sony vs. jvc

sony vs. jvc

Arutlused autoaudio teemal
Vasta
t
trioxide16
Suletud kasutaja
Postitusi: 15
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

sony vs. jvc

Postitus Postitas trioxide16 »

nii tervitus seltsimehed
oleks vaja mehelikku nõu siinkohal
ise ei suuda otsustada et kumb on parem kas sony või jvc
andmed ka siis
jvc: http://www.preisvergleich-guenstiger.de ... S743R.html

sony: http://www.recommendedbuys.co.uk/electr ... xl580x.htm
nii et kumb siis parem on????
tänan abi eest
j
jeejee
Foorumi kasutaja
Postitusi: 371
Liitunud: 14 Jaan 2003 21:06
Asukoht: Tallinn
Autod: 21051

Postitus Postitas jeejee »

mul on mõlemad margid olnud, kui supakat tahad ka kasutada, siis võta JVC.
t
trioxide16
Suletud kasutaja
Postitusi: 15
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas trioxide16 »

no ma siin tarkade inimeste käest küsisin ja nood arvavad ka et jvc parem
aga ma ei ole veel otsustand nii et andke teada
muide kuulsin et kui jvc`l on 35x4w siis see sonyl pidi vastama 40x4w nii et jvc siis kõvem ju
aga andke nõu ikka
s
skill125
Foorumi kasutaja
Postitusi: 58
Liitunud: 02 Nov 2003 12:25
Asukoht: Võru
Autod: 1975 VAZ 2103
Kontakt:

Postitus Postitas skill125 »

Kui mina ostaks, siis võtaks jvc. Põhjendust raske leida, kuid jvc-d soovitatakse poodides rohkem, kui sonyt. kuid see võib jälle mingi hulgitoodangu pealesurumine olla! Tegelikult jvc puhul see hulgitoodangu pealesurumine ei saa olla, sest tavaliselt kaasnevad sellise pealesurumisega hiigelreklaamid jne. Jvc on üks usaldusväärsemaid, kuid shit happens....:cool:
Eks Lada üks tank ole, aga igas asjas peitub võlu;)
s
slikk
Suletud kasutaja
Postitusi: 72
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas slikk »

Esialgne postitaja trioxide16
...muide kuulsin et kui jvc`l on 35x4w siis see sonyl pidi vastama 40x4w nii et jvc siis kõvem ju...
loe oma postitus tähelepanelikult läbi:lol
ja mõlemate makkide lehtedel oli kirjas 4x45, seega on mõlemad ühe võimsused. mina võtaksin sony.
s
samara 1500
Suletud kasutaja
Postitusi: 2
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas samara 1500 »

Eelistan ise JVC-d. Sonist käin kaarega mööda - kui saan. Soni nimelt kasutab ära oma nime suurt tuntust ja ei hooli seetõttu oma keskklassi ja odavate toodete parameetrite kvaliteedist. Tehakse kähku uus asi valmis ja turule. Kas ostjale meeldib või mitte, see jätab kontserni külmaks - "kohe tuleb turule uus asi ja see on parem! " Uus asi aga pole oluliselt etem midagi, disain vaid uuem. Olen võrrelnud nii seest kui väljast eelmainitud tegijate eerinevaid asju ja pean nentima, et parameetritelt on JVC kõvasti sonist üle. Paistab, et JVC pole tahtnudki igaühele meeldida vaid toodab asju teadjale inimesele. Tõsi, ega Ladasse võibolla niiväga kõrgtehnoloogia sobigi - jääb teinekord ju auto enda hindki allapoole mürtsukasti hinnast (hea asja odav pakend ;-). Aga see selleks. Lohutuseks võin öelda, et soni omanik pole üldse alamõõduline - asjad on täiesti tarbitavad ja vilipsist mitu kanti paremad. Lihtsalt minu kogemus eelistab JVC-d.
Üks mu tuttav vastas kord küsimusele vilipsi ja JVC audiotehnika vahel valijale, et "vilips oskab väga häid pardleid teha".

p.s. Kas keegi mäletab, et kunagi oli audiotehnikal küljes tämbrinupud (kõrged-madalad) ja küllalt odavatel asjadelgi equalaiserid? Enam neid odavatel asjadel pole. Aga tahaks, sest just odavamatel asjadel oleks neid vaja. Selle "uuenduse" autor oli just soni - tegi tarbijale selgeks, et neid pole vajagi, kuna nende tehnika on sedvõrd hea. Tegelikut andis selline liigutus kõvat kokkuhoidu tootmises. Vilipsile hakkas see võte nii meeldima, et on sellise nudimise viinud peaaegu täiuslikkuseni - enamus asju on väljast pagana efektsed, seest aga tühjavõitu ja spetsialistid näevad kaugelt ära väikeste madalapalgaliste kuid usinate hiinlaste näpujäljed.
p.p.s. JVC-l on üks halb joon paraku kah - ta ei riski uuendustega kohe kaasa minna vaid ootab, kuni teised on lastehaigused välja ravinud ja alles siis võtab tooteuuenduse ette. Seetõttu on nende nomenklatuuris moodsate asjadega nihusti.
e
effekt
Foorumi kasutaja
Postitusi: 225
Liitunud: 26 Aug 2003 12:39
Asukoht: kristiine
Autod: 523i sedaan
Kontakt:

Postitus Postitas effekt »

mina eelistan sony just välimuse pärast ja jvc-d tehnika poolelt. sony heli on alla igasugust arvestust. isegi kui võtta uuem sony ~3500.- eeki ja vana kasutatud pioneer ~700.- eeki siis pioneer on heli poolest üle. kõik jvc makid mis on olnud on väga kehva väljanägemisega. häälenuppu on halb keerata ja üldse jätab kujundus väga odava mudeli mulje.
jahil
f
ffbi
Suletud kasutaja
Postitusi: 64
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas ffbi »

Mina arvan et JVC on ikka sony-st kõvasti parem kuigi ka kallim. Aga seda hinnda on ta väärt.
-
-tj-
Suletud kasutaja
Postitusi: 19
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas -tj- »

mina nõustun siin kohal "samara 1500", kuna tõsi ta on et sony on endale juba nime teinud ja oskab hästi selle peal liugu lasta(ja raha sisse tuua). Kuigi kahju on sellest et paljud peale disaini midagi rohkem ei hindagi raadio juures. Kui mina peax valima, siis mina valiks jvc oma kuna kvaliteeti pean mina ikka peamiseks :)
Vasta