Plaza sport vs Bilstein B6 tavaline?

Plaza sport vs Bilstein B6 tavaline?

Motospordi foorum (üritused ja rallimasinate elu)
Vasta
f
france2
Postitusi: 549
Liitunud: 17 Nov 2006 21:18
Asukoht: Märjamaa
Autod: Lada Vfts

Plaza sport vs Bilstein B6 tavaline?

Postitus Postitas france2 »

Kuna vaja autole amorte soetada, siis olen väikse dilemma ees! Nimelt Plaza sport ja Bilstein B6 tavaline , suht ühes hinnas. Kumba eeslistada klassikule? Bilstein tuntud nimi, kuid paljud sõidavad ka plazadega. Teadlikumad foorumlased võiks väheke kogemusi jagada !
Kasutaja avatar
m6mm
Postitusi: 612
Liitunud: 08 Juun 2007 18:51
Asukoht: Saku

Postitus Postitas m6mm »

Võta Plaza! Erinevus mõlema tootja sport sarjal on õli, mis Plazal läheb varem keema kui Bilsteinil. Krossi sõites ei lähe nad sul isegi soojaks. ;)
Kasutaja avatar
atzkarik
Ladaklubi Liige
Postitusi: 785
Liitunud: 01 Aug 2005 20:52
Asukoht: Tallinn(Kalinini rajoon)/Männiku laiali garage
Autod: vaz 2101,2107

Postitus Postitas atzkarik »

mina näiteks olen saanud plaza amordid täiesti kõveraks (tagumised). nii et vahetan bilsteinide vastu välja kuna billul pidi amordivars tükkmaad jämedam olema.
Võistlusauto ei saa mitte kunagi valmis, ta läheb ühel hetkel lihtsalt starti!
Kasutaja avatar
VäikeMägilane
Foorumi kasutaja
Postitusi: 1464
Liitunud: 06 Sept 2002 20:12
Asukoht: Mägi-Eesti
Autod: 2107, Niva, VFTS
Kontakt:

Postitus Postitas VäikeMägilane »

Kas tõesti tava B6 ("sport" oli nimi vist?) vars on sama jäme mis B6 Rally-mode variandil?

Pead ei anna, aga mu mäletamist mööda olid B6Rally ja Plaza varred samas mõõdus.
Olen ka Bilus kõveraks saanud ühe korra, kuid süü võis olla paralleel varrastes, mis järgi andsid.
Festina lente!
f
france2
Postitusi: 549
Liitunud: 17 Nov 2006 21:18
Asukoht: Märjamaa
Autod: Lada Vfts

Postitus Postitas france2 »

Siis veel küsimus jäikuses? Kumb jäigem on? Kumb leevendab auke paremini ilma, et sild lendu ei tõuseks?
h
hautz
Postitusi: 2276
Liitunud: 08 Jaan 2007 22:55
Asukoht: elva
Autod: 2x lada2101

Postitus Postitas hautz »

 
VäikeMägilane kirjutas:Kas tõesti tava B6 ("sport" oli nimi vist?) vars on sama jäme mis B6 Rally-mode variandil?

Pead ei anna, aga mu mäletamist mööda olid B6Rally ja Plaza varred samas mõõdus.
Olen ka Bilus kõveraks saanud ühe korra, kuid süü võis olla paralleel varrastes, mis järgi andsid.
Vars võib samas mõõdus olla, kuid kes ütleb mis materjalist.
.._____
./_____\ -KOPIKAS :)
(OIIIIIIO)
.U........U
Vasta