BE-kati juhtimisõiguse koolitus Tallinna piirkonnas.

BE-kati juhtimisõiguse koolitus Tallinna piirkonnas.

Kust saab mis-iganes-asja? Kes teeb mis-iganes-tööd?
r
RLV
Foorumi kasutaja
Postitusi: 106
Liitunud: 28 Nov 2009 00:05
Asukoht: Lääne-Virumaa

Postitus Postitas RLV »

Lihtsasti sai aasta alguses nii http://www.haagissuvilad.ee/et/uudised/news_id=11
Lihtne tundub ka OÜ Autosõidu variant http://www.autosoit.ee/be-kategooria/

Aga oleks ka huvitatud.
m
Mikk
Ladaklubi Liige
Postitusi: 1029
Liitunud: 13 Mär 2004 11:10
Asukoht: Harjumaa, Kose vald
Autod: VIS 23464-10

Postitus Postitas Mikk »

Olen ka ise seda e-õppe varianti mõelnud, aga tihti peale saab reaalsete loengute puhul natuke rohkem täpsustada asju ja endale asi selgemaks teha.
Kahjuks see kuni 4250 kg täismassiga autorong minu vajadusi ei rahulda ja eraldi seetõttu selle peale raha kulutama ei ole hakanud.
Hinnad täpsustan veel üle.
Ja hetkel on kõrvu kostunud, et sobib jaanuar paremini.
Samas kitsendab jaanuaris minu valikuid kaks koolitust. Üks toimub 14-15 ja teine 23-24.
Kas praegustel soovijatel on ka mingeid kuupäevi teada, mis kinni on?
m
Mikk
Ladaklubi Liige
Postitusi: 1029
Liitunud: 13 Mär 2004 11:10
Asukoht: Harjumaa, Kose vald
Autod: VIS 23464-10

Postitus Postitas Mikk »

Nii. Sai nüüd räägitud hindadest ja kuupäevast. Kui saame vähemalt 6 inimesest koosneva grupi kokku oleks hind kindlasti alla 200 ,kuid täpsem hind sõltub juba täpsematest inimeste arvust. Pakkusin autokoolile välja Jaanuari teise nädala.
Teooria toimuks kahel õhtul. Praegu pakuti välja kuupäevad 6. ,7. või 8. jaanuar

Auto millega õppesõitu tehakse on automaat kastiga land cruiser ehk seega piisavalt võimas ja mugav, et saab keskenduda ainult käruga sõitmisele.

Palun kiiret tagasisidet.
m
Mikk
Ladaklubi Liige
Postitusi: 1029
Liitunud: 13 Mär 2004 11:10
Asukoht: Harjumaa, Kose vald
Autod: VIS 23464-10

Postitus Postitas Mikk »

Aga kuidas on teistel jaanuaris. Kui võtta äkki siis 20 ja 21 teooriaks. Endal läheb siis see nädal seal päris kiireks, sest 22 õhtul pean juba Eestis ära sõitma.

Või siis 27. algav Jaanuari nädal.
Või äkki üritame ära moosida ja teha hoopis teoora mõnel nädalavahetuse päeval ühe päevaga. See tähendaks üpris intentsiivset õpet, aga olen aru saanud, et eelmine kord nii tehti ja äkki oldakse ka seekord nõus nii tegema.

Ja rahva kokku ajamiseks võite infot julgelt edasi jagada, mida rohkem rahvast seda suurema tõenäosusega odavamalt saame. Muidugi gruppi liiga suureks ka ei tasu ajada.

Päikest!
Vasta