Kellel on kogemusi Ladat mittesallivate kaasliiklejate kohta?

Kellel on kogemusi Ladat mittesallivate kaasliiklejate kohta?

Jutud vabal teemal / huvitavad pildid ja viruaaltuuning
Kasutaja avatar
Kytt
Ladaklubi Juhatus
Postitusi: 2075
Liitunud: 29 Okt 2002 11:32
Asukoht: Tallinn
Autod: 2x2102,21013 & Toyota

Postitus Postitas Kytt »

Algselt postitas: zikz
sest liikluseeskirjas kirjaS ju et 1. rida on aeglasematele.
sa loe ikka vähe hoolsamalt LEd, linnas v6id s6ita kummas reas tahes. maantee peal vasak rida m6eldud kiirematele
m
mummuke
Suletud kasutaja
Postitusi: 71
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas mummuke »

Algselt postitas: MUST KYTT
Algselt postitas: zikz
sest liikluseeskirjas kirjaS ju et 1. rida on aeglasematele.
sa loe ikka vähe hoolsamalt LEd, linnas v6id s6ita kummas reas tahes. maantee peal vasak rida m6eldud kiirematele
LE ütleb ka seda, et põhjendamatult aeglane (+ antud olukorras siis taksisti poolt liiklusohtliku olukorra tekitamine) sõit on keelatud...
p
puukas
Suletud kasutaja
Postitusi: 43
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas puukas »

Paljud keskealised inimesed räägivad, et kardvad neid zigulle sellepärast, et kas seal on roolis vana pensionär kes ei näe ega kuule (ei taha kedagi solvata) või siis rullnokkadest noorukid (ei taha jällegi kedagi solvata), kes lihtsalt rallitavad;)
l
Laada
Foorumi kasutaja
Postitusi: 260
Liitunud: 08 Juul 2003 10:18
Asukoht: Tallinn
Autod: Nokia, Nolada.

Postitus Postitas Laada »

Algselt postitas: puukas
Paljud keskealised inimesed räägivad, et kardvad neid zigulle sellepärast, et kas seal on roolis vana pensionär kes ei näe ega kuule (ei taha kedagi solvata) või siis rullnokkadest noorukid (ei taha jällegi kedagi solvata), kes lihtsalt rallitavad;)
Ma veel keskeas ehk pole, kuid vähegi staa?ikama inimese jaoks peab see mõttetera paika tõesti. Millegipärast viimasel ajal just eriti seda marki sõidukitega tegelased liikluses ekstreemsustega silma jäänud.;)
Samas peab treenima sallivust kaasinimeste suhtes, ka vanal pensionäril on tarvis lapselastele külla sõita ning lapselaps peab ka ju kusagil sõitmist harjutama. Kahju vaid, et see on nn tavaliiklejate aja ja närvide (vahel ka elu)hinnaga, kuid võtkem seda kui paratamatust.;)

Tegelikult on palju hullem kontingent paadunud, teistega mitte arvestavad joodikud.
p
puukas
Suletud kasutaja
Postitusi: 43
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas puukas »

Tõsi jutt, samas kardetakse ka bmw-si, et kes teab mida see rullnokast juht teeb (eriti neid 300seid "rullnoka" bmw-sid mõtlen);)
Kasutaja avatar
Moss
Foorumi kasutaja
Postitusi: 1069
Liitunud: 25 Mär 2003 15:06
Asukoht: Siuntio, Soome
Autod: erinevad illegaalid
Kontakt:

Postitus Postitas Moss »

Mul oli laupäeval kogemus ühe ülbe ladamehega. Tahtsin rida vahetada aga niikui suuna sisse panin,üritas mingi punase 2109 omanik oma masinat võimete piiril ekspluateerides iga hinna eest minu ette jõuda. Reg. nr oli vist 587 AHM kui õigesti mäletan.
k
kenu
Foorumi kasutaja
Postitusi: 195
Liitunud: 14 Mai 2002 15:37
Asukoht: Valga
Autod: 05
Kontakt:

Postitus Postitas kenu »

Algselt postitas: tuhajuhe
Algselt postitas: kenu
Algselt postitas: tuhajuhe
Meelde tulles siis esimene kogemus oli selline et,ka üks üritas iga hinna eest mööda saada ja ma siis kiirendasin talle suht kannapeale.Lõpuks jõudsime minu spidoka järgi lausa 150 ni.Naine naeris kõrval et,sõidab kas või ennast puruks aga peab eest ära saama :DTee oli ka paras käänuline.
see on küll rullnoka jutt, kui ta ikka tahab sust mööda minna, siis ei ole küll mingit mõtet ise kiirendades liiklusohtlikku olukorda tekitada, mõttetu komplekside väljaelamine.
Kenu pole vist minu ridadest õieti mõtet välja lugenud,aga eks ta vist staasikam liikleja ;) Kuid loe paremini teemast mõte välja enne rullnokaks sõimamist :ylbe [/quote]

No ma ei tea, vabandan, kui solvasin, aga kui keegi sõidab sinust mööda ja sa hakkad talle iga hinna eest järele pressima, käänulisel teel 150 km/t, no ma ei tea, kui see rull- noklus pole, siis mis üldse on rullnoklus? Või ei ole mulle antud osa saada teemas olevast sügavast mõttest??
k
Kiwa
Foorumi kasutaja
Postitusi: 174
Liitunud: 06 Jaan 2004 17:35
Asukoht: Valga
Autod: e36 coupe

Postitus Postitas Kiwa »

sigulliga sõites sain ma iga nädal politsei poolt kontrollitud põhiliselt registreerimistunnistust ja kindlustust (kindlasti arvasid, et sigulipoisil pole niikuinii raha kindlustust teha).. mõni harv nädal, kui mind ei kontrollitud... nüüd olen pool aastat läänekaga sõitnud ja umbes 20 000 kilomeetrit... ühe korra on mind selle läänekaga poole aasta jooksul kinni peetud ja siis ka reidi ajal "kõik puhuvad"... mendid ei suhtu ka ladasse hästi..
Töö tegi ahvist inimese, inimene ostis ?iguli
r
Raxo
Foorumi kasutaja
Postitusi: 853
Liitunud: 19 Juul 2002 18:45
Asukoht: Rakvere
Autod: 2101 '72 | Chevy '00 | Hornet '01 | Scania '97
Kontakt:

Postitus Postitas Raxo »

Algselt postitas: Kiwa
sigulliga sõites sain ma iga nädal politsei poolt kontrollitud põhiliselt registreerimistunnistust ja kindlustust (kindlasti arvasid, et sigulipoisil pole niikuinii raha kindlustust teha).. mõni harv nädal, kui mind ei kontrollitud... nüüd olen pool aastat läänekaga sõitnud ja umbes 20 000 kilomeetrit... ühe korra on mind selle läänekaga poole aasta jooksul kinni peetud ja siis ka reidi ajal "kõik puhuvad"... mendid ei suhtu ka ladasse hästi..
No aga vaata asja positiivsest küljest - siksil on riigi rahadega turvakontroll peal. Nii et kui varas isegi väga korralikult sõidab, võetakse ta rajalt maha :D

Ühel öösel sõitsin kodu poole, minu ees läks veel üks auto. Teisel pool tee ääres märkasin autot seismas, tuled põlemas. Kui minu tuled vilksatades teda valgustasid, siis nägin sinist-valget. Jälgisin peeglit ja näe, tulidki järgi nagu arvasin. Kõik oli korras, sõitsin edasi. Mingi aja pärast seisis jälle mingi auto teepeenral, seekord paremal pool. Jällegi silmasin sini-valget. Nii kui neist mööda sain, hakkasid nemad sõitma. Sõitsid paar kilomeetrit järgi, kuid siis keerasid otsa ringi, ju siis sai viitsimine otsa.
j
jinx
Suletud kasutaja
Postitusi: 53
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas jinx »

Kui kunagi sõitsin 21063ga siis sattus neid igahinna eest mööda sõitjaid rohkem. Viimased 6 aastat lada 110ga ja pole seda nagu täheldanud. Korra üks 3. seeria BMW omanik hakkas linnast välja sõites ca 30ga minu ees sõitma ja siis kui mööda sõitma hakkasin hakkas vajutama. Kuna asula lõpu märk oleks niikuinii ca 200 meetri pärast 90. sõita lubanud, siis vajutasin sellest bemmilogust lihtsalt eest ära. Ja jäin ca 90 - 100ga ette sõitma. Peagi jõudis see bemmimees järele ja sõitis mööda. Siis selgus ka klassinäitamise põhjus. Kõrval istus tal üks blond tibi. Ainult et seekord valis ta vale auto, millega tüli norida. :lol Vähemalt minul oli väga lõbus.

Politseiga pole ka mingeid probleeme nagu olnud. Öösel linnas ringi sõites pigem peatatakse kõiki teisi aga millegipärast mitte mind.
t
Tarts
Ladaklubi Liige
Postitusi: 481
Liitunud: 06 Nov 2003 17:39
Asukoht: valga
Autod: Vaz 2101
Kontakt:

Postitus Postitas Tarts »

Minagi oma Lada 1200 mooturi tiba tublima vastu just sellepärast vahetasingi ,et krd oma kopikaga Tartusse õe ülikooli lõpetamisele sõites oli väga kiire ,burger ühes rool teises käes kimasin Tartupoole ,sooviks oli sõita umbes 130 nega,et õigeks ajaks kohale jõuda,aga kussa sellega ,ette jäi mingi Mazda kupee mudel kes loksus 100 ga. üritasin mööda saada kuid kõrvale jõudes vajutas Mazda korra gaasi ja taga ma jälle olingi ja Mazda kiirus langes jälle hoobilt 100 le. proovisin ka möödasõites sestikuleerida ja rooliga temapoole jõnkse tehes hirmutada kuid asjatult ,eks ma proovisin veel mitu korda ,kuid lõptulemust see ei muutnud ,nii kuradi kiire oli endal,pärast viimasel minutil kohale jõdmist mõtlesin ,et selle masinaga tuleb midagi ette võtta ja nii tehtud saigi,hea nüüd selliseid haigeid kes Ladat teel nähes kaasi põhja suruvad oma tahavaatepeeglist kaeda.
Aga Sankt-Peterburis pidi selline vinge minetitegija baba elama,et imeb Lada kasvõi -30C juures sumbutitoru kaudu käima.
m
moosmoosik
Foorumi kasutaja
Postitusi: 636
Liitunud: 25 Okt 2003 16:00
Asukoht: Tallinn/Mustamäe
Autod: ei ainsatki ladat enam !

Postitus Postitas moosmoosik »

olen täheldanud et uute ladade omanikel (110,111,112) (aga mitte kõigil omanikel) on eriline kibestumus vana lada omanike vastu. osadel on ikka hirmus vaadata kui mõni kopikas vms nendest mööda sõitma hakkab. pingutatakse siis niipalju kui võimalik et see manööver korda ei läheks. Kas ollakse kadedad et näe ostsin uue aga ikka vana on parem???
krt see on nigu perekonnasisene mingisugune hälve....

p.s. see jutt EI käi KÕIGI uute ladade omanike pihta !!!
l
Laada
Foorumi kasutaja
Postitusi: 260
Liitunud: 08 Juul 2003 10:18
Asukoht: Tallinn
Autod: Nokia, Nolada.

Postitus Postitas Laada »

Algselt postitas: Tarts
mööda saada kuid kõrvale jõudes vajutas Mazda korra gaasi ja taga ma jälle olingi ja Mazda kiirus langes jälle hoobilt 100 le.
Sellist tegevust nimetatakse möödasõidu takistamiseks ja vahel tekitatakse niimoodi ikka väga ohtlikke olukordi. Ma ei tea mis nendel idiootodel mõttes on kes sedasi käituvad.

Paraku pole sarnastel tegevustel ja ladadel olulist seost, terve jeesti liiklus on praeguseks täiesti kontrollimatult käest ära.;) Ja järjest hullemaks läheb...
o
olaaf
Ladaklubi Auliige
Postitusi: 4924
Liitunud: 12 Juun 2002 09:16
Asukoht: nõmme
Autod: 2105 s1300, 1119

Postitus Postitas olaaf »

sellepärast on maanteel turvalisem sõita kohe kõigist mööda kiirusega 120-130 kulgeda rahulikult..
lõppkokkuvõtteks peab autol maanteel sõiduks palju hobuseid kapoti all olema..
Männiku laiali Garage
"90 percent of carb problems are ignition related.."
l
Laada
Foorumi kasutaja
Postitusi: 260
Liitunud: 08 Juul 2003 10:18
Asukoht: Tallinn
Autod: Nokia, Nolada.

Postitus Postitas Laada »

Algselt postitas: olaaf
sellepärast on maanteel turvalisem sõita kohe kõigist mööda kiirusega 120-130 kulgeda rahulikult..
lõppkokkuvõtteks peab autol maanteel sõiduks palju hobuseid kapoti all olema..
Mõistust on vaja ikka ennekõike. Suurim häda teedel ongi just selles, et liiga palju "hobuseid" on kontrollimatult valla pääsenud. ;)
Vasta