Niva kardaanidest

Niva kardaanidest

Kõik 4x4 seonduv
Vasta
Kasutaja avatar
Landy
Foorumi kasutaja
Postitusi: 1053
Liitunud: 03 Mär 2003 22:56
Asukoht: Tallinn
Autod: Oli kunagi Niva 2121
Kontakt:

Niva kardaanidest

Postitus Postitas Landy »

Sain lõpuks kätte kaua oodatud I?evski tehase Niva esimese kardaani, mis peaks olema olulislet tugevama konstruktsiooniga, kui originaal.

Siin on võrdlevad pildid:
http://www.lahe.net/landy/niva/galerii/ ... /index.htm
Uuri ka Land Roveri klubi tegemisi!
Kristjan (+372)5010599
-----------------------------------------------------------
Oli kord Niva - http://www.landy.ee/niva/
m
Mel
Ladaklubi Liige
Postitusi: 1391
Liitunud: 15 Juun 2002 11:54
Asukoht: Tallinn
Autod: 3x fwd, 5x rwd

Niva kardaanidest

Postitus Postitas Mel »

See kardaan on ilma pikinuudita?
Kas see on ikka ilusti tasakaalustatud (paistab olevat kõvasrti keevitatud kohti)? Kas sa tellised selle eraldi või poes olemas? On sellel ka hinnaerinevust võrreldes tavalisega?
Lisaks veel selline küsimus käigukasti ja vahkasti vahelise tüki kohta. Ma olen neid poes näinud kahesuguseid - ühed on nagu tavalise kardaaniristiga, teised aga nagu sarniiri põhimõttega. Kumb neist on vastupidavam?

Oi kui palju küsimusi:rolleyes
p
põletaja
Foorumi kasutaja
Postitusi: 363
Liitunud: 20 Jaan 2003 12:52
Asukoht: järvamaa
Autod: 2105 vs 21213

Niva kardaanidest

Postitus Postitas põletaja »

Algselt postitas: Mel
See kardaan on ilma pikinuudita?
pikinuut on parempoolses otsas, kardaan hetkel kokku litsutud
Pilt
ostsid siis sõida
Kasutaja avatar
Landy
Foorumi kasutaja
Postitusi: 1053
Liitunud: 03 Mär 2003 22:56
Asukoht: Tallinn
Autod: Oli kunagi Niva 2121
Kontakt:

Niva kardaanidest

Postitus Postitas Landy »

Algselt postitas: Mel
1)Kas see on ikka ilusti tasakaalustatud (paistab olevat kõvasti keevitatud kohti)?
2)Kas sa tellised selle eraldi või poes olemas? On sellel ka hinnaerinevust võrreldes tavalisega?
3)veel selline küsimus käigukasti ja vahkasti vahelise tüki kohta. Ma olen neid poes näinud kahesuguseid - ühed on nagu tavalise kardaaniristiga, teised aga nagu sarniiri põhimõttega. Kumb neist on vastupidavam?
1)Jah, on tasakaalustatud (lisaraskus teise külje peal)
2)Saab tellida Punase tänava VAZ varuosade poest (selgus peale 1,5 kuud kestnud ostsinguid). Tavaline ~1500, I?evski oma~1250.- Seega, parem on odavam :lol
3)See püsikiirusliigendi moodi pidvat vähem vibratsiooni tekitama, vastupidvause kohta ehk osakab Ardi rohkem rääkida.

Kardaanid sai ostetud Virx'i soovituste ja kogemuse põhjal.
Uuri ka Land Roveri klubi tegemisi!
Kristjan (+372)5010599
-----------------------------------------------------------
Oli kord Niva - http://www.landy.ee/niva/
t
tuhajuhe
Ladaklubi Auliige
Postitusi: 859
Liitunud: 11 Mai 2002 21:41
Asukoht: türi
Autod: Auto puudub

Postitus Postitas tuhajuhe »

See kardaan meenutab kuidagi uaz-i kardaani:yllatunud
56506878
n
nivamees66
Foorumi kasutaja
Postitusi: 192
Liitunud: 17 Veebr 2004 18:17
Asukoht: pealinn
Autod: vaz 2121 ja länkar 70 4,0td

Postitus Postitas nivamees66 »

Algselt postitas: Landy
Algselt postitas: Mel
1)Kas see on ikka ilusti tasakaalustatud (paistab olevat kõvasti keevitatud kohti)?
2)Kas sa tellised selle eraldi või poes olemas? On sellel ka hinnaerinevust võrreldes tavalisega?
3)veel selline küsimus käigukasti ja vahkasti vahelise tüki kohta. Ma olen neid poes näinud kahesuguseid - ühed on nagu tavalise kardaaniristiga, teised aga nagu sarniiri põhimõttega. Kumb neist on vastupidavam?
1)Jah, on tasakaalustatud (lisaraskus teise külje peal)
2)Saab tellida Punase tänava VAZ varuosade poest (selgus peale 1,5 kuud kestnud ostsinguid). Tavaline ~1500, I?evski oma~1250.- Seega, parem on odavam :lol
3)See püsikiirusliigendi moodi pidvat vähem vibratsiooni tekitama, vastupidvause kohta ehk osakab Ardi rohkem rääkida.

Kardaanid sai ostetud Virx'i soovituste ja kogemuse põhjal.
äkki ikka pae tänava keldri poest, punasel minuteada ei ole
m
Mel
Ladaklubi Liige
Postitusi: 1391
Liitunud: 15 Juun 2002 11:54
Asukoht: Tallinn
Autod: 3x fwd, 5x rwd

Postitus Postitas Mel »

Veerenni tn poes lubati I?evski tehase esimene kardaan tuua kahe päevaga. St laupäeval käisin poes ja öeldi, et esmaspäeval saab kätte. Raha taheti 1000 ühikut. Müüja kiitis samuti i?evski oma ning lisas, et 1200 raha maksev mujal venes tehtud kardaan ei pidavat nii hea olema.
Kasutaja avatar
Landy
Foorumi kasutaja
Postitusi: 1053
Liitunud: 03 Mär 2003 22:56
Asukoht: Tallinn
Autod: Oli kunagi Niva 2121
Kontakt:

Postitus Postitas Landy »

Algselt postitas: Mel
Veerenni tn poes lubati I?evski tehase esimene kardaan tuua kahe päevaga. St laupäeval käisin poes ja öeldi, et esmaspäeval saab kätte. Raha taheti 1000 ühikut. Müüja kiitis samuti i?evski oma ning lisas, et 1200 raha maksev mujal venes tehtud kardaan ei pidavat nii hea olema.
Kas me käime erinevates veerenni poodides? :yllatunud Mina käsin sellest kradaanist seal siogumas kolmel korral ja nad ei suutnud isegi kolme nädalaga hinda eha tarne võimlusi kindlaks teha.:kuri
Uuri ka Land Roveri klubi tegemisi!
Kristjan (+372)5010599
-----------------------------------------------------------
Oli kord Niva - http://www.landy.ee/niva/
n
nivamees66
Foorumi kasutaja
Postitusi: 192
Liitunud: 17 Veebr 2004 18:17
Asukoht: pealinn
Autod: vaz 2121 ja länkar 70 4,0td

Postitus Postitas nivamees66 »

Algselt postitas: Landy
Algselt postitas: Mel
1)Kas see on ikka ilusti tasakaalustatud (paistab olevat kõvasti keevitatud kohti)?
2)Kas sa tellised selle eraldi või poes olemas? On sellel ka hinnaerinevust võrreldes tavalisega?
3)veel selline küsimus käigukasti ja vahkasti vahelise tüki kohta. Ma olen neid poes näinud kahesuguseid - ühed on nagu tavalise kardaaniristiga, teised aga nagu sarniiri põhimõttega. Kumb neist on vastupidavam?
1)Jah, on tasakaalustatud (lisaraskus teise külje peal)
2)Saab tellida Punase tänava VAZ varuosade poest (selgus peale 1,5 kuud kestnud ostsinguid). Tavaline ~1500, I?evski oma~1250.- Seega, parem on odavam :lol
3)See püsikiirusliigendi moodi pidvat vähem vibratsiooni tekitama, vastupidvause kohta ehk osakab Ardi rohkem rääkida.

Kardaanid sai ostetud Virx'i soovituste ja kogemuse põhjal.
minul head kogemused, tellimisest kätte saamiseni ainult 30 tundi
Vasta