klaasipesuripump...

klaasipesuripump...

Audio, elektrisüsteem, turva
Vasta
Kasutaja avatar
GTA
Foorumi kasutaja
Postitusi: 1316
Liitunud: 03 Dets 2003 21:37

klaasipesuripump...

Postitus Postitas GTA »

see lada originaalpump ei taha mul süsteemile erilist survet sisse puhuda, seda juhul kui ta üldse suvatseb tööle hakata:(

kas keegi on järsku oma autole mingi teistsuguse süsteemi peale aretanud, kui on, siis kuidas?

teadjamad mehed ehk oskavad õpetada, kuidas originaalpumbagagi saaks surve üles ja asja normaalselt tööle:puzzled
Meskimeni seadus - Kunagi pole aega teha midagi korralikult aga alati on aega ümber teha
VAZ 2105 - "kopika" värskem teised, millele vaid ühe pika joonlauaga varustatud disainerite meeskond püüdis anda veidi nooruslikuma välisilme
Kasutaja avatar
motamees
Ladaklubi Auliige
Postitusi: 2860
Liitunud: 22 Juul 2003 23:43
Asukoht: Saar
Autod: MetsaNiva

Postitus Postitas motamees »

Äkki sul juhtme otsad valesti. Kui plussi ja miinuse omavahel ära vahetad käib pump tagurpidi ringi. Siis ka surve väiksem. Kui asjad kõik korras siis annab originaalpump piisavalt survet.
C
Kasutaja avatar
berg
Foorumi kasutaja
Postitusi: 751
Liitunud: 31 Mär 2002 13:31
Asukoht: pealinnas
Autod: 210V8 - A6 - Chevy Van - Plymouth Valiant - Isuzu Trooper
Kontakt:

Postitus Postitas berg »

ma panin volvo s80 pumba! óstsin samara pihustid, ja nüüd on 1 sekundilise kangi tõmbega klaas üleni märg (klaasile tuleb 4 tugevat juga!)
CSG AUTOHOOLDUS www.csg.ee Autohooldus, keretööd ja modifitseerimine. 58 100 793
b
Boxer
Foorumi kasutaja
Postitusi: 125
Liitunud: 31 Aug 2003 20:23
Asukoht: Harju mk, Harku v, MUraste küla, Muraka 55
Autod: Vaz 2103 - 1974
Kontakt:

Postitus Postitas Boxer »

ma tõmbasin ühest lammarist vanalt talbotilt 4 jugaga pritsid, panin zikzile külge ka, aga jama selles, et jalapumpa vajutan on täitsa norm, kui aga kangi tõmban, siis pritsib ainult akna alumise ääreni ja sinnagi suure surmaga. Võibolla on ka siis juhtmed tagurpidi, aga samas ma avastasin, et see pumba plastmass osa mis ümber selle sõelavärgi on seal pumba otsas, on talvel vist naca katki külmunud, et äkki see ka mõjutab siis seda survet :puzzled
Kasutaja avatar
PuZuP
Ladaklubi Liige
Postitusi: 1734
Liitunud: 08 Aug 2002 23:52
Asukoht: Tallinn, Nõmme
Autod: 2106 '79
Kontakt:

Postitus Postitas PuZuP »

Hmm...Berg....milline see S80 pump välja näeb? Nagu Ladalgi? Või tegid miskit ümber?....ja kas samara pihustid on siis kohe kahe joaga per pihusti?
...parem kaotada üks minut oma elust, kui kaotada oma elu ühe minutiga...Pilt
Kasutaja avatar
motamees
Ladaklubi Auliige
Postitusi: 2860
Liitunud: 22 Juul 2003 23:43
Asukoht: Saar
Autod: MetsaNiva

Postitus Postitas motamees »

Boxerile: See alumine pumba osa on väga tähtis. Külmaga need tavaliselt katki lähevad ja siis ei ole ka survet.
C
Kasutaja avatar
GTA
Foorumi kasutaja
Postitusi: 1316
Liitunud: 03 Dets 2003 21:37

Postitus Postitas GTA »

mul on juhtmed õigesti ja ka pumba korpus on terve ja pragudeta, kuid ikkagi korralikku survet pole. järsku on pumba mootoriga midagi valesti, kas seda ei saa kuidagi kontrollida?
Meskimeni seadus - Kunagi pole aega teha midagi korralikult aga alati on aega ümber teha
VAZ 2105 - "kopika" värskem teised, millele vaid ühe pika joonlauaga varustatud disainerite meeskond püüdis anda veidi nooruslikuma välisilme
l
Laada
Foorumi kasutaja
Postitusi: 260
Liitunud: 08 Juul 2003 10:18
Asukoht: Tallinn
Autod: Nokia, Nolada.

Postitus Postitas Laada »

Pumba sees on täiesti tavaline alalisvoolumootor, seega otste valepidiühendamisel hakkab ta tagurpidi tööle ja ei pritsiks üldse. Võibolla on pumba tiivik lahti või katki. Vanasti oli see tavaline, talvel oli paagis vesi (jäätunud olekus siis ikka) ja kogemata pritsimisel lõhkus pumba ära.
u
uudopyvi
Suletud kasutaja
Postitusi: 82
Liitunud: 01 Jaan 2002 02:00

Postitus Postitas uudopyvi »

mul on peugeoti pump ja lada 03 düüsid ja pritsib küll
Vasta