Niva vs Willus

Niva vs Willus

Kõik 4x4 seonduv
Vasta
p
pullu
Foorumi kasutaja
Postitusi: 1
Liitunud: 25 Juul 2011 12:36

Niva vs Willus

Postitus Postitas pullu »

Kumba siis soovitate ja miks?
Kasutaksin autot rohkem metsas käimises ja talvel, kui sõidu autoga on raske läbivus.
k
kõrv
Foorumi kasutaja
Postitusi: 114
Liitunud: 15 Aug 2010 18:45
Asukoht: Võru/Tartu
Autod: e34, e39, 21051

Postitus Postitas kõrv »

siit foorumist kysides peaks asi selge olema ju :)
Muskel kasvab rooli taga !
Kasutaja avatar
Shrek
Foorumi kasutaja
Postitusi: 69
Liitunud: 03 Aug 2011 15:14
Asukoht: Soome
Autod: 85 VAZ 2102,05 Пежо Panter

Postitus Postitas Shrek »

Lõppkokkuvõttes on viimane arvamus ikka küsijal endal, kumb talle rohkem meeldib, sest nii palju kui on inimesi on ka erinevaid arvamusi. Kellele meeldib üks, kellele teine. Minule isiklikult meeldivad mõlemad, kuid olenevalt kasutamise otstarbest valiksin kasutamiskõlblikuma variandi kas Niva näol rohkem linna kasutusse või metsa roniksin UAZiga.
Palun.
minu sõber sadulsepp

...A bad day working on the Lada is better than a good day at work...
a
ando
Ladaklubi Liige
Postitusi: 1166
Liitunud: 07 Dets 2005 22:12
Asukoht: Tartu
Autod: 2101, 2102, 2108, Niva; Skif

Postitus Postitas ando »

Mida tähendab metsas käimine? Ma võin oma sedaan Ladaga ka metsas käia, oleneb sellest, kui kaugele ma soovin autoga minna.
Kui "willuse" all pead silmas vana head UAZ 469-t, siis Nivaga võrreldes on neil hulk erinevusi.

Niva on pigem linnamaastur tüüpi auto ning kõrgläbivuseks väga ei sobi. Küll kliirensi, küll nõrkade jubinate pärast. Hobikorras metsas jahil käimiseks sobib, hätta tavakasutajat ei tohiks jätta ka remondiga-juppe saada, odavad, tööriist käes püsib saad ise ära ka vahetada. Auto kasutatav ka liiklemiseks, pole kõige mugavam, aga konte murda ei tohiks.

Uaz on täisraamil, omaaegne suur maastikuauto. Tänapäeval head eksemplari raske leida, jupid hakkavad muutuma rariteetseks ning tehnika lagunemisaldis ja ebamugav. Moraalselt vananenud, igapäevaseks kasutamiseks piinarikas.

Mina soovitaksin Nivat, kuna tundub Lada tehnika on südamelähedasem ja olgem ausad, olemuselt on 2121 ikka tunduvalt inimlikum. Soovitan lugeda teemasid foorumist Nivade kohta, tead valikut teha ja kui ostuks läheb, nõrkadele kohtadele tähelepanu juhtida. Näiteks Mel'i 21214 teema: http://www.ladaklubi.ee/foorum/viewthread.php?tid=7173

Teistele teemaspostitanutele: Kui te ei viitsi/suuda/taha kirjutada normaalseid selgitusi oma väidete põhjenduseks, siis pole vaja teemasse üldse kirjutada.
Jõud taga, peab minema.
Kasutaja avatar
Shrek
Foorumi kasutaja
Postitusi: 69
Liitunud: 03 Aug 2011 15:14
Asukoht: Soome
Autod: 85 VAZ 2102,05 Пежо Panter

Postitus Postitas Shrek »

minu sõber sadulsepp

...A bad day working on the Lada is better than a good day at work...
Vasta