www.ladaklubi.ee kohta

www.ladaklubi.ee kohta

Ettepanekud ja probleemid
v
Valdz
Aasta Projekt
Postitusi: 612
Liitunud: 04 Mai 2002 17:33
Asukoht: Jüri
Autod: 1971 BA3-2101
Kontakt:

Postitus Postitas Valdz »

Kettaruumis pole probleem, probleem on ajas s.t, et teeme arvuti firma filiaali Tallinna ja selle nädala lõpuks saab alles rendilepingu tehtud. Nii et aega võib kuluda palju.

Server on igatahes juba olemas.
c
Critical
Foorumi kasutaja
Postitusi: 224
Liitunud: 11 Mär 2002 21:13

Postitus Postitas Critical »

Rääkisin ise ühe inimesega kes tegi meile kohe accounti oma serveris valmis olemas on nii PHP kui ka SQL-i tugi vaja on veel katsetada kuidas kiirus on, vähemalt minu ühendusega toimis server vägagi kiirelt. Homme annan täpsemalt teada kuidas server toimib praegu katsetan ise.
c
Critical
Foorumi kasutaja
Postitusi: 224
Liitunud: 11 Mär 2002 21:13

Postitus Postitas Critical »

Tegelt asuge kohe katsetama alguses oli chmodiga mingi kala aga nüüd peaks töötama kui on mingeid probleeme siis andke teada. Uue servu aadress on http://ladaklubi.dyn.ee Hiljem suunan ladaklubi.tk ka sinna.
s
Siim
Foorumi kasutaja
Postitusi: 179
Liitunud: 12 Mär 2002 09:54
Asukoht: Tartu
Autod: 1980 2101

Postitus Postitas Siim »

Eeeee .... kas nüüd on.ee lõpp siis ka tulekul vä mida? Mille poolest see dyn parem on kui zone ja mis popupist te üldse räägite (mul küll ühtegi ette ei tule)??? :) Critical, kas sa saaksid siis foorumi ka sinna dyn-i üle portida (?) (tore ju oleks - saaks mõned olulised muudatused teha ja puha).
c
Critical
Foorumi kasutaja
Postitusi: 224
Liitunud: 11 Mär 2002 21:13

Postitus Postitas Critical »

See server peaks kuuluma mingile eraisikule niiet sinna mingeid popupe küll tulema ei hakka. Server on parem sellepärast seal on olemas lisaks PHP-le ka SQL-i tugi ja cgi paistis kah olevat. Seda domeeni asja ma uurin võibolla on domeeni ka võimalik seal hostida, kui on siis annan teada. Foorumi annaks sinna üle transportida küll aga ma ei näe sellel mingit erilist mõtet.

[Edited on 6-5-2002 by Critical]
t
Taavi
Foorumi kasutaja
Postitusi: 67
Liitunud: 13 Mär 2002 11:25
Asukoht: Tallinn
Autod: e39 523, e30 335

Postitus Postitas Taavi »

Jälle uus aadress :puzzled

Muideks ma chekksin mis maa domeenilõpp see .tk on . Tokelau saarestik nimelt, asub kuskil Polüneesias, Vaikses ookeanis.
Nii et Tokelau Ladaklubi :lol

[Edited on 6-5-2002 by Taavi]
14.077@159.20
c
Critical
Foorumi kasutaja
Postitusi: 224
Liitunud: 11 Mär 2002 21:13

Postitus Postitas Critical »

Vist saab isegi domeeni ära registreerida praegu on nimeserveritega mingi kala aga kui korda saab siis antakse mulle teada. Nüüd tuleks arutada seda kellel on mõni MTÜ või mingi firma mille andmetega domeen ära registreerida!
Domeeni registreerimiseks on vaja eenetis täita ära see form registreerimine on tasuta. Niiet kui kellelgil on mingi firma või midagi siis andke teada. Kui nimeserverid korda saab siis on võimalik kohe domeen ära registreerida.
c
Critical
Foorumi kasutaja
Postitusi: 224
Liitunud: 11 Mär 2002 21:13

Postitus Postitas Critical »

Seisab selletaga et ei ole firmat mille andmetega domeen registreerida. :rolleyes
s
Siim
Foorumi kasutaja
Postitusi: 179
Liitunud: 12 Mär 2002 09:54
Asukoht: Tartu
Autod: 1980 2101

Postitus Postitas Siim »

Kas selleks kõlbab täiesti suvaline firma? millised kohustused firmal sellega kaasnevad? Kas firma ja lehekülje seotus on ilmne? Kas on vaja ainult andmeid või midagi muud ka (näit inimest, kes on firmas allkirjaõiguslik - st tema allkirja)?
z
zigullivend
Suletud kasutaja
Postitusi: 20
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas zigullivend »

EENeti reeglid:
http://www.eenet.ee/teenused/domreg.html

Domeeni registreerimiseks on vaja lihtsalt
mingi firma/TÜ/MTÜ või FIE registrikoodi.
Firma ja lehe sisu seotust keegi ei uuri, samuti pole
tähtis, kes kontaktisikuks on.

Kõige parem on küsida luba sõbralt/tuttavalt firma nime kasutamiseks üllal eesmärgil.
r
ruudi
Foorumi kasutaja
Postitusi: 134
Liitunud: 14 Mär 2002 15:50
Asukoht: Viljandi
Autod: Lada05

Postitus Postitas ruudi »

Õige, tehke midagi ! Saaks selle ladaklubi.ee asja korda võiks juba kirjad peale panna ma nägin linnas ühte rohelist 06-te millel oli äge valuvelg ja tagaaknal oli vaz.ee nii et tuleks kiiresti teha muidu jääme teise klubi varju.
v
Valdz
Aasta Projekt
Postitusi: 612
Liitunud: 04 Mai 2002 17:33
Asukoht: Jüri
Autod: 1971 BA3-2101
Kontakt:

Postitus Postitas Valdz »

Muidu poleks probleem firma leida, aga

"Igale taotlejale võidakse registreerida üks domeen." Ja kui see firma ise tahab kodulehte?

Siis on :cul .
p
pimik
Foorumi kasutaja
Postitusi: 47
Liitunud: 11 Mär 2002 19:10
Asukoht: Tallinn
Autod: 2107, 2109, 21214

Postitus Postitas pimik »

http://ladaklubi.dyn.ee/ kaudu ei saa nyyd kuskile. Kes seletab?

[Edited on 9.7.2002 by pimik]
p
pimik
Foorumi kasutaja
Postitusi: 47
Liitunud: 11 Mär 2002 19:10
Asukoht: Tallinn
Autod: 2107, 2109, 21214

Postitus Postitas pimik »

Üks inimene pakub abi www.ladaklubi.ee registreerimisel:
- registreerimine 1000 kr.
- hosting 100 kr. / kuus

Tema email bn6@vaz.ee
m
mess
Ladaklubi Liige
Postitusi: 847
Liitunud: 22 Apr 2002 11:45
Asukoht: Tartu
Autod: '95 Audi A6
Kontakt:

Postitus Postitas mess »

Oot krt. miks 1000 EEK regamise eest. Selle asja saab küll tasuta teha.
Hosting on muidugi omaette asi. 99 on Zone, 95 on Compic, seal on aga võimalusi mida kõike pole vajagi (20 - 25 e - posti jne)
Kui ma nüüd õieti mäletan, siis kõige odavam hosting on kuskil 60 EEK ringis. Siin oli aga vahepeal lootus, et saab kellegi firma serverisse tasuta parkida.

Teine asi mis ma mõtlen, on see, et äkki teeks klubi MTÜ “ks siis saaks domeene regada, lihtsamalt tulevikus näiteks üritusi korraldada, minu pärast isegi sponsoreid ja omavalitsustelt (noorte tehnikahuviliste huviringi pähe :D ) toetust nuiata.
Kas kerenumbri ümber saab auto ehitada?
p
pimik
Foorumi kasutaja
Postitusi: 47
Liitunud: 11 Mär 2002 19:10
Asukoht: Tallinn
Autod: 2107, 2109, 21214

Postitus Postitas pimik »

Hinnakirja kommenteerida kahjuks ei saa, lihtsalt edastasin seda, mida olen kuulnud.

Registreerimisega on alati nii et ikka parem seda varem teha kui on võimalik et keegi teine seda endale ära ei võtaks.

Kas keegi üldse meil siin sellega tegeleb hetkel või mitte?
m
mess
Ladaklubi Liige
Postitusi: 847
Liitunud: 22 Apr 2002 11:45
Asukoht: Tartu
Autod: '95 Audi A6
Kontakt:

Postitus Postitas mess »

Regamise probleem ongi praegu selles, et ei tea kuhu serverisse leht üles läheb (vähemalt nii olen mina aru saanud!!) Kas saab tasuta kuhugi või tuleb kuskilt rentida.
Domeeni regamise juures on vaja serveri andmeid. Kuna ka FIE dele regatakse põhimõtteliselt domeene, siis võiksin asja enda peale võtta, aga selleks peab olema äriregistris arvel, ma olen aga ainult maksuametis (muidugi peab vaatama, äkki saab nii ka, sest kurjad keeled räägivad, et seda eriti ei kontrollita!!!)

Anyway mul plaan kokkutulekul teema üles võtta, äkki oleks üldse kaval MTÜ luua ja sellena edasi tegutsema hakata.
Peab lihtsalt pead kokku panema, et mis eesmärgid rahval on, kas lihtsalt foorumis vähe juttu puhuda, või klubist midagi kobedamat välja arendada.
Kas kerenumbri ümber saab auto ehitada?
s
Siim
Foorumi kasutaja
Postitusi: 179
Liitunud: 12 Mär 2002 09:54
Asukoht: Tartu
Autod: 1980 2101

Postitus Postitas Siim »

kuradikurat, mitte miskit pole muutunud selle, ladaklubi.ee asjus. Critical, muidu on ju tore kõikse värk, a kunas asi enam-vähem valmis saab? Muide esmapilgul näib täiesti kasutu see bännerirotatsiooni asi ja see 5 kr eest kuulutuste lisamine. Viimane on kindlasti "eriti popull". Päh on seegi, et shoutbox ja foorum pole korraga nähtavad. Edu!:)
Suletud