lada111 soendusmootori vahetus

lada111 soendusmootori vahetus

Teemad, mis puudutavad uuemaid esiveolisi Ladasid - 08/09; 110/111/112 ja teised.
Vasta
l
lada111
Foorumi kasutaja
Postitusi: 5
Liitunud: 25 Dets 2009 12:34
Asukoht: Tartu
Autod: Olen igapäevane lada kasutaja,soovin jagada oma teadmisi ja saada teisteltki nõuandeid.

lada111 soendusmootori vahetus

Postitus Postitas lada111 »

Tere,autoks siis lada 111,16V.
Probleem siis selline,et soendusmootor andis otsad.Väiksemate kiirustega ei tööta üldse ja kõige kiirema reziimiga katkendlikult.Kahtlustan et harjad kulunud mootoril.
Küsimus siis selles, et proovisin ligi saada mootorile,kuid selgus et see nii lihtne polegu:P.Nimelt ei saa seda katet ,mis esiklaasi peal on ära. Mingit kruvi või mingi muu leiutis hoiab seda seal kinni seest poolt.Ei julge väga umbropsu tõmmata ka(tahaks pääseda võimalikust lõhkumisest).On keegi sarnast tööd ette võtnud?Oskab keegi nõu anda soendusmootorile ligipääsemise kohta.
Ette tänades

[Muudetud: 29-12-2009 olaaf]
l
lada111
Foorumi kasutaja
Postitusi: 5
Liitunud: 25 Dets 2009 12:34
Asukoht: Tartu
Autod: Olen igapäevane lada kasutaja,soovin jagada oma teadmisi ja saada teisteltki nõuandeid.

Postitus Postitas lada111 »

Ei oska keegi nõu anda,kogemusi jagada?
t
tiit
Foorumi kasutaja
Postitusi: 622
Liitunud: 06 Nov 2003 09:52
Asukoht: hiiumaa
Autod: 21083 1995
Kontakt:

Postitus Postitas tiit »

Olen korra ära võtnud seda katet salongifiltri vahetamiseks. Seestpoolt küll midagi ei olnud, ikka väljastpoolt otsi need poldid üles.
l
lada111
Foorumi kasutaja
Postitusi: 5
Liitunud: 25 Dets 2009 12:34
Asukoht: Tartu
Autod: Olen igapäevane lada kasutaja,soovin jagada oma teadmisi ja saada teisteltki nõuandeid.

Postitus Postitas lada111 »

Tõmbasid jõuga siis?Kruvid on ilusti lahti keeratud ja eemaldatud.Aga just keskelt kus kojamehe mootori vars välja tuleb(kuhu kojamees külge läheb)hoiab kinni miski.No ikka suhteliselt tugevalt.Täit jõudu pole rakendanud aga ära tulemise märki pole ka näidanud.
Kasutaja avatar
logman
Ladaklubi Liige
Postitusi: 3998
Liitunud: 29 Nov 2004 23:46
Asukoht: Mulgi ja Sakala vahel vibreerin
Autod: 1,3 "vasmjorka", 1,2 "kopeika", 1,4d vollwaagen
Kontakt:

Postitus Postitas logman »

Vaata, kas sellest pildist saad abi:
http://www.autosoft.ru/online/acat/?idg ... =3&atype=0
l
lada111
Foorumi kasutaja
Postitusi: 5
Liitunud: 25 Dets 2009 12:34
Asukoht: Tartu
Autod: Olen igapäevane lada kasutaja,soovin jagada oma teadmisi ja saada teisteltki nõuandeid.

Postitus Postitas lada111 »

Olen uurinud seda pilti aga sellel näitab ainult neid pealmisi kruve.Et teiselpool plassmassi mingi kinnitus oleks,seda ei näita pildil.
l
lada111
Foorumi kasutaja
Postitusi: 5
Liitunud: 25 Dets 2009 12:34
Asukoht: Tartu
Autod: Olen igapäevane lada kasutaja,soovin jagada oma teadmisi ja saada teisteltki nõuandeid.

Postitus Postitas lada111 »

Siiamaani mure päevakorras.Korra veel proovisin seda eemaldada,aga ei mõika noh.Lihtsalt ei saa aru mis seda kinni hoiab.Oskab äkki veel keegi kogemusi jagada.
Vasta