Niva silla probleem

Niva silla probleem

Kõik 4x4 seonduv
Vasta
n
nivtsik
Foorumi kasutaja
Postitusi: 2
Liitunud: 14 Veebr 2009 10:12
Asukoht: Rakvere
Autod: Lada Niva 21213

Niva silla probleem

Postitus Postitas nivtsik »

Mehed antke nõu.Soetasin endale jahil käiguks paar aastat tagasi 21213.Iseenesest masin lippab nagu kurja ja probleemi pole ka palju aga paar korda väntsutas esisilla poldid lahti ja tagasilla pukse läheb kui leiba.Aastas vahetan teisi vähemalt 2 korda.Ja kui vahekasti ära lukustan siis kõval pinnasel hakkab kardaan vastu paraleelvarrast, või kuidas seda nimetatakse ,käima ning vahekasti lukku ei saa maha muidu kui sõidan törtsu tagasi.Poris, pasas ja lumes saa aru midagi.Kuna ma vahekasti suht harva lukustan pole asjale piisavalt tähelepanu pööranud .Aga nüüd nagu need meil siin vaiksed ajad on,võtsin kätte ja uurisin pisut ja mis siis selgus.Eelmine omanik on jama keeranud ja ilmselt taga silla ära vahetanud.Sest ees on mu armukesel sild ülekande arvuga 3,9 ja taga 4,1.Sellest siis nüüd küsimus .Millise lada reduktor sinna sisse istub ja kas ma saan vahetada lihtsalt reduktori või pean ma ikka terve niva silla soetama sest lahti võetud reduktorid kipuvad suuremal kiirusel uluma hakkama .Kas kellegil seisab kusagil 3,9 ülekandega niva silda?
p
põletaja
Foorumi kasutaja
Postitusi: 363
Liitunud: 20 Jaan 2003 12:52
Asukoht: järvamaa
Autod: 2105 vs 21213

Postitus Postitas põletaja »

Tagasillareduktor sobib ka klassiku alt. Pukside kohapealt nii, et vaheta koos varrastega.
ostsid siis sõida
a
Ardi Soovik
Foorumi kasutaja
Postitusi: 839
Liitunud: 16 Mär 2002 00:20
Asukoht: Raplamaa
Autod: LADAd ca 60tk+1
Kontakt:

Postitus Postitas Ardi Soovik »

Niva ja lada reduktoreid mul on,kuid ma soovitaks Nivale kasutada aeglasemaid reduktoreid,so panna ette ka 4,1,kusjuures.Kuna hinnavahe on kiirreduktori kahjuks,siis soovitan teha mõne klassikalise lada omanikuga diili ja vahetada esireduktori tigu+taldrik 4,1 tigu ja taldriku vastu,sest tigu ja taldrik on nii ees kui taga ühesugused,seega vahetatavad tagadifri teo ja taldriku vastu.
Mina müün 4,1 ja 4,3 tagareduktorid 400kr/tk,3,9 tagareduktor 1000kr/tk,esireduktorid on vastavalt 500kr kallimad.

[Muudetud: 2-21-2009 Ardi Soovik]
Müüa küttepuid,osutan veoteenust 3t kandevõimega kalluriga.
Osutan palgisaagimisteenust mobiilse lintsaekaatriga.
n
nivtsik
Foorumi kasutaja
Postitusi: 2
Liitunud: 14 Veebr 2009 10:12
Asukoht: Rakvere
Autod: Lada Niva 21213

Postitus Postitas nivtsik »

kas on ka selle reduktori kohapealt mingid kindlad margid näiteks 2105 või 21063 või pandi neid kiireid asju alla tehases nii nagu jumal juhatas?Näiteks roolikarp sobis 2105 oma ka sest sellel sama mis mul.Mulle endale istuks paremini kiire sild sest liigun suht palju mööda maanteid ja aeglustajat ei kasuta pea ültse .
j
Jonts
Foorumi kasutaja
Postitusi: 1
Liitunud: 25 Veebr 2009 17:52
Asukoht: harjumaa
Autod: 21214

Postitus Postitas Jonts »

Niva tagumine kiirdiffer täitsa olemas,kui huvi siis võta
ühendust 56 58 603.

Asukoht Tallinn.
Vasta