Kas kuulutus peaks sisaldama ka hinda

Kas kuulutus peaks sisaldama ka hinda

Ettepanekud ja probleemid
Vasta
m
Mahno
Foorumi kasutaja

Kas kuulutus peaks sisaldama ka hinda

Postitus Postitas Mahno »

Minu meelest on viimasel ajal tekkinud hulk kuulutusi stiilis paku hinda või hind kokkuleppel (nagu oleks mõni secondhandi auto kunagi mõne muu hinnaga müüdud - pole kokkulepet, pole ka tehingut).

Teen ettepaneku, et hinnanumber oleks kuulutuse kohustuslik osa. Kui mitte krooni pealt, siis vähemalt suurusjärk. Kuidas teised suhtuvad sellesse ettepanekusse?
e
euro666
Suletud kasutaja
Postitusi: 36
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas euro666 »

mõte täitsa õige!!!
a
allah
Foorumi kasutaja
Postitusi: 282
Liitunud: 23 Okt 2003 18:48
Asukoht: Tallinn
Autod: 02, 013, 083

Postitus Postitas allah »

Poolt!
m
mauer
Foorumi kasutaja
Postitusi: 139
Liitunud: 25 Nov 2004 17:31
Asukoht: Tartu-Laeva
Autod: Lada Niva 1,7i ; BMW 525tds; Wolksvagen passat 1,9 tdi

Postitus Postitas mauer »

Samuti poolt
g
grimes
Foorumi kasutaja
Postitusi: 910
Liitunud: 14 Jaan 2005 15:15
Asukoht: Tallinn
Autod: Lada 2105 83a. Ford scorpio 4x4 2.8
Kontakt:

Postitus Postitas grimes »

Kah poolt !
v
veiko
Suletud kasutaja
Postitusi: 150
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas veiko »

Võiks ju sisaldada küll kui müüjal hinnast enam-vähem selge pilt silme ees on, enamasti see vist nii ka on. Algul võibolla hinda ei taheta öelda, öeldakse, et paku midagi. Lihtsalt näide: pakud siis näiteks 2000 kr, siis öeldakse, et alla 4000 kindlasti ei anna. No krt, miks ta seda siis juba kuulutuses ei võinud mainida?:flaming Kuulutus võiks ikka sisaldada nii palju infot kui võimalik.
Mõnikord võibolla tõesti müüjal polegi ettekujutust, palju ta auto eest saada võiks. Sel juhul võiks ta lasta enne müüki panemist mingis alafoorumis/teemas oma auto piltide/seletuste põhjal umbkaudselt "ära hinnata".
r
Ransom
Foorumi kasutaja
Postitusi: 62
Liitunud: 21 Veebr 2005 14:24
Asukoht: Kose
Autod: Lada 21061 , 2101

Postitus Postitas Ransom »

olen kaa nõus, et müügi kuulutustes peaks objekti hind olema. kui ise hinda ei tea, siis lase jah "ära hinnata"
Vaz 21061
Kasutaja avatar
Kytt
Ladaklubi Juhatus
Postitusi: 2074
Liitunud: 29 Okt 2002 11:32
Asukoht: Tallinn
Autod: 2x2102,21013 & Toyota

Postitus Postitas Kytt »

See selline kahe otsaga asi ja oleneb suuresti sellest kas sa oled hetkel myyja või ostja rollis.
Mina kui ostja tahaks kindlasti hinda teada juba kuulutust lugedes, pole ju mõtet kulutada aega ja raha vaid selleks, et myyjaga hinnakompromissile jõuda või siis mitte jõuda.
Mina kui myyja, eriti veel siis kui mul myydava kauba väärtusest täpset ettekujutust ei ole, ei kipuks kyll hinda välja hõikama. Märksõnaks siin oleks rahaahnus, sest "järsku on keegi nõus mulle kauba eest rohkem maksma kui ma ise selle eest saada oleksin lootnud". Myyja võib kyll mõelda, et alla 4000 ta autot ei myy, aga seda ju kuulutusse panna ei saa, sest muidu pakub ka see potensiaalne ostja auto eest vaid 4000 kes tegelikult oleks olnud nõus auto ära ostma ka 6000 eest.
Vasta