Kodulehe tegemiseks abi vaja

Kodulehe tegemiseks abi vaja

Jutud vabal teemal / huvitavad pildid ja viruaaltuuning
Vasta
k
krysto
Foorumi kasutaja
Postitusi: 76
Liitunud: 12 Mär 2003 09:01
Asukoht: Kusagil
Autod: Sebring 2.7

Kodulehe tegemiseks abi vaja

Postitus Postitas krysto »

Kuna tõesti endal pole palju vaba aega ja sammuti jääb oskustest puudu enamasti php ala pealt siis kohe kindlasti peaks klubis meil mõni inimene oskama ju seda ala hästi:P et võimalikult kiiresti saaks koduleht meil ülesse ja et oleks meie klubi ka interneti maailmas siis esitletud.
Paluks kõigil aitajatel jätta oma msni aadress et saaks võtta kontakti ja abi paluda.
Suured tänud juba ette ära
Kasutaja avatar
Pikk
Postitusi: 59
Liitunud: 08 Okt 2005 20:57
Asukoht: Tallinn,Pääsküla
Autod: otsimisel
Kontakt:

Postitus Postitas Pikk »

nu endal mul ka aega pole aga natuke vbolla saab aidata!
kaugele oled jõudnud juba?
da@daweb.org mudu adrex :spin
I'm not a rassist - I just hate people!!!
NB! Minult raha kätte saada on sama raske, nagu metsikule kassile rehaga sulavõid p***** lükata!!!
Kasutaja avatar
Hulkur
Foorumi kasutaja
Postitusi: 697
Liitunud: 14 Juun 2006 11:43
Asukoht: V-Maarja Vald
Autod: Uaz,Gaz ja Lada + Lugematul hulgal läänekaid.
Kontakt:

Postitus Postitas Hulkur »

Ma olen kah kunagi mingeid kodukaid teinud? Aga ma samuti algaja!
o
olaaf
Ladaklubi Auliige
Postitusi: 4924
Liitunud: 12 Juun 2002 09:16
Asukoht: nõmme
Autod: 2105 s1300, 1119

Postitus Postitas olaaf »

msn olemas - räägi mis sul vaja...
Männiku laiali Garage
"90 percent of carb problems are ignition related.."
Kasutaja avatar
logman
Ladaklubi Liige
Postitusi: 3999
Liitunud: 29 Nov 2004 23:46
Asukoht: Mulgi ja Sakala vahel vibreerin
Autod: 1,3 "vasmjorka", 1,2 "kopeika", 1,4d vollwaagen
Kontakt:

Postitus Postitas logman »

Lähiajal ,nii järgmisel nädalal loodan aega leida. Siis koostan ja saadan uue teksti nii avalehele kui ka klubjuttu.
Praegune ei sobi hästi ,tegin ülepeakaela ,minu viga.
A lehel peaks ära muutma või lausa kaotama ka need teksti kohal olevad pealkirjad. Hetkel seal igal klikil "uudised". Uudistada pole midagi. Uudiste kohta võiks eraldi nupp tulla.
Tehniliste õpetuste osa (Artiklid nupp) suunaks otse foorumisse vastavatesse peatükkidesse ja täiendaks hoopis foorumit nendesamade õpetustega ,kuidas teha seda ja toda ning miks küttekulu suureneb jne. Sest iialgi ei jõua kõike kasulikku kodukale üles sättida ja teist foorumi pole ju mõtet tekitada ,milleks dubleerida.
Koduka enda sisuna (Lada ja Liikmetele nupp) näeks rohkem ürituste kajastamist ,klubilise liikumise sisu ,masinate ajalugu ,tulevikuplaane jne.
Väljanägemise poolelt oleks vaja tekst ja pildid (mudelite all hästi näha) vähe lahku viia. Hatkel puudub täielik distants ,pildid on tekstile liiga lähedal ,vahed puuduvad (Oka ,05 ,Niva). Samuti on pildid koledal kombel välja veninud.
Seda kõike annab parandada.

Ei hakanud seda kõike PS-i teel saatma ,sest soov on ,et ka teised klubiliikmed saaksid sõna sekka öelda ja parandada ,kui midagi valesti näen. See oleks minu nägemus asjast.
Koduka testiaadress on mõnedel liikmetel teada ,ka minul. Kõigile suvahuvilistele seda hea meelega ei reklaamiks enne kui kõik tipp-topp ja värk näitamist väärt. Kes valmis reaalselt aitama need teavad kelle käest küsida.
Vasta