Liikmete autod.

Liikmete autod.

Ettepanekud ja probleemid
v
Valdz
Aasta Projekt
Postitusi: 612
Liitunud: 04 Mai 2002 17:33
Asukoht: Jüri
Autod: 1971 BA3-2101
Kontakt:

Postitus Postitas Valdz »

Algselt postitas: GTA
No krt... ma olen 3 aastat foorumit lugenud, koguaeg end nende teemadega kursis hoidnud, ja huvitav oli lugeda...
Just OLI!

Tahaks edasigi, aga pragune variant on tundub pisut ülekohtune ja mitte ainult minu suhtes vaid ka teiste pikemate olijate puhul, kes kunagi selle eest maksid et sinna foorumisse oma auto panna ja kes tõenäoliselt kuidagi ei ohustaks teiste vara ja enesehinnangut kui saaksid neid teemasid lugeda ja seal oma arvamusi jagada.

Tehke siis kasvõi edaspidi teatud tasu eest võimalus liikmete autode teemat lugeda. Oleks kasvõi sellega nõus:rolleyes

[Muudetud: 5.1.07 GTA]

See raha mis kunagi maksti on kõik läinud foorumi ülevalhoidmisele - sellest rahast ei ole järgi midagi (kui siis natuke serveriruumi ettemaksuks).

Asi oli lihtsalt käest ära läinud - ligi said ka mõned inimesed kes ei olnud seda paarkümmend krooni maksnud. Me proovime teha foorumi korda ja samuti on suuremad plaanid kodulehega.

Hetkel olen suht kindel et enamustel Eesti Ladaklubi liikmetel pole selle vastu midagi et kõik sinna ligi pääseksid. AGA ootame ära 12. jaanuari ja siis vaatame edasi.

[Muudetud: 5/1/2007 Valdz]
k
krysto
Foorumi kasutaja
Postitusi: 76
Liitunud: 12 Mär 2003 09:01
Asukoht: Kusagil
Autod: Sebring 2.7

Postitus Postitas krysto »

Algselt postitas: karel
Liikmete autode nägemisega võiks nii teha, et teema muutuks ligipääsetavaks siis, kui teatud arv postitusi on täis, nii 50, 100..., loomulikult normaalseid, mitte mingeid põllurallikaga plõksimisi. Kui teema täiesti avatuks teha, siis pannakse see ilmselt uuesti kinni, sest nagunii hakkavad mingid algajad rullnokad kellelegi pinda käima.:sein
postitusega on see et enamik inimesi kes regab end siia on alaealised,või kellel on mingid rondid ja kes ei jaga autodest mitte midagi ja hakkavad tulema postitused ala lahe auto, vinge pill,tuuni ära,pane 3.0 turbo vahele jne jne igastahes jutu point oli see et vanasti oli avatari kasutamisega sama lugu et oli vist kui 50 posti oli täis siis sai avatari kasutada.Siis võis päevas näha lingi alt "Tänased postitused" 2 lehekülge sellist teksti et vinge pill jne jne.
Teiseks katsuge ka arusaada et te ei ole foorumis üksinda ja kui sellised postitused hakkavad tulema siis see muudab ka moderaatorite ja administraatori päevakava ja närvikava tihedamaks.Igastahes võiks selle teema siin lukku panna ja siis 12 jaanuaril avaldada asja tulemus,muidu siin kukutakse vinguma et oi kui kahju ja bla bla bla.Nagu vanasõna ütleb siis kellel janu sel jalad.


[Muudetud: 5-1-2007 krysto]
c
CozmonauT
Foorumi kasutaja
Postitusi: 644
Liitunud: 20 Okt 2003 21:14
Asukoht: Saku/Haapsalu
Autod: BMW V8, Pontiac V8
Kontakt:

Postitus Postitas CozmonauT »

tulgu kohale ühele üritusele, siis saab liikmete autode alla on minu pakkumine.
Kasutaja avatar
Suska
Foorumi kasutaja
Postitusi: 340
Liitunud: 25 Juul 2006 10:59
Asukoht: Eesti
Autod: 2103

Postitus Postitas Suska »

Aga ootame ära 12. jaanuari ja siis vaatame edasi.
Kuidas kurss on?
Kasutaja avatar
logman
Ladaklubi Liige
Postitusi: 3998
Liitunud: 29 Nov 2004 23:46
Asukoht: Mulgi ja Sakala vahel vibreerin
Autod: 1,3 "vasmjorka", 1,2 "kopeika", 1,4d vollwaagen
Kontakt:

Postitus Postitas logman »

Kurss selline ,et E. 15. jaan. läheb teema lahti.
Aga oot! Stopp!
Ei mingeid paari sõnalisi komme "meeldib - ei meeldi - kümme punkti - lahe lada - edu ehitamisel...." jne. Selleks on http://www.carrating.ee/
Siin on Ladaklubi foorum. Mida vähem plära ja läbu ,seda kasulikum kõigile ,muidu koristame teema taas ära. Pidage korda ja kutsuge ka läbupostitajad korrale. Selleks on alternatiivne kanal u2u. Oleme rääkinud.

Võtan selle õiguse ja kirjutan alla

/Ladaklubi liikmed.
w
wilson
Foorumi kasutaja
Postitusi: 534
Liitunud: 13 Mär 2004 19:45
Asukoht: haapsalu
Autod: 21053
Kontakt:

Postitus Postitas wilson »

kas siis peaks olema yhel Ilusal originaal ladal olema 2 lk kommentaare põhilise sisuga: Lahe auto,ilus,oleks mu ka selline või ma ei tea mida?
Kasutaja avatar
logman
Ladaklubi Liige
Postitusi: 3998
Liitunud: 29 Nov 2004 23:46
Asukoht: Mulgi ja Sakala vahel vibreerin
Autod: 1,3 "vasmjorka", 1,2 "kopeika", 1,4d vollwaagen
Kontakt:

Postitus Postitas logman »

Kas peab alati kommenteerima?
Andsin ju lingi ,kus punkte saab panna. Autosid seal nii et tapab.

Pudedaid künasid klubi liikmetel pole.
o
olaaf
Ladaklubi Auliige
Postitusi: 4924
Liitunud: 12 Juun 2002 09:16
Asukoht: nõmme
Autod: 2105 s1300, 1119

Postitus Postitas olaaf »

pmst igasugu asjatud ja sobimatud kommentaarid kustutatakse ilma hoiatusteta..
Männiku laiali Garage
"90 percent of carb problems are ignition related.."
Kasutaja avatar
Kytt
Ladaklubi Juhatus
Postitusi: 2075
Liitunud: 29 Okt 2002 11:32
Asukoht: Tallinn
Autod: 2x2102,21013 & Toyota

Postitus Postitas Kytt »

Algselt postitas: VAZ

Ei pea alati kommenteerima, aga on ju huvitav teada, mis keegi autost arvab.
ma miskipärast ei usu, et LK liikmed omi autosi teistele teevad, ikka endale. niiet ma ypriski kindel, et teiste arvamus autost selle omanikule korda ei lähe
k
krysto
Foorumi kasutaja
Postitusi: 76
Liitunud: 12 Mär 2003 09:01
Asukoht: Kusagil
Autod: Sebring 2.7

Postitus Postitas krysto »

Algselt postitas: VAZ
Ei pea alati kommenteerima, aga on ju huvitav teada, mis keegi autost arvab.
Su antud link huvi ei paku :spin
Klubi liikmed ei vaja foorumis ämbritega respecti,nemad saavad oma respectid üritustel.Nii et kui taha kõvatada ,et kõva lada ja wow siis tule üritusele ja kommenteeri seda siis kõva häälega.
t
Tormi
Foorumi kasutaja
Postitusi: 96
Liitunud: 29 Okt 2006 14:23
Asukoht: lõuna-osariik räpina
Autod: 2101 74

Postitus Postitas Tormi »

aga kas nii ei kõlba
need saavad vaadata kes on aktiivsed ja omavad paremat staatust
ja kes mitteliikmed need ei saa sinna teema alla postidada
saaks ainuld vaadata pilte ja teemasi...
Vasta