Kõige uuem 06

Kõige uuem 06

Leidsid netis mõne huvitava pildi? Tahad teistega seda jagada. tee seda siin!
Vasta
m
masterpiece
Suletud kasutaja
Postitusi: 8
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Kõige uuem 06

Postitus Postitas masterpiece »

http://www.designerspace.com/cars-l/i7292i33-20040914132236.jpg

Tegin siis Lada 2106 tulevikuersiooni, vaadake ja õelge mis arvate. Kas selline auto sobiks konkureerima S6 või M5ga.
m
masterpiece
Suletud kasutaja
Postitusi: 8
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas masterpiece »

Algselt postitas: robi
Ja ikka see peenike rooliratas...päris hea muidu. Kas ise tegeled kunstialal, või on hobi. Minu lemmikuks on see tuuning, mis sa bergile tegid.
:) ma hobikorras tegelen autode disainimisega, ostan igasugu kunstitarbeid kokku ja hakkan kritseldama. Autode joonistamine rahustab närvi, mõtted saavad omamoodi rakenduse ja hea tuju tekib. Muidu VTga tegelen väga vähe, rohkem ikka joonistan asju kokku. Varsti ei taha joonistused (läbi aegade) enam mu tuppa ära mahtuda, kõik seinad tapeedina neid täis.
Kui sind huvitab see mida paberile kannan, siis jagan sulle paar viidet kust mu kõigeuuemat loomingut leida võid:


1) http://www.designerspace.com/pages/3-de ... olios.html -see on siis nö ametlik ülemaailmne juunior-disainerite kodu, kus peale minu ka mitmetest teistest riikidest oma töid ülesse panevad, konkurents on ülikõva. Sellise asja all nagu "Clicks Podium" on hetke pildi-populaarsus järjestus, seal ma olen hõivanud maksimaalselt 2. koha, kuid selle Ladaga olen (selle tsiteeringu ajaks) hõivanud juba 5. koha ja tundub et tõusen veel:)

2) Silver Machine -mu vana ja kulunud kodukas. Sinna ei ole mu kõige uuemad loomingud veel jõudnud, kuid kunagi võtan selle koduka käsile ja teen omale lihtsaks sinna uute piltide lisamise.

3) pilt.ee/masterpiece -siin siis niisama pahna ja ka muud loomingut peale autodisaini, igasugune digitaalkollaa? jne...

Unustasin veel õelda et rõõmsaks teeb meele see et saan oma joonistusi teistega jagada ja veel rõõmsamaks teeb meele see et need joonistused ka meeldivad kellegile:)

Elagu ilusad autod!
m
masterpiece
Suletud kasutaja
Postitusi: 8
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas masterpiece »

Algselt postitas: GTA
auto on kena küll, aga arvestades seda "kiirust", millega kõik teised vene autod tootmisse on jõudnud, näeksime sellist kujundust parimal juhul alles 5-10 aasta pärast:sein

btw, kuidas sinusugune andega inimene on jõudnud selleni, et joonistab ladasid:)
:D Lada on mu ammune kirg, minuarust üks maailma kõige praktilisemaid pereautosid üldse, ja disainimise mõte on samuti lihtsus ja praktilisus. Niiet mina näen Ladas väga ilusa hingega autot.
Tõsi ta on jah, et Vene autotööstus ei viitsi end eriti liigutada, tulevad ikka nende samade vanade juppidega autod ka tänapäeva tehastest. Samas on huvitav jälgida kuidas sellised vanad autod nagu 01 jne saavad inimeste silmis klassikalisteks uunikumideks. Hetkel sellist suhtumist on küll vähe (tihti oleneb selle "uunikumi" omanikust), kuid ma olen väga kindel et ühel heal päeval suhtutakse samasuguse austusega Ladadesse kui ameeriklased oma '60 '70 aastatest pärit Cudadesse ja Corvettidesse jne. Hetkel vene autotööstus küll teeb igasugu plast-mökerdis-prototüüpe näitusteks ja vahest ka eksootilisi variante traditsioonilistest !vanadest! juppidest. Venemaalgi on väga väga andekaid autodisainereid kuid põhjust miks ei ole tulemusi, peaks otsima kas siis seal pesitsevate inimeste kultuurist(mis enamasti olematu neil) või riigi majandusest. Niipalju kui mina tean, siis Venemaa on hetkel maailma rikkaim maa majandusresursside poolest ja soovitan kõigil kangesti venekeelt õppida, kuna just need kõige suuremad rahad liiguvad Venemaal;)

Mis siis ikka, sai pikk loru juttu maha aetud, loodan et mu seisukohti mõistetakse ja ühegi austatud Ladafänni meelt ei riivanud. Jätkan Ladade disainimist kuni ideid või elamisjaksu jagub.

Elagu Lada!
m
masterpiece
Suletud kasutaja
Postitusi: 8
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas masterpiece »

Algselt postitas: RG
hmm volvo ja audi a6 meenutab aga saada pilt lada tehasse vaata mis vastu saad:spin
Kiri koos pildi ja lingiga on saadetud ära, nüüd jään ootama vastust. Ei tea kas saaja inglise keelest aru ka saab, eks näis mis juhtub...

Elagu Lada
Vasta