K: Kere tugevdamine

K: Kere tugevdamine

Motospordi foorum (üritused ja rallimasinate elu)
Vasta
m
Ma.yc
Foorumi kasutaja
Postitusi: 1
Liitunud: 01 Okt 2012 13:22

K: Kere tugevdamine

Postitus Postitas Ma.yc »

Otsin siis informatsiooni lada kere tugvedamisest.
Kust mida ja kuipalju vaja teha oleks.Endal on 06 ja auto ideeks jäeks kiire tänavaauto ja vahest näeks teda ka rajal.Plaanis on mootor ära turbotada ,vb ka volvo tagasild. Et kui palju ültse on vaja ja kust tugevdada. Ideid võite pakkuda ka väikse varuga ,et kui kunagi vähe karmimaks minna.

Siin on paar näitet mis olen välja vaadanud +siis tagasilla kinnitused , esimesed amordi kandurid ja keevituskohtade ülekeevitamine..Arvamused ootatud.
Esimeselt pildilt vist muud pole mõttet teha peale kanduritevaheline tala.
Pilt Pilt

Ise pole väga kaua siin foorumiliige olnud ja palju ringi vaatanud.Vene foorumitega sama teema kuna keelt ei oska pole väga palju ka seal ringi kolanud. Ning see pole just kõige populaarsemaid teemasid ,kas ei tehta midagi või läheb juba kohe puur sisse.
w
Walter
Ladaklubi Liige
Postitusi: 502
Liitunud: 03 Veebr 2006 18:39
Asukoht: Tallinn, Kohila
Autod: 2x2105,Y60,Paskaak.

Postitus Postitas Walter »

Enamus ilusaid pilte saad isnpiratsiooniks siit http://www.ladaklubi.ee/foorum/viewthread.php?tid=11084 uurida. Lisaks taga varraste kinnitused, kännu diagonaal, poolraamid kokku, roolikargi ja pendelhoova kinnitus vähe jämmemast materjalist, kui karpe vahetad siis vahelehe võib ka vähe jämmema panna. Aga suuremosa kerejäikuse saad ikkagi puuri lisamisega ;)
MännikuLaiali.
Vasta