K: Kes paneks Ladale BMW või muu lääne mootori peale?

K: Kes paneks Ladale BMW või muu lääne mootori peale?

Kust saab mis-iganes-asja? Kes teeb mis-iganes-tööd?
Vasta
c
cobravello
Foorumi kasutaja
Postitusi: 30
Liitunud: 12 Juul 2008 23:27
Autod: 011, 013

K: Kes paneks Ladale BMW või muu lääne mootori peale?

Postitus Postitas cobravello »

Jätkuvalt on suur huvi vähe võimsama mootoriga Lada järele, tean et paljud on pannud BMW, Opeli jms mootoreid vahele, kas leidub keegi Tallinna/Harjumaa kandis, kes on seda varem teinud ja teeks selle töö ära nii et kestma ka jääb?
Kasutaja avatar
Kytt
Ladaklubi Juhatus
Postitusi: 2074
Liitunud: 29 Okt 2002 11:32
Asukoht: Tallinn
Autod: 2x2102,21013 & Toyota

Postitus Postitas Kytt »

 
cobravello kirjutas:Jätkuvalt on suur huvi vähe võimsama mootoriga Lada järele, tean et paljud on pannud BMW, Opeli jms mootoreid vahele, kas leidub keegi Tallinna/Harjumaa kandis, kes on seda varem teinud ja teeks selle töö ära nii et kestma ka jääb?
No kui vaadata, et ühes oma eelmistest postitustest kirjutasid soovist osta 500euriku eest tehtud masin, siis võin su kurvastuseks öelda, et mootori peale panek sinu tingimustel võib jääda 5-10 korda suuremasse hinnaklassi kui see 500 juudirubla.
c
cobravello
Foorumi kasutaja
Postitusi: 30
Liitunud: 12 Juul 2008 23:27
Autod: 011, 013

Postitus Postitas cobravello »

Hämmastavalt mõttetu kommentaar. Arvestades möödunud müügikuulutusi ei ole 500 eurot sugugi ebamõistlik hind, mulle on pakutud bmw mootoriga kopikat 400 eest ka, pealegi ütlesin et väärt masina eest maksaksin ka rohkem. Ja mu tingimus ei ole eluaegne garantii, tahaksin lihtsalt leida kogemusega inimest kes on sellise mootorivahetuse korra läbi teinud et asi võimalikult hõlpsalt läheks. Ma ei saa aru miks on vaja küsija suu pihta lüüa.
Kasutaja avatar
zajetz
Ladaklubi Liige
Postitusi: 1085
Liitunud: 14 Nov 2002 15:31
Asukoht: Tallinn, Nõmme(Pääsküla)
Autod: 4x 2101x ; 626 ; Auris hybrid

Postitus Postitas zajetz »

2000 eur opeli mootori paigaldus ilma doonor autota. Paigaldusel kuluvad custom jupid hinna sees.
Vasta