elektriaknad

elektriaknad

Praktilised nõuanded, kuidas koduste vahenditega ja odavalt midagi ehitada
Vasta
t
TimmThaler
Foorumi kasutaja
Postitusi: 62
Liitunud: 19 Nov 2007 19:16
Asukoht: Pärnumaa
Autod: BMW e30, Volvo v40 T4
Kontakt:

elektriaknad

Postitus Postitas TimmThaler »

tere , tere uuriks veidi maad et kuidas paigaldada Vaz 21053 elektriaknaid, ma lugesin siin foorumis küll teemasid mis käisitlevad seda teemat ,aga pildi materjali ei leidnud, et äkki keegi kes on selle töö ette juba vötnud annaks mõned pildid , et aimu saada kuhu ja kuidas paigutada, ja millisedi mootoried soovitate kasutada.
Kasutaja avatar
posta84
Foorumi kasutaja
Postitusi: 230
Liitunud: 16 Sept 2004 16:45
Autod: SAMARA

Postitus Postitas posta84 »

Kas keegi on paigaldanud Samarale el.akna süsteemi. Kas on nähtud eraldi 08 seda müügil?:rolleyes
Mul pole midagi, sul pole sedagi!
p
Peep063
Postitusi: 229
Liitunud: 20 Juul 2007 09:27
Asukoht: Vändra / Tallinn
Autod: Vaz 21063 / Vaz 21061

Postitus Postitas Peep063 »

mida kitsamalt autolt saadud seda parem, sest Zigulil pole väga laiad uksed. minul on juba ära otstetud aga pole veel jõudnud installeerida, kui hakkan panema, siis võin pilte teha ja neid ka üles panna kui vaja.
Ostsin siis Renault 25-e omad, maksid 300.- tk ja Järve Autolammutuse poest ostsin.
Kasutaja avatar
siim789
Foorumi kasutaja
Postitusi: 735
Liitunud: 07 Apr 2006 18:56
Asukoht: Rapla, Alu
Autod: Vaz 2107 90a, Ford Taunus 81a, BMW e39 530dA Touring 00a

Postitus Postitas siim789 »

Üks lihtsamaid variante peaks olema selline komplekt. Aga iseasi, kust leida midagi sellist. Vend oma asconnile ostis esiakendele mingi 500eek kpl vist sai (kasutatud muidugi).

Pilt


Pilt
Kasutaja avatar
logman
Ladaklubi Liige
Postitusi: 3998
Liitunud: 29 Nov 2004 23:46
Asukoht: Mulgi ja Sakala vahel vibreerin
Autod: 1,3 "vasmjorka", 1,2 "kopeika", 1,4d vollwaagen
Kontakt:

Postitus Postitas logman »

Algselt postitas: posta84
Kas keegi on paigaldanud Samarale el.akna süsteemi. Kas on nähtud eraldi 08 seda müügil?:rolleyes
Kui keegi kunagi samaral elektriaknad kellavärgina tööle saab, siis müts maha selle ees.
Need klaasid on nii pagana pikad ja rasked. Vändagagi on tegu et neid ülesse keerates nii korralikult oma pessa saada, et tuul kuskilt vilisema ei jääks.
t
tiit
Foorumi kasutaja
Postitusi: 622
Liitunud: 06 Nov 2003 09:52
Asukoht: hiiumaa
Autod: 21083 1995
Kontakt:

Postitus Postitas tiit »

Algselt postitas: logman
Algselt postitas: posta84
Kas keegi on paigaldanud Samarale el.akna süsteemi. Kas on nähtud eraldi 08 seda müügil?:rolleyes
Kui keegi kunagi samaral elektriaknad kellavärgina tööle saab, siis müts maha selle ees.
Need klaasid on nii pagana pikad ja rasked. Vändagagi on tegu et neid ülesse keerates nii korralikult oma pessa saada, et tuul kuskilt vilisema ei jääks.
Oot-oot ära unusta et samarat on 4 ukselist kah :spin . 08 suhtes olen küll sinuga nõus. 09-le peaks suht kerge vaevaga saama 11x seeria tõstukid panna
m
mihkelmajori
Foorumi kasutaja
Postitusi: 54
Liitunud: 27 Veebr 2007 21:42
Asukoht: Paide
Autod: Vaz 2108 16v
Kontakt:

Postitus Postitas mihkelmajori »

Mul on 08-l elektri aknad. aga kole aeglaselt käivad. pole ise neid kahjuks installind sinna. mingid soome tuuningu vennad on aretand :D
Kasutaja avatar
posta84
Foorumi kasutaja
Postitusi: 230
Liitunud: 16 Sept 2004 16:45
Autod: SAMARA

Postitus Postitas posta84 »

Aga huvitav kas 110 klaasi tõstuki mootor ja siinid ei sobi Samarale 08-le?
Mul pole midagi, sul pole sedagi!
o
oxecot
Foorumi kasutaja
Postitusi: 112
Liitunud: 05 Sept 2003 08:26
Autod: Auto puudub

Postitus Postitas oxecot »

Mul on pakkuda mudelikohaseid aknatõstukeid 08-le 2 komplekti ja 09-le 1 komplekt esiakendele. Itaalia, Electric Life'i omad. Tõstukeid paigaldades vahetatatakse kogu käsitsi töötav tõstemehhanism välja. Seega töötavad nad nagu originaal klaasitõstukid.

Kunagi maksid 4000.-, Lada Eestigi paigaldas. Kuna lattu vedelema jäänud siis võite saada tugevalt alla kunagise omahinna ehk 800.- / komplekt. Paigaldus 30 minutit uks + elektritööd ca 1 tund. Seega tuleb kindlasti odavam kui hakata aretama muu auto juppe. Enam tõstukitega ei tegele, seega juurde neid ei saa. Muidu pakkus Electric Life tõstukeid nii 05-le kui ka kolmnurkanaga ja ilma selleta Nivale. On saada veel üks komplekt universaalseid tõstukeid, analoogsed kui Siimu pildil. Need saaks 400.- komplekt (2-le aknale). Asjadele anname töölemineku garantii. Tõstukid asuvad Tallinnas, soovi korral võib mulle helistada tel: 503 1713.

[Muudetud: 3-12-2007 oxecot]Pilt
Kasutaja avatar
corrado
Foorumi kasutaja
Postitusi: 805
Liitunud: 27 Veebr 2006 08:28

Postitus Postitas corrado »

Endal ostetud Honda accordi el. aknad, mingi 87a. omad ja hakkan millalgi 01'le peale aretama neid, eks ole näha mis välja tuleb:D
Vasta