Kes tahaks veel valgeid kellasid?

Kes tahaks veel valgeid kellasid?

Jutud vabal teemal / huvitavad pildid ja viruaaltuuning
m
mess
Ladaklubi Liige
Postitusi: 847
Liitunud: 22 Apr 2002 11:45
Asukoht: Tartu
Autod: '95 Audi A6
Kontakt:

Kes tahaks veel valgeid kellasid?

Postitus Postitas mess »

Pilt


Pilt



Pilt


Pilt
Kas kerenumbri ümber saab auto ehitada?
v
Valdz
Aasta Projekt
Postitusi: 612
Liitunud: 04 Mai 2002 17:33
Asukoht: Jüri
Autod: 1971 BA3-2101
Kontakt:

Postitus Postitas Valdz »

Kust niisugusi saab :o?
Mis plekivad?
m
mess
Ladaklubi Liige
Postitusi: 847
Liitunud: 22 Apr 2002 11:45
Asukoht: Tartu
Autod: '95 Audi A6
Kontakt:

Laske käia

Postitus Postitas mess »

need pole ei kellegi muu, kui ungarlaste omad.

Kuid, ma arvan, et siin poleks muud kunsti, kui see, et tuleb leida mõni hea inimene, kellel pintsel peos püsib ja ilumeelt kah on, ülejäänud tegevus on juba rohkeb see rida, mis vlgete taustade puhul juba ära leierdatud on.

Siim ma tean, et sul on juba omamoodi "kellamäng" olemas, mis on igaki norm, aga äkki väike väljakutse sulle siit.
Kas kerenumbri ümber saab auto ehitada?
v
Valdz
Aasta Projekt
Postitusi: 612
Liitunud: 04 Mai 2002 17:33
Asukoht: Jüri
Autod: 1971 BA3-2101
Kontakt:

Postitus Postitas Valdz »

Need ei saa olla põlveotsas tehtud ja arvutist paberile pole nad ka.

Äkki mingi siiditrükk või midagi sellist. :puzzled?
m
mess
Ladaklubi Liige
Postitusi: 847
Liitunud: 22 Apr 2002 11:45
Asukoht: Tartu
Autod: '95 Audi A6
Kontakt:

Postitus Postitas mess »

Vot tehnilise poole pealt ei tea öelda, aga arvan, et, kui korralik printer on, siis on võimalik küll, aga noh mine tea?

Saada ungarlasele mail ja küsi täpsemalt järgi.
Kas kerenumbri ümber saab auto ehitada?
v
Valdz
Aasta Projekt
Postitusi: 612
Liitunud: 04 Mai 2002 17:33
Asukoht: Jüri
Autod: 1971 BA3-2101
Kontakt:

Postitus Postitas Valdz »

Vaata seda punase välguga (õhufiltri karbi ees). Seal on all 3 tule kohta ja kui prindiks paberile siis ei neid ei näeks.

Ma arvan, et keegi seal ungaris teeb neid hulgi, sest ma olen kuskil netis näind ühte autot nendega.

Kui aega saan siis uurin, mis niisugune asi eestis plekkida võiks.
m
mess
Ladaklubi Liige
Postitusi: 847
Liitunud: 22 Apr 2002 11:45
Asukoht: Tartu
Autod: '95 Audi A6
Kontakt:

Postitus Postitas mess »

Kusjuures, peaks küsima kuskilt reklaamtrüki firmast, kui neile viia failina kellade tausta skelett, vaadata mingi pilt ka, mis šeff oleks, siis nemad peaks küll kõiksugu asju valmis treima, palju see maksta võib, ei kujuta küll ette, samas ei usu, et väga meeletult

[Edited on 2.6.2002 by mess]
Kas kerenumbri ümber saab auto ehitada?
n
Nimetu
Foorumi kasutaja
Postitusi: 91
Liitunud: 24 Mär 2002 22:40
Asukoht: Harjumaa

Postitus Postitas Nimetu »

Aga kui kellegil viitsimist jamada, siis võiks lasta kuskil reklaamitrükifirmas mingi hunniku valmis teha ja siis siin hiljem maha müüa. Midagi sellist võiks ka 01-le teha. :)
m
mess
Ladaklubi Liige
Postitusi: 847
Liitunud: 22 Apr 2002 11:45
Asukoht: Tartu
Autod: '95 Audi A6
Kontakt:

Postitus Postitas mess »

Minu mõistust mööda on need asjad ikka sellised, mida kahte ühesugust ei tehta.

Olgu kui ilus pilt tahes - õigemini mida ilusam pilt, seda vähem tahan ma kellegi autos samasugust näha.
Kas kerenumbri ümber saab auto ehitada?
n
Nimetu
Foorumi kasutaja
Postitusi: 91
Liitunud: 24 Mär 2002 22:40
Asukoht: Harjumaa

Postitus Postitas Nimetu »

No jah sellel jutul on mõte sees.
Aga kui keegi uurib, et kus odavalt teha saab ja palju maxab, siis võiks siin kuulutada.
v
Valdz
Aasta Projekt
Postitusi: 612
Liitunud: 04 Mai 2002 17:33
Asukoht: Jüri
Autod: 1971 BA3-2101
Kontakt:

Postitus Postitas Valdz »

Saadsin maili paari reklaamfirmasse. 1-est tuli vastus, et nad ei tea mitte, kuidas need tehtud on, teine saatis küsimuse, et kas tahan neid T-särgi peale?:lol (Ühesõnaga: "täielikud jobukakud")

Messi teooria on minu arust õige, aga kui teha hulgim siis tuleb kõvasti odavam.

Tegelt mõtlesin, et teha ise arvutiga ja kleepida lihtsalt peale, sest enamusel neid lampe pole (Pilt 3).

Muide veek üks tähelepanek. Miks spidoka numbrite ümer mustad kastid on?
Kas need on originaalnumbrid?
m
mess
Ladaklubi Liige
Postitusi: 847
Liitunud: 22 Apr 2002 11:45
Asukoht: Tartu
Autod: '95 Audi A6
Kontakt:

Postitus Postitas mess »

Kilomeetrinumbrid on igal juhul originaalid, point on selles, et vahetatud on vaid sihverplaat.

Siin veel mõned pildid:


Pilt


Pilt

Kusjuures kui seda viimast siin vaadata siis mulle justkui tundub, et ongi peale kleebitud (vt lähedalt, justkui fooliumi taoline asi paistaks tagant poolt), ülemise puhul jälle justkui poleks.

Igatahes kui peale kleepida, siis pole suur kunst - tuleb vaid kõik õiged augud KORRALIKULT sisse teha.

Teine asi kui nüüd teha selline asi, et terve sihverplaat, siis peaks vaatama kuidas originaal lambikeste klaasid küljes on, äkki saab neid samu kasutada.

Siit olekski üleskutse, kui keegi juba teab midagi selle kohta, siis andku teada, mul küll vedeleb endal ka üks p***es komplekt üle, aga pregu pole aega uurima hakata.
Kas kerenumbri ümber saab auto ehitada?
m
mess
Ladaklubi Liige
Postitusi: 847
Liitunud: 22 Apr 2002 11:45
Asukoht: Tartu
Autod: '95 Audi A6
Kontakt:

Postitus Postitas mess »

Ah veel tuli meelde, et reklaamtrüki firma puhul võiks olla kaks varianti

1. Viia failina "skelett" ja sobiv pilt ning lasta kleepekad teha

2. Algus sama, aga viia ka originaal sihverplaadid - äkki saavad otse nende peale teha!
Kas kerenumbri ümber saab auto ehitada?
v
Valdz
Aasta Projekt
Postitusi: 612
Liitunud: 04 Mai 2002 17:33
Asukoht: Jüri
Autod: 1971 BA3-2101
Kontakt:

Postitus Postitas Valdz »

Seda mõtlesin minagi.
Kergem on ikka peale kleepida, pole mingit metalli lõikamist. Ma arvan ikka, et see on siiditrükk (Sama tehnoloogiaga millega pannakse CD-de peale pildid).

Kui sess läbi, siis pean niguinii hakkama mööda reklaamtrüki firmasid käima. Ja ma uurin seda kereväri kleebise värki ka, mis kuskilt läbi jooksis.

Väike idee, selle arenduseks ka (kui väga kallis pole). Teeks need samamoodi nagu trammide akendel reklaamid. Põhimõtteliselt aukudega kleepekas . Näeb foori ka kui vaja;)

[Edited on 3/6/2002 by Valdz]
n
Nimetu
Foorumi kasutaja
Postitusi: 91
Liitunud: 24 Mär 2002 22:40
Asukoht: Harjumaa

Postitus Postitas Nimetu »

Aga kui laseks kellegi kunstnikukäega inimese spidoka kallale? Äkki on nii lihtsam sarnast tulemust saavutada?
v
Valdz
Aasta Projekt
Postitusi: 612
Liitunud: 04 Mai 2002 17:33
Asukoht: Jüri
Autod: 1971 BA3-2101
Kontakt:

Postitus Postitas Valdz »

Pole ka paha mõte, aga siis kleebi enne numbrid kinni.

Muidugi probleem: Mis värvi kasutada?


Ise jään ikka printimise juurde.
m
mess
Ladaklubi Liige
Postitusi: 847
Liitunud: 22 Apr 2002 11:45
Asukoht: Tartu
Autod: '95 Audi A6
Kontakt:

Postitus Postitas mess »

Ok küsisin ungarlaste käest nende saladuse järgi.

Selleks et valgeid kellasid teha, tuleb lihtsalt sihverplaat teisipidi pöörata ja printerist valge taust välja printida (kui keegi tahab, mul on 03/06 pildid olemas) Kui valge enam ei meeldi, keerad ümber tagasi - lihtne ja geniaalne. Mulle isiklikult valged ei meeldi.

Rääkisin kleepeka varianti kah, et kui teeks ise arvutis selle skeleti peale mingi graafika ning laseks kleepekad teha. Selle peale ütles ta, et nad olid proovinud aga kuna kleepekad kipuvad läbi kumama, siis rikub ilusa asja ära - alt jääb vana näha.

Need mis piltidel on need on puhtalt käsitöö ja neil üks tegelane oli teinud. (mingis airbrush tehnikas, mis mulle ei ütle halligi) Tema pidi tegema sellise nagu ise tahad, mitut ühesugust ei tee. Hinda lubas veel uurida. Need väikesed asjad saab ka postiga saata nii et kes huvitatud on, siis saab tellida.
Kas kerenumbri ümber saab auto ehitada?
s
Siim
Foorumi kasutaja
Postitusi: 179
Liitunud: 12 Mär 2002 09:54
Asukoht: Tartu
Autod: 1980 2101

Postitus Postitas Siim »

Mina tegin 01-le sihukese spidoka ja tahhoka. Tegu on kvaliteetpaberiga, millele arvutiprinteriga pilt peale trükitud on. Signaallampide taga on augud ja värviline paber paistab ilusti läbi. Mujaltpoolt midagi läbi ei paista. Tookord oli probleemiks see, et osuteid ei saanud instrumentide küljest kuidagi ära - > seega ei saanud ka sihverplaati ümber keerata. Aga vahet pole - paberisse sai tehtud osuti jaoks pilu, mis pärast ilusti vaatamisel nähtamatuks osutus. Ahjaa, paber on kahepoolse teibiga kinni. Veidi isikliku arvamust kogu selle teema kohta - need pildid tüütavad teid ilmselt kähku ära. Valged kellad on suht magedad jah, aga nt sinised on küll mulle meelepärased (autos on salongi alumine osa puha sinine). Seega sobib. Muide, airbrush on põhimõtteliselt värviprits (nagu spray), aga selle vahega, et võimaldab peenemat jutti tõmmata, millel on selgemineristatavad kontuurid. Mingi airbushi, markeri vms asjaga küll ei soovita jantima hakata...

Pilt

Neid pilte tahaks küll - varsti tuleb tahhoka pilt ümber teha (redline maha ja 8000 RPM peale). Mul endal olid suurepärased tahhoka/spidoka SINISED pildid - vektorgraafika (Flash 5 ja puha). Väga peen töö läks, aga kuidagi arvutis kaotsi.

[Edited on 4-6-2002 by Siim]
m
mess
Ladaklubi Liige
Postitusi: 847
Liitunud: 22 Apr 2002 11:45
Asukoht: Tartu
Autod: '95 Audi A6
Kontakt:

Postitus Postitas mess »

Kas kerenumbri ümber saab auto ehitada?
v
Valdz
Aasta Projekt
Postitusi: 612
Liitunud: 04 Mai 2002 17:33
Asukoht: Jüri
Autod: 1971 BA3-2101
Kontakt:

Postitus Postitas Valdz »

Paar küsimust.
:puzzled:puzzled:puzzled

1) Seal lingil on mingid failid .cdr. Kes teab, mis programm neid sööb?

2) Kas 05-el on sama suur spidoka põhi jm.

3)Kas spidoka valgust saab paremaks ka muuta (Lampide vahetus). Hõõgub muidu nagu sea silm.
Vasta