Virtual Tuning võistlus #3

Virtual Tuning võistlus #3

Virtuaalselt tuunitud ladade pildid
Suletud
r
revolutsionäär
Foorumi kasutaja
Postitusi: 511
Liitunud: 19 Mai 2003 19:40
Asukoht: -
Kontakt:

Virtual Tuning võistlus #3

Postitus Postitas revolutsionäär »

et siis järgmine võistlus

võistluse põhimõte on lihtne.

* Panen siia üles pildi, mille kõik kopeerivad oma arvutisse.
* võistlus kestab 2nädalat.
* 2nädala jooksul võite teha autoga mida iganes. tuunida tagatausta, autot või mida iganes.
* 2nädalat on aega saata minule valmis võistlustööd, , mis peab jääma originaalsuuruseks, aadressile arturtalih@hot.ee
* igal osavõtjal on võimalus saata ainult üks pilt. kui saadetakse mitu, võtan vastu vaid selle, mis laekus kõige esimesena.
* pilt palun saata .JPG formaadis
* Pilti saates pange kindlasti kirja oma Foorumi kasutajanimi.
* peale kahe nädala möödumist riputan kõik võistlustööd avalikule hindamisele. iga kasutaja saab hinnata ühe korra. igal kasutajal on kolm häält. ( kõige parem - 3punkti sellest järgmine - 2punkti ja teie arust kolmanda koha vääriline pilt - 1punkt.) p.s. kui töid laekub üle kümne, saavad edasi 10 parimat.
* hääletada ei saa võistlusel osalejad.
* hääletamine kestab 10päeva. peale selle lõppu loen hääled kokku ja kuulutan võitja, teise koha ja kolmanda.Võitja saab järgmise võistluse lõpuni nime alla tiitli "VT meister"
* sellega lõpeb ka võistlus. otsin järgmise pildi ning trall hakkab otsast peale.
* kuna olen korraldaja, ei osale mina võistlusel.



Niipalju siis reeglitest. loodan et kõik oli arusaadav. üritan neid ajapikku ka korrigeerida, kui huvi üleval püsib.

nüüd siis aga pilt, mida saate photoshopi vms programmiga nikerdada praegusest hetkest 2 nädalat.

Tähtaeg : 1.märts kell 23:59

nüüd siis pilt . jälle üks uuem masin. pildid siis hiljemalt 1 märts kell 23.59 saata aadressile arturtalih@hot.ee . Pildi formaati ( pixel X pixel) EI tohi muuta, ning ta peab olema .JPG formaadis


Pilt
igasugused küsimused on oodatud. lisan kõik mis kahe silma vahele jäänud reeglitesse.


Parimat kvaliteeti ja tuuningut soovib, REeevooo
m
MarT
Foorumi kasutaja
Postitusi: 20
Liitunud: 26 Apr 2008 15:19
Asukoht: Viljandimaa

Postitus Postitas MarT »

normaalse kvaliteediga pilti ei anna organiseerida?
g
grimes
Foorumi kasutaja
Postitusi: 910
Liitunud: 14 Jaan 2005 15:15
Asukoht: Tallinn
Autod: Lada 2105 83a. Ford scorpio 4x4 2.8
Kontakt:

Postitus Postitas grimes »

pilt võiks veidi arusaadavam olla veits ägune aga nojah ma ise küll ei tegele sellega aga kui kellegil on huvi võin anda ma lehekülje kust saab selle programmi et saaks virtual tuningut teha 7.0.1 vist oli saada mulle kiri kui tahad seda tõmmata
z
Zero
Foorumi kasutaja
Postitusi: 351
Liitunud: 09 Aug 2003 21:37
Asukoht: Viimsi
Autod: E46

Postitus Postitas Zero »

Algselt postitas: grimes
kas see sobib kui ei siis kustutage
Ma vaatan, et sa oled ikka jubeda töö ära teinud....
Sellist VT oskus kuluks endalegi ära.
r
revolutsionäär
Foorumi kasutaja
Postitusi: 511
Liitunud: 19 Mai 2003 19:40
Asukoht: -
Kontakt:

Postitus Postitas revolutsionäär »

Algselt postitas: Mart
normaalse kvaliteediga pilti ei anna organiseerida?
ei. vt tegemise meisterlikkuses peitub ka oskus teha hägusemast pildist midagi korralikku ja reaalset. Seekord siis valisin spetsiaalselt taolise pildi, et tuleks välja ka tõsisemad VT oskajad ja mitteoskajad ;)

Head meisterdamist igaljuhul ja eks järgmine kord tule ka teine, võibolla parem pilt.
Algselt postitas: Grimes
pilt võiks veidi arusaadavam olla veits ägune aga nojah ma ise küll ei tegele sellega aga kui kellegil on huvi võin anda ma lehekülje kust saab selle programmi et saaks virtual tuningut teha 7.0.1 vist oli saada mulle kiri kui tahad seda tõmmata
Kogu ladaklubi "vt kommuun" tänab sind informatsiooni eest.


kõike parimat,
Revo
r
revolutsionäär
Foorumi kasutaja
Postitusi: 511
Liitunud: 19 Mai 2003 19:40
Asukoht: -
Kontakt:

Postitus Postitas revolutsionäär »

masendavasd 2 osavõtjat. Mitte kvaliteedilt vaid osavõtjatearvu pärast. ootasin paar päeva äkki tuleb lisa aga tutkit. ei teagi nüüd kas last üldse hindamisse või pole mõtet.
Kasutaja avatar
berg
Foorumi kasutaja
Postitusi: 751
Liitunud: 31 Mär 2002 13:31
Asukoht: pealinnas
Autod: 210V8 - A6 - Chevy Van - Plymouth Valiant - Isuzu Trooper
Kontakt:

Postitus Postitas berg »

pane ikka... mulle mu töö meeldis... võibolla VT meistrite jaoks kvaliteet naeruväärne, aga mõte oli norm!
CSG AUTOHOOLDUS www.csg.ee Autohooldus, keretööd ja modifitseerimine. 58 100 793
v
VeilSide
Foorumi kasutaja
Postitusi: 257
Liitunud: 15 Aug 2003 20:14
Asukoht: Tallinn <-> Kohila
Autod: Wannabe Kaubalift
Kontakt:

Postitus Postitas VeilSide »

kas võistluseid siis rohkem ei toimugi? need 2 pilti mis osalesid võiks ikkagi hindamisse lasta. variant on ka korraldada uus comp.
Suletud