küsimus EPO kohta

küsimus EPO kohta

Kust saab mis-iganes-asja? Kes teeb mis-iganes-tööd?
Vasta
Kasutaja avatar
corrado
Foorumi kasutaja
Postitusi: 805
Liitunud: 27 Veebr 2006 08:28

küsimus EPO kohta

Postitus Postitas corrado »

niisiis,kas ma ei oska otsida või ei ole,siis ma tahaks vastuseid mõngingatele küsimustele,tähendab sooviksin,
et kas keegi oskab soovitada kohta kus müüakse epo liimi,ühest kohast lugesin et vaiku liiga raske vist peale määrida vms,et siis võrus,tartus,paides või türil,ja oleks hea kui hindasid ka saaks umbkaudseid,ja asi siis selles et seda ei tohtivad sisse hingata ja naha peale panna,kas kummikindad aitavad selle vastu,kui peaks kogematta minema naha peale?:puzzled
ja kas epo liimi peab mingi kõvendiga ka segama?ja kas see liimi ostmisel antakse kaasa või peab ise ostma,ja milline see siis on,ja seda segamise vahekorda ka oleks hea teada:D
ma loodan et siin on nii head inimesed ja aitavad mind,kuna jah esimene kord alles ostan selliseid asju:D

tänud ette siis kah juba;)
r
Rocky
Foorumi kasutaja
Postitusi: 220
Liitunud: 06 Apr 2002 17:04
Asukoht: Otepää
Autod: 2103

Postitus Postitas Rocky »

EPO liimi tuubides müüakse pea igas ehitus ja majatavete kaupluses. Aga see tuubis ja suht väike kogus. Millegi parandamiseks sobib küll, aga midagi ehitama sellest just ei hakka. Vaik ikka suuremas koguses saada. Kõvendi on kaasas, sissehingamisel kohe ei tapa ja nahapeale määrida pole kah mõtet, katsu kuidagi muudmoodi ikka hakkama saada! Hind miski 30 eegu ringis tuub. Ja asi suht vedel nii et millegi valamisel oleks vaja midagi armatuuriks sisse panna- klaasriiet või midagi sellelaadset.
Kasutaja avatar
corrado
Foorumi kasutaja
Postitusi: 805
Liitunud: 27 Veebr 2006 08:28

Postitus Postitas corrado »

ei jah,klaasriide müügikoht teada,netist vaadatud,aga seal ei müüda vist seda liimi,vb pole netis üleval lihtsalt,aga oskad sa umbesgi öelda palju seal tuubis on seda?
l
larei
Suletud kasutaja
Postitusi: 36
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas larei »

EPO on igati kiidu väärt eesti toodang.
Alles hiljuti parandasin oma kõrvaklappe sellega. Väga hästi töötab siia maani. Ja kindlasti ka veel pikka aega. Meil oli vaja teda kindlates piirides ja sis väike meelespea: ei liimu plasteliini külge ega kile(vb oleneb kilest aga kasvuhoone kile külge kohe kindlasti mitte).

Kõik vajalik info on pakipeal kirjas. Ja minu mäletamist mööda oli möksi ja kõvendi suhe 10:1 või sis 9:1

Ja need kummikindad on minuarust natuke ülepakutud asi. Mina pole kunagi kasutanud ja ei ole vaja läinud ja ei lähe ka vist. Tuleb lihtsalt natuke tähelepanelik ja rahulik olla. Mitte tormakas:)
Kasutaja avatar
corrado
Foorumi kasutaja
Postitusi: 805
Liitunud: 27 Veebr 2006 08:28

Postitus Postitas corrado »

okei,eks ma siis proovin,esimene kord igaks juhuks ikka paneks kindad kätte,vb ülepakutud aga ma kardn selliseid asju,kui ei lähe kinnaste peale,siis teinekord ilma,kuna ma usun et see peris ebamugav,aga ikkagi huvitaks see tuubi suurus:puzzled
p
Priidic
Ladaklubi Liige
Postitusi: 614
Liitunud: 14 Mär 2002 00:25
Asukoht: Tallinn
Autod: Samara Baltic

Postitus Postitas Priidic »

mul kodus olev valge EPO liim on 46ml põhituub ja 14ml kõvendi

*olemas on ka must EPO

komplektiga oli isegi vist segamispulk kaasas, aga kui pole siis söö üks pulgajäätis ja ka pulk olemas;)
9x mõtle, 1x postita!!! :cool:
Kasutaja avatar
corrado
Foorumi kasutaja
Postitusi: 805
Liitunud: 27 Veebr 2006 08:28

Postitus Postitas corrado »

46 ml ja kas see maksis 30 krooni:yllatunud
einoh,siis tuleks ikka lahtiselt osta,liitrike ära,eks ma siis uurin seda asja,homme vb peale kooli vaatan mõned poed läbi,minu poolest võib siis teema lukku panna,kui kellelgi veel midagi tarka muidugi öelda pole;)
a
Ardi Soovik
Foorumi kasutaja
Postitusi: 839
Liitunud: 16 Mär 2002 00:20
Asukoht: Raplamaa
Autod: LADAd ca 60tk+1
Kontakt:

Postitus Postitas Ardi Soovik »

Suuremas koguses epot küsi-osta firmadest mis sellega tegelevad,nt paaditootjad,heitvee mahutite tootjad jne.
Müüa küttepuid,osutan veoteenust 3t kandevõimega kalluriga.
Osutan palgisaagimisteenust mobiilse lintsaekaatriga.
k
krister
Foorumi kasutaja
Postitusi: 249
Liitunud: 09 Aug 2004 12:53
Asukoht: Tallinn, Lilleküla
Autod: 2101 '80

Postitus Postitas krister »

EPO liimiga tuli mul selline asi meelde. Kord Vene aja lõpus sattus suurem kogus EPO liimi kätte. Kuna vannitoas käis parasjagu remont, ja seal oli vaja panna osa plaate puit alusele, siis mõtlesime kasutada EPO liimi.
Segasime paar tuubi liimi ja kõvendit kokku. Mõne plaadi saime panna, kui segu muutus soojaks ja hakkas kiiresti kõvaks muutuma.
Hoiatus siis see, et kui suuri koguseid kokkusegada, siis võib liim enne õigesse kohta paigutamist kivistuda.

+ õige koostise saavutamsel võib ta isegi väga kuumaks minna!
Kasutaja avatar
corrado
Foorumi kasutaja
Postitusi: 805
Liitunud: 27 Veebr 2006 08:28

Postitus Postitas corrado »

eks ma järgin siis seda kah,aga ardi soovikule et ma ei taha väga suures koguses,ma tahan vb mingit liitrit või isegi vähem,ei kasuta pärisauto tuunimiseks vaid hakkan siis väiksemat midelit tuunima,niva mudel,nüüd ootan siis rahasüsti et saaks poodi lipata:)


EDIT: ostsin hoopis klaaskiud pahtlit.aga minu pärast pange teema lukku,kuna mul enam midagi öelda pole,kui tõesti tekib küsimus siis küsida kui teema veel lahti aga ka u2u'ga võib;)
Vasta