavaks. Siis juhatus otsustab sinu moderaatori õiguste üle.


Lugupidamisega,
Valdz

[Muudetud: 1/5/2007 Valdz]
Kasutaja avatar
Suska
Foorumi kasutaja
Postitusi: 340
Liitunud: 25 Juul 2006 10:59
Asukoht: Eesti
Autod: 2103

Postitus Postitas Suska »

Kokkutulekule oleks tahtnud ka varem tulla, kuid tahtsin veel veidi uudistada. Kui keegi mu plaane või ma ise ära ei riku siis SummerCampil näeme. :)
Kasutaja avatar
viaccess
Foorumi kasutaja
Postitusi: 1927
Liitunud: 19 Apr 2003 20:01
Asukoht: Valga
Autod: 2101, Izh Jupiter 5, Vis 23464
Kontakt:

Postitus Postitas viaccess »

Tavaliselt tahetakse abi saada meie foorumist ja väga tore et keegi oskab ka abi pakkuda!!! Foorumi moderaatori kohta Hr.Valdz juba seletas ilusti kuda need asjad käivad, aga galerii on küll hetkel mahajäetud. Võta ühendus Zajetziga, ta meil galerii adminn, arvan et tal kindlasti abi vaja...
Jupid Venemaalt!
Kasutaja avatar
Suska
Foorumi kasutaja
Postitusi: 340
Liitunud: 25 Juul 2006 10:59
Asukoht: Eesti
Autod: 2103

Postitus Postitas Suska »

Algus on sisse tehtud, lisasin näiteks Fotogaleriile Äpu Racing 24. veebruar "Kaismaa" albumi. Soovitage millega järgmisena tegeleda, sellega ma testisin ja kellegile kindlasti meeldib ka. :)
m
moosmoosik
Foorumi kasutaja
Postitusi: 636
Liitunud: 25 Okt 2003 16:00
Asukoht: Tallinn/Mustamäe
Autod: ei ainsatki ladat enam !

Postitus Postitas moosmoosik »

puudu on WC 2007 pildid,vaata teema üle seal on neid küll.
Kasutaja avatar
Suska
Foorumi kasutaja
Postitusi: 340
Liitunud: 25 Juul 2006 10:59
Asukoht: Eesti
Autod: 2103

Postitus Postitas Suska »

Algselt postitas: moosmoosik
puudu on WC 2007 pildid,vaata teema üle seal on neid küll.
Lisasin wintercampi albumi, oleks saanud veel pilte, kuid need olid flash lehel ja sealt neid välja ei võlu. Ei hakanud jamama ka, äkki on autori käpp peal.
Kellel on veel, ütelge mulle. :)

Viimased 5 albumit on lisatud, otsin ka ise mis tähtsaid albumeid juurde panna. Arvan, et iga kokku saamist ei ole mõtet ülesse panna kui väga vähe pilte või inimesi.

[Muudetud: 6-5-2007 Suska]
Vasta