K: Kas tasub osta 09?

K: Kas tasub osta 09?

Teemad, mis puudutavad uuemaid esiveolisi Ladasid - 08/09; 110/111/112 ja teised.
Vasta
a
Arvos
Foorumi kasutaja
Postitusi: 1109
Liitunud: 31 Jaan 2010 22:57
Asukoht: Tallinn, Saue
Autod: 2105, Volvo V70, Mazda 6 BMW 740Individual, mõned Transitid, mõned JAWA-d ja MF70-d ja ZIL-131

K: Kas tasub osta 09?

Postitus Postitas Arvos »

Sõber uurib ja plaanib endale osta 09. Kuulaks aga heal meelel neid, kel selle autoga kogemusi. Mis on selle auto tüüpvead, kas elektroonikaga on probleeme, kuidas vastu peab meie teedel ning kui kalliks läheb põhiliste esinevate probleemide kõrvaldamine? Millele tuleks tähelepanu pöörata selle auto ostmisel? Või kas üldse osta? Vbl on klassik kvaliteeti poolest etem?
Üks VAZ peab autopargi hulgas alati olema.
Kasutaja avatar
logman
Ladaklubi Liige
Postitusi: 3998
Liitunud: 29 Nov 2004 23:46
Asukoht: Mulgi ja Sakala vahel vibreerin
Autod: 1,3 "vasmjorka", 1,2 "kopeika", 1,4d vollwaagen
Kontakt:

Postitus Postitas logman »

Ise võtaks ennem "kaheksa".
Kuidagi kahtlaselt nõrk ja läbipainduv tundub "üheksa" oma nelja uksega.
"Kaheksa" jätab tugevama mulje.
Aga võib-olla, et mulle ainult tundub nii...
Kasutaja avatar
hanzz
Foorumi kasutaja
Postitusi: 37
Liitunud: 04 Okt 2009 12:53
Asukoht: Tallinn
Autod: Honda Accord, Vaz 2103

Postitus Postitas hanzz »

Aga miks mitte mõni väljamaa masin? (ei küsi halva pärast, vaid lihtsalt saada teada põhjuseid, kuna ise ei ostaks sellist autot kohe kindlasti:))

http://www.auto24.ee/used/682244
Miks peaks endale 27 000kr eest ostma sellise auto mis ei tundu kohe üldse hea?:)

“Minu arvamuse kohaselt on üks korralik ziguli valmistatud enne 80ndate lõppu!

Minu arvamus asjast:)

[Muudetud: 12-3-2010 hanzz]
a
Arvos
Foorumi kasutaja
Postitusi: 1109
Liitunud: 31 Jaan 2010 22:57
Asukoht: Tallinn, Saue
Autod: 2105, Volvo V70, Mazda 6 BMW 740Individual, mõned Transitid, mõned JAWA-d ja MF70-d ja ZIL-131

Postitus Postitas Arvos »

Tänan m6mm, kuid tahaks rohkem inffi kui seal. Mina ei võtaks kumbagi, ei 8-t ega 9-t. Mulle sobib Lada-st kõige rohkem 05-06-07. Transit nänni vedamiseks olemas, seepärast jääb 04 välja.
Väljamaa autod olemas kuid nii tema kui mina oleme saanud nende pealt korraliku lüpsi. Tema sõidab oma investeeringuga, ostis vist pool aastat tagasi 4veo diiselaudi aastast 2004 160k, esisilla remont oli teada, sinna läks vist pea 20, meeldiva üllatusliku lisana tuli juurde mootori remont, mis algas kergest õlilekkest klapikaane vahelt ja lõppes minu mäletamist mõõda 43k-ga. Auto turuhind on hetkel 120. See on hind, millega müüakse, eks sealt läheb veel midagi maha kui asi konkreetseks läheb. Aga minu investeering vedeleb juba 3 aastat garaazis. Maksis 134k, remonti läbi aegade umbes 100 ringis, hetke hind kusagil 40. Täiesti korras auto, aga sõita ei tahagi, laguneb ja jupid seamoodi kirved. Ära märkimist määrivad rihmaseib 5k. (välimine seib tuli leevendi pealt lihtsalt maha); rattalaagreid sööb nagu saia (esimene 1,2, tagumine 2,5k); bensupump 6,8; juhiukse klaasi lõid videvikupoisid sisse; see oli vist 7,2. ühe neljast tagatulest olen ostnud 4,5k; esivõre vist 4,2; lisaks veel mootori remont 18 k. (tarkpead teadsid rääkida, et on ketiga mootor. Seni oligi ketiga, kuni rihm pooleks läks); jne. jne. Pidevalt starter jantis, käis vist korda 3 või 4 remondis, genekas remonditud jne, jne. Kõike ei tulegi hetkega meelde. Geneka kättesaamine oli pool elutööd. Sõita on nendega küll hea, kuid üsna mõttetu.
Sellepärast siis huvi Lada vastu. Hea lihtne auto ning hinnaklass ja sõidumugavused on täiesti tasakaalus. Kisub sinnapoolegi, et selle raha eest jääb mugavust kuhjaga üle. Jupid olematu hinnaga, remondiga saab kõigega ise hakkama. Temal paar km. tööle ja tagasi sõita iga päev, mina saan BMW-ga hakkama ja loodetavasti saab 07 ka suvel värvitud ja üle lakutud.
Kui aga kellelgi on pakkuda talle ilusat 09-t (äkki ka 08-t), siis andke aga teada:)
Üks VAZ peab autopargi hulgas alati olema.
Vasta