K: mis maksab umbes korviste ja traksid?

K: mis maksab umbes korviste ja traksid?

Motospordi foorum (üritused ja rallimasinate elu)
Vasta
p
puukas
Suletud kasutaja
Postitusi: 43
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

K: mis maksab umbes korviste ja traksid?

Postitus Postitas puukas »

on siis küsimus et mis maksavad kasutatud korviste ja nelipunkt traksid (ei pea olema firma omad) peaasi et oleks olnud nendel homologeeringud kuid need võivad olla aegunud. tahaksi just teada mis need asjad maksavad ja äkki on kellelgi odavalt pakuda?:puzzled
k
karmo
Foorumi kasutaja
Postitusi: 23
Liitunud: 18 Dets 2009 00:50
Asukoht: Kivi-Vigala
Autod: Ost-müük

Postitus Postitas karmo »

korviste on kuskil 1000- 3000 selline kasutatud ja traksid 400- 600 EEK-i
p
puukas
Suletud kasutaja
Postitusi: 43
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas puukas »

aga kellel pakuda oleks iste 1000kr ja traksid 400kr? oleks isegi huvitaud
i
ivar
Suletud kasutaja
Postitusi: 30
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas ivar »

aga mida sa üldse sõita tahad ? Mälu järgi krossis võib olla 2" ja rallis peab olema
3" rihmad, E klasiis lubatud aegunud homologeeringuga. (mitte firma asjadel , millega sa ka nõus oled pole reeglina homologeeringut olnudki, a-la norma traksid ja
karksi istmed).
Niipalju kui mina olen asjaga kursis, (u pool aastat istmete ja rihmade hankimisega tegelenud), tundub hetkel rally.ee-s pakutav 3" trakside paar 3000EEK üsna
mõistlik olevat, uued on ca 4500 tk.
Enda 2" müün võibolla jaanuari paiku, hind jääks ilmselt alla 1000.
p
puukas
Suletud kasutaja
Postitusi: 43
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas puukas »

tahaks (aga pole kindel) sõitma hakata superkrossi noorte sarja. minu eada peavad olema seal nelipunkt homologeeringuga traksid ja homologeeringuga iste. homologeeringud võivad olla aegunud.

trakside nõudmised on järgnevad:.

2.Nõutud turvavöö, mis FIA poolt homologeeritud, homologeering võib olla aegunud.
2.1. Vähemalt 4 (nelja) kinnituskohaga auto kerele. Õlavöödel eraldi kinnitused auto kerele või ohutuspuurile kohustuslikud.
2.2.Lubatud on ka ohutusrihmad mis omavad ECE homologeeringuga lukustit.


istme nõudmised on järgnevad:

3.Juhiiste peab olema spetsiaalne võidusõiduiste. FIA poolt homologeeritud, homologeering võib olla aegunud.
3.1.Iste peab olema kronsteinide külge kinnitatud vähemalt neljast (4) punktist (2 ees ja 2 taga).
p
puukas
Suletud kasutaja
Postitusi: 43
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas puukas »

ivar, mida soovitad ette võtta? rahaga on nii nagu ta on:rolleyes
i
ivar
Suletud kasutaja
Postitusi: 30
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas ivar »

Soovitus- oota.
Uus hooaeg hakkab jaanuaris, aega on.
Praegu on hooaja lõpp, paistab et asju liigub. Muidu see 3K paari eest hind
rally.ee -s minuarust paha ei ole, kui asjad korralikud on. Mina kiirustasin, tahtsin
hooaja viimasel superkrossil sõitma minna ja ostsin sparco 2" rihmad, hiljem leidsin,
et ostaks ikka sihuksed rihmad et ralliks ka sobivad ja hankisin uued teisele
istmele 3". (poest).No ja nädal hiljem tuli see 3K paar pakkumine, seega päris palju raha läks kaotsi ja 2 paari laiu rihmu mul ikka pole. Niiet millalgi läheb 2" sparco ka minul müüki.
p
puukas
Suletud kasutaja
Postitusi: 43
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas puukas »

no hooaeg on nüüd uba läbi jah. ma haakangi vara otsima et jaanuaris võibolla rajale pääseda ( või kui auto valmis saan ). varem hakkan lihtsalt otsima et asi eriti nende taha ei jääks:)
e
eq
Suletud kasutaja
Postitusi: 22
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas eq »

ECE lukustiga uued OMP rihmad saad kuskil 1200 kätte küll. Küsida võid OMP maaletoojalt. 2'' vöödega soovitan ka pehmendused kindlasti osta, 3''ga enam erilist vajadust ei tunne.
Vasta