Klaasipuhasti kaitsme lööb kogu aeg läbi!

Klaasipuhasti kaitsme lööb kogu aeg läbi!

Audio, elektrisüsteem, turva
Vasta
t
tarmo65
Suletud kasutaja
Postitusi: 47
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Klaasipuhasti kaitsme lööb kogu aeg läbi!

Postitus Postitas tarmo65 »

Siisugune jama, et klaasipuhasti kaitset ei saa üldse paigaldada, kohe lööb läbi, kuid lühist ka kusagil ei leia. Kas viga võib olla klaasipuhasti lülitis, ja kuidas seda agregaati üldse lahti saab. Kaitsme lööb läbi ka siis kui kojamehed on välja lülitatud. Võimsama kaitsmega oleks äärepealt masina maha põletanud. :mad:
t
tarmo65
Suletud kasutaja
Postitusi: 47
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas tarmo65 »

Paistab siiski lüliti viga olema, aga kas seda annab üldse lahti võtta???:sein
j
jeejee
Foorumi kasutaja
Postitusi: 371
Liitunud: 14 Jaan 2003 21:06
Asukoht: Tallinn
Autod: 21051

Postitus Postitas jeejee »

Lahti annab võtta küll, aga kokkupanekuga on juba tükk tegu. Üldiselt ei tasu see seda jama ära ja lihtsam on uus (kasutatud) osta.

Ma pakun, et mõnel juhtmel on isolatsioon maas ja et viga pole üldse lülitis. Minu teada ei tohiks sealt lülitist massi läbi käia.

EDIT: Krt tuli meelde, et signaal on massiga, seega ikka käib.
a
ats007
Suletud kasutaja
Postitusi: 22
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas ats007 »

Kas selle kaitsme all muid asju ei ole? 01 olid ühe kaitsme all kojamehed ja soojenduse vent.
Tegelt oli mul ka umbes selline jama. põhjuseks oli see, et kojameeste mootori harjade hoidik sulas üles.
t
tarmo65
Suletud kasutaja
Postitusi: 47
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas tarmo65 »

Jah ka 06 on sama kaitsme all kütteventilaator. Öösel tekkis selline mõte, et ehk on kütte ventilaatori juhtmestikus viga. Nüüd tõttan asja uurima.
t
tarmo65
Suletud kasutaja
Postitusi: 47
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas tarmo65 »

Viga ei ole kütteventilaatoris. Rooli küljes olevad kanglülitid sai välja vahetatud, viga ei ole ka selles. Ning lõpuks ka kojameeste aegrelee. Kuid mingeid muutusi ei ilmnenud.
Kirjeldan siis kaitsme läbipõlemist siis üksikasjalikult.
Algul kui lüliti on null asendis on kõik OK, kui kojamehed panna pühkima amplituudiga, lööb ka võimsama kaitsme läbi. Ning nüüd null asendisse lülitades jälle kaitse läbi. Jääb mulje nagu juhtmestikule jääks laeng sisse.
Kui kojamehed lülitada 3 astmesse ehk siis pidevasse liikumisse toimib kõik probleemideta. Kojameeste väljalülitamisega aga lööb kaitsme läbi. Isegi naela pani hõõguma.

Kust otsast ma peaks viga otsima hakkama??? Ehk on kellelgi samu kogemusi. PALUN AIDAKE!!!
:mad:
p
põletaja
Foorumi kasutaja
Postitusi: 363
Liitunud: 20 Jaan 2003 12:52
Asukoht: järvamaa
Autod: 2105 vs 21213

Postitus Postitas põletaja »

MOOTOR!!!
ostsid siis sõida
t
tarmo65
Suletud kasutaja
Postitusi: 47
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas tarmo65 »

Asi sai korda, nimelt oligi asi mootori harjades, mis olid kokku sulanud. Aitäh kõigile, kes mind aitasid.:bouncing
Vasta